ОхиИВздохи• 20 июля 2025

Крик душі. Чоловік.

Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
Дама-мадама• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую всім за відповіді. Окреме дякую за підтримку від жінок - порадниць . Посил теми зрозумілий і очикуваний: самадуравіновата, істеричка з окр. Чоловік завжди святий і правий.
До побачення
Да нет, не так. Вы молодец, вы тянете.
Но вы не понимаете в каких условиях находится ваш муж, просто потому, что вас пока никто не затянет в бус и не отправит умирать.
Вы свободный человек, выбирающий себе работу, а ваш муж нет. Многие мужчины вообще дома сидят и ни копья не зарабатывают сейчас, как мой, например. Я тоже вынуждена все тянуть финансово сама, я тоже устала, я вас понимаю, но какой у них выбор? Пойти и сдохнуть?
А в быту мужчины да, не такие как женщины, где-то тупят, мне тоже не нравится как мой убирает, потому что я если убираю - все блестит, а после него можно еще перемыть, но поскольку у меня ни времени ни сил, то помыл и слава богу.
Вам бы научиться чуть отпускать ситуацию и стараться видеть плюсы. Время сейчас тяжелое.
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляДама-мадама
Да нет, не так. Вы молодец, вы тянете.
Самый адекватный ответ. Сразу видно, что вы мужем дорожите
Муркошечка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо я двісті раз попрошу. І то, завжди після його миття там, де вода коричневий наліт. Бо він вважає, що там випивати не потрібно, і так нормально.
Купіть таблетки для унітаза - вони там самі все розїдають і вимивати особливо не треба. І відстаньте від чоловіка.
Муркошечка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якби він приносив 3 к це, я б сама все робила. Не було б потреби сидіти додатково і в день і вночі за роботою.
А потім би ви жбурляли ту ганчірку, бо вас задовбало, що він весь час працює в нічого вдома не робить. Не вгодиш
Море Щастя• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Может автор хочет быть дома,в Украине, с мужем? А не полгода в лагере сидеть и учить немецкий?
И не рассказывайте про бесплатный универ в Германии,туда поступают единицы
Вы думаете после украинской школы он легко поступит?)
При запросе автора на немецкоязычную страну с ограниченным бюджетом,надо было три года назад туда ехать,а не тут пахать до изнеможения
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Ну,я с вами согласна тут. Я бы рассматривала страну попроще и не рвала бы жопу,не отдыхая все эти годы.
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я розумію, що людину не змінити. Живимо разом вже скоро 25 років. Так, раніше я закривала очі на цей його недолік (побутова недоумкуватість) багато що робила сама, а це вже задовбало.
Так, ви праві. Ви і є та сама людина, яку не змінити
Щоб вам стало легше, зрозумійте що всі побутові речі ви в першу чергу робите для себе. Це правда. Чоловіки зовсім інакше влаштовані, вони не помічають ці дрібниці, їх не парить якась недосконалість, яку миттєво помічають жінки, вони не такі перфекціоністи. Вони інші. Як тільки ви це усвідомите, ви реально на такі ситуації реагувати не будете. Мовчки кинете ганчірку в прання і без нервів, без напруження діро подякуєте чоловікові за приготований обід.
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Автор втомлюється на роботі і тому такі дрібниці її дратують. А не брати другу роботу вона не може по фінансовим причинам
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
нехерасе
запхав ганчірку до рота
високі відносини

розумію, що ви бензопіла дружба
але це капец
Нехерасе ви читаєте 😳
Лінива, не каюсь• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
До побачення
Ви як дитя мале, треба подуть де болить, а дорослі дієві поради не сприймаєте
Відпочиньте і перечитайте тему згодом
Мядуза аля моргонер• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Вже десять сторінок це мусолять, яка я істеричка. Так, я істеричка
Ну смертельного ничего нет😉
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ось про це я і кажу. У жінок та у чоловіків різне поняття про чистоту, тому вашу ступінь чистоти ви в першу чергу робите для себе, йому настільки чисто не потрібно. Тому не нервуйте
Море_море_я_скучаю• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Купіть рулон паперу Обухів - і скажіть,що ним можна все витирати,і пол,і стіл. Викинув- і все...
Менее Более• 20 июля 2025
Самій жити круто. Робиш що хочеш, ходиш куди хочеш, спиш з ким хочеш.
Стефанія• 20 июля 2025
Ответ дляМенее Более
А мне ужасно,нет ничего хуже одиночества.
Так что кому как,тем более, что у автора уже есть семья
Фиолетовая, кыш
Море Щастя• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Тем более за три года сын много раз передумает,а потом скажет у меня тут любовь,никуда ехать не хочу
Но деньги останутся
Просто автору надо в себе разобраться.К мужу у нее чувств нет и без этой ситуации,цель-сын.Наиболее успешно это сделать можно только переехав вместе с ним сейчас,Может ему на месте та Германия и Австрия сильно не понравится,он же не ребенок мажоров
из желе я• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що немає сил та часу у мене займатися побутом. Затім, щоб наголосити, що він не ’упахався і хоче відпочити’
Найбільші сварки в сім´ї коди втомлені обоє.
Вам дійсно треба ті підробітки? Може хай чоловік працює вдома після роботи. А ви займетеся побутом, ви ж краще вмієте прибирати/готувати.
Чи ви без вашої доп роботи голодуватимете?
Море Щастя• 20 июля 2025
Автор,сын кромере репетитора,перешёл на немецкоязычный контент,скачал учебники математики,физики и тд на немецком?
Если нет,то вы зря стараетесь
Стефанія• 20 июля 2025
Автор, вы жопу рвете ради Германии?
Bor bor• 20 июля 2025
Вы просто устали
Но ситуация того не стоила
Увидели, что он так сделал, тихонько выкинула ту тряпку и положили новую
Он не изменится - будет так делать дальше
Оно стоит ваших нервов?
Сама такая же нервная 😅 но учусь свои реакции отслеживать
ДелайКак_Я• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
ппц, автор, вы представить даже себе не может какие бывают мужики. молитесь на своего, вы просто устали и истеричите на пустом месте. возьмите себе больше отдыха
ДелайКак_Я• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну якщо б Фреймут прийшла у гості, то був би піпец. Бо кузня вся брудна і липне: фасади, витяжка, холодильник та посудомийна вся в брудних відбитках. Підлога теж грязна.
купите себе керхер cs3 и віше + много тряпчек для насадок, будет вам счастье, уборка занимает 10-20 мин, никакого жира
ДелайКак_Я• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
До побачення
Лучше прислушались бі, иначе мужик от вас сбежит, и когда вы вновь захотите отношении, вы офигеете от того какие мужчины на самом деле
Кому там слова не давали• 20 июля 2025
Здати в тцк. Там навчать.
Майструю крила• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Возьмите клининг раз в месяц,будете только текущую уборку делать
Сусановна• 20 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
можна выдумывать разные оьороты, но, автор, явно не умеет излагать правильно
У вас проблемы с пониманием прочитанного, нормально автор излагает
Стриптизерка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
До побачення
Автор, Вы чувствуете, что дело не в тряпке вовсе? Вы готовы срываться на любого. Это не здорОво
Perfect look• 20 июля 2025
Ответ дляPoradna
Це просто ганчірка , автор ви зациклені саме на заробітках і тому вас це чіпляє
Чоловік ваш також бере участь в домашніх справах
Чи вам було б легше якби він був зараз на штурмі?
Та ну, пол вытереть, потом посуду или столешницу, глисты как минимум обеспечены.
Трахтибидох• 20 июля 2025
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Потому что на самом деле проблема в том, что автора бесит то, что мужик на ее шее, а ей хотелось бы быть девочкой, а не лошадью.
Тумба-юмба• 20 июля 2025
Проблема в тому, що знецінюється праця і почуття автора. Щиро радію за порадниць які й гадки не мають що це таке.