короткопамятна• 14 июля 2025

Втратила трудовий договір з місця роботи(((

Хочу стати в центр зайнятості. Сказали принести документ трудову. Але трудової у мене не було, працювала по договору. Але не можу його знайти, і зв´язку не має з колишнім роботодавцем(((
Що робити?
Робот Вертер• 14 июля 2025
Через Дію замовте довідку ОК 7 чи ОК 5. Це довідки про Вашу нараховану і виплачену зарплату .
Десь так, але...• 14 июля 2025
так трудовая и договор это параллельно, они друг друга не заменяют
Ванна Тазиковна• 14 июля 2025
По договору Цпх напевно?
Ванна Тазиковна• 14 июля 2025
Зайдіть в свій кабінет пенсійного і замовте витяг ( я забула як він вірно називається там в списку побачите)
В тому витязі мають бути данні по вашим трудовим відносинам а саме прийняття, звільненя з номерами наказу.
І договори цпх також мають відобразитись
вАлнуюся сильнА• 14 июля 2025
договір завжди вписується в трудову, скоріш за все, то була фількіна грамота у вас