ОхиИВздохи• 20 июля 2025

Крик душі. Чоловік.

Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
Лялькодзьоб• 20 июля 2025
Ответ дляСтефанія
Есть,читайте все ответы
И выбросьте все остальные тряпочки
КохайтесьЧорнобровi• 20 июля 2025
Купите влажные салфетки и вытирайте ими стол, столешницу, пол если надо. Использованую в мусорку. Всё. Конфликта нет. Счастливой семейной жизни
Доль Чекомбана• 20 июля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну типа если бы он 3 к уе приносил, то можно и пол вытереть губкой для посуды)
Можно и член шторой тогда вытирать)

А вообще автору нужно быть благодарнее, говорить мужу спасибо и хорошие слова, а не только замечания и упрёки.
Если так сильно устаёте на работе, то брать меньше проектов, зачем загонять себя, чтоб быть злой и неудовлетворенной, лучше сэкономить где-то, но нормально выспаться и уделить себе и мужу внимание
Перловая Кашка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну там не крошки, а сміття. І колір у плитки інший....

Провод - соломинка
Колись у мене був знайомий. Він уранці кидав поламаний сірник у різні кутки кухні, а ввечері перевіряв чи ті два шматки все ще лежать там. Як лежав, то жінці було напередивки. Чомусь згадалося після вашого фото.
Мир Мир Мир!• 20 июля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Обычно главный аргумент у советчиц, что он добытчик, деньги зарабатывает, быт вести не должен.
Так оба же работают
Мир Мир Мир!• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо не буду жити з ним, мені і однієї роботи хватить. Навіть, якщо платитиму аліменти на сина.
Так разводитесь 🤷🏻‍♀️
Бавовна• 20 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Успокойтесь) проживете так еще 25🤣
Я развелась
Мир Мир Мир!• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну от починається, чия квартира. А до цього стопітсот разів написали: а до чого вказували хто скільки заробляє.
Квартира спільна. Власники чоловік і я.
Этот вопрос задается, поскольку вы пишете про развод. Развод, если дальше проживать в одном доме, по сути, ничего не решит
Мир Мир Мир!• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Син чоловікові. Я ж написала: я поганий поліцейський, чоловік хороший . З чоловіком синові буде простіше, ніхто не буде задовбувати
И? Алименты, аренда и денег от подработок нет
Что тогда вы будете откладывать на учебу сына?
Швабристка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо я двісті раз попрошу. І то, завжди після його миття там, де вода коричневий наліт. Бо він вважає, що там випивати не потрібно, і так нормально.
Капець, купіть посудомийку і йому персональні тряпочки, нехай тре де хоче
Мила 26• 20 июля 2025
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Потому что беситься из-за бытовухи вроде норм, совесть одобряет, но, естественно, есть причины гораздо глубже и на самом деле автора бесит что-то более значительное, о чём она сказать не может, типа ’я не вижу в тебе мужчину, потому что ты зарабатываешь меньше’.
Вот поэтому вступление о финансах
Мусик Пусик• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та так і буде, не бігти ж на розлучення подавати. Але реально достало. І немає кому про це сказати.
Прочитала ’сполоснув її і заткнув мені рота’ подумала, что тряпкой
А если серьезно, вы за работами и деньгами теряете контакт, начинаете друг друга бесить, а это обычно начало конца. И если у Вас за кучей работ нет времени поглядывать налево, то у него на работе вполне может найтись ’сочувствующая’ жертве злой недовольной жены фея.
Украиночка• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та нафіг мені новий чоловік? Якісь дивні люди мені тут пишуть. Чому ви вирішили, що мені неодмінно потрібен новий чоловік?
Автор, то вони молоді і та недосвідчені.
І не розуміють, що вже жодного чоловіка не захочеться). Не те що нового.
Мій чоловік на вашого схожий. І проблеми схожі. І шлюбний стаж.
Тож обійму.
Я вже звикла після його готуввння кухню мити.(
Мусик Пусик• 20 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
Не ну такие глобальные проблемы не решаемы, это все…
Ну у меня муж, если я скажу ’не надо тряпкой для посуды пол вытирать’, скажет ’хорошо, это я лоханулся, не буду больше’. и не будет )))
Весела моль• 20 июля 2025
Разводитесь, всем легче будет.
Весела моль• 20 июля 2025
Ответ дляМенее Более
Самій жити круто. Робиш що хочеш, ходиш куди хочеш, спиш з ким хочеш.
Вытираешь теми тряпками, какими хочешь
Стриптизерка• 20 июля 2025
Ответ дляВесела моль
Вытираешь теми тряпками, какими хочешь
И никто не видит, что ты тряпкой для стола вытер пол или даже, о боги, телефон протер))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 июля 2025
Немає у вас проблеми, просто втома
Королева Сарказма• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я розумію, що людину не змінити. Живимо разом вже скоро 25 років. Так, раніше я закривала очі на цей його недолік (побутова недоумкуватість) багато що робила сама, а це вже задовбало.
Пропонуйте варіанти, а не критикуйте. Поставте рулон паперових рушників і скажіть, що краще ними витирати, ніж ганчіркою для посуду.
Блондинка в Законе• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тю. В мене таке саме. Майже будинок побудував сам, а на кухні такий же недолугий, хоча з мангалу страви робить божественні. Я бубню аж поки він не психоне, тоді трошки я стримуюсь до наступних разів. Справа не в заробітках, а у втомі і я маючи 3 роботи Вас прекрасно розумію але та ганчірка чи виделка такі дрібниці
Королева Сарказма• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що немає сил та часу у мене займатися побутом. Затім, щоб наголосити, що він не ’упахався і хоче відпочити’
То залиште одну роботу. Навіщо звалювати, щоб падати
Королева Сарказма• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що гроші треба. Є спільна мрія і мета, сина, якому 15 років, відправити на навчання в Європу. В нас залишилося лише два роки на збір грошей. насправді, з такими зарплатними, не так і багато виходить відкладати. Син ходить до репетитора з мови.
А з цим треба бути дуже обережною, бо зазвичай потім чуєш від дітей - я тебе про це не просив
Кишмишная Мая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, багато хто вас не зрозуміє, тому що в них набагато гірші чоловіки.
ЧорноброваЯ• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Такий же як і чоловік. Через пень-колоду. Купила робота, думала буде краще, результат - та ганчірка не міняється на рОботі все прибирання вся квартира. Прийшлось їх заховати і вручити швабру. Тепер щось там вазюкає після пилососа.
Бо я поганий поліцейський, в чоловік хороший - він завжди на стороні сина і каже що я прискіпуюсь
Щоб не напрягала сина розбирати посудомийку - то чоловік це робить сам.
А Вы после каждой комнаты останавливаете пылесос и меняете тряпочку?
Это какой-то перебор...
Блиск думки• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую всім за відповіді. Окреме дякую за підтримку від жінок - порадниць . Посил теми зрозумілий і очикуваний: самадуравіновата, істеричка з окр. Чоловік завжди святий і правий.
До побачення
вы так тему назвали - Крик Души Чоловік!!! Представьте что его ТЦК забрали и он уже пропал без вести! - Вот потом и Будет Крик Души! А сейчас пусть моет и вытерает что хочет!
ГейСюда• 20 июля 2025
Автор, мій чоловік робить так само (((
Каже підлога чиста .
Поклала ганчірку на видному місці (де відро для сміття), щоб нею витирав підлогу, а він постійно бере ганчірку для столу (((
Прибираю вдома я. Готує рідко.
Руда ліса• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так может все же проблема не в муже..?

Проблемы с тряпкой я не сильно вижу. Не было из-за чего нервничать
Руда ліса• 20 июля 2025
Но.
Самой жить реально проще, особенно если с деньгами все норм.
Вот ближе к пенсии муж не помешает, если здоров и приятен
Физрукая• 20 июля 2025
То кидайте!навіщо нормальному чоловіку мозок виносити?
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якби він приносив 3 к це, я б сама все робила. Не було б потреби сидіти додатково і в день і вночі за роботою.
Куди ж ви стільки грошей складаєте,сердешні)?