Электричка• 15 августа в 13:20
Не можу дивитися на брендовані речі тих, хто збирає на війну
Є декілька знайомих, у одної батько в ЗСУ, у іншої чоловік. Постійні збори на потреби, з закликом, ми винні, якщо не скинув, зря прожив день.
А потім сумочки коач, відпочинки у 5 зіркових номерах закордоном
Я не кажу що вони на ці гроші все це купують, але я собі не можу дозволити сумочку, а хотіла, чи у відпочинку з нинішніми цінами відмовляю, а хтось і збирає і ні в чому собі не відмовляє
У мене дисонанс
Nathalie27• 15 августа в 13:30
Ответ дляKhmelnichanka
Таки це ж для них донати, а на ЗСУ. Чи військовим повинні донатити лише родичі?
Якщо родичі купують люксову сумку і при цьому чекають донатів на спорядження військовому від сторонніх людей, то як це назвати?
Ответ длязаварний look
Спробую зрозуміти логіку. Якщо збирають на ремонт авто, то це потрібно кому? Військовому і його родичу? Війна це їх особиста справа?
Як можна збирати на зсу і купляти при цьому дорогі речі? Сір´єслі
Брєд це все. Значить не так їх воюючі родичі те авто і потребують. Це я з власного досвіду і досвіду десятка знайомих
Я на потреби брата певно вже квартиру віддала
Nathalie27• 15 августа в 13:33
Ответ длязаварний look
В першу чергу це потрібно військовому і його родичам, щоб швидко закрити збір. У всіх нас є родичі і друзі, яким ми донатимо в першу чергу. Незнайомцям рідко хтось щось донатить.
забиякина• 15 августа в 13:34
Каждый отвечает за себя. Хотите донатить- данатьте. Не хотите- собирайте на сумку. Она так себя ведет, вы- иначе. Ну к чему эта вода в ступе?
Ответ длязаварний look
Ви хочете сказати що не варто допомогати військовим поки їх діти чи жінки п´ють каву і купують речі?
Тобто допомогти спорядженням військовим потрібно тим кому цей військовий потрібний?
Значить не так їм то і потрібно. Не смертельно принаймні, якшо пріоритетом дорога сумка а не авто для військового
заварний look• 15 августа в 13:35
Ответ дляОно само купилось
Ви про скромне життя,а автор-про розкіш.
Є різниця?
Дивіться. Це працює приблизьно так.
Є скромна Марта, яка паше і всі гроші кладе на зсу.
І в неї в фейсбуці аж 50 друзів. Вона щодня постить про збори. Але ж 50 друзів теж не вічні.
І є умовна Наталі шоп Італія з 250000 підписників.
І це її хліб виставляти лухарі життя. Підписників тому і підписані бо люблять дивитись її сторіс щодня
І от вона створює допис про збір. І нехай з 100000 переглядів тільки 100 задонатять, але це вже ефективніше ніж у бідної Марти
КаваЗМолоком• 15 августа в 13:35
Всі блогери з останніми айфонами і брендами- хуєндами, які закликають людей донатити ’хоч по 50 грн.’, автоматично йдуть від мене в пішу еротичну подорож.
Мавка• 15 августа в 13:35
Ответ длязаварний look
Весь час пишуть,що примусова мобілізація є при будь якій війні, коли на країну напали.І ніхто не напише,чи при таких війнах населення саме скидається на засоби для війни насильно мобілізованим чи це обов´язок держави,яка ввязалася у бійню?
Ядвига Юсьлегко• 15 августа в 13:36
Ответ дляЭлектричка
ще раз кажу, скоріше вони не на ці гроші це купують, с зарплати, але я наприклад коли таке бачу і розумію що скинула 1000 грн і в мене немає бажаної сумки, бо я її просто не купую, а у когось хто збирає є , бажання взагалі відпадає
Авторе, Ви таки дивна. Волонтери не зобов´язані голодувати, як і прем´єрка має повне право носити окуляри за 20 тис грн на свої чесно зароблені і задекларовані гроші
Электричка
• 15 августа в 13:36
ще є знайома, виїхала і вивезла чоловіка за гроші і п***ть що не всі її друзі донатять, які сволочі, я якось обмовлялась, що зменшила на все це витрати, бо були розчарування
Хитрозроблені виходить
Глаголиця• 15 августа в 13:36
От тому я перестала донатити. Збирала одна мадам з мого міста на потреби якоїсь бригади бо у неї чоловік там служив, кожен день в сторіс треба гроші, відмовтесь від кави, чуть не змушувала всіх скидати, і рахувала скільки переглядів сторіс і скільки задонатили. Я скидала їй гроші. Потім дивлюсь приїхав він, поїхали вони відпочивати в шикарний готель в Буковелі, потім дивлюсь що там родина в нього такі бізнесмени, дача шикарна, магазини, бізнес, а вона збирає з простого народу останнє здирає. А вже як потім вона поїхала з ним закордон відпочивати раз, другий, то я зрозуміла що ніякий він не військовий, десь пробув тиждень щоб отримати убд, пільги, і ніфіга він не служить, бо постійно мелькає з нею в інсті.
заварний look• 15 августа в 13:37
Ответ дляМавка
Державі?
Це інша і абсолютно справедлива сторона проблеми.
І про це варто говорити.
Але автор питає чому я бідна мушу, поки хтось сумки купує
А її насправді ніхто і не примушує
Просто в неї сумки немає
І про це варто говорити.
А її насправді ніхто і не примушує
Просто в неї сумки немає
Ответ дляЭлектричка
Хитрозроблені виходить
Класика. Найбільші патріоти в моєму середовищі виїхали і вивезли чоловіків
І ходять на мітинги в підтримку України
у вишиванках. Клоуни
І ходять на мітинги в підтримку України
заварний look• 15 августа в 13:38
Ответ дляNathalie27
Ви не знаєте чи та сумка оригінал, чи може хтось запросив дівчину на відпочинок.
Ответ длязаварний look
І про це варто говорити.
А її насправді ніхто і не примушує
Просто в неї сумки немає
І про це варто говорити.
А її насправді ніхто і не примушує
Просто в неї сумки немає
Ви просто заздрите - відповідь людей які не розуміють елементарні базові речі пов´язані з емпатією
Ніхто не заздрить. Питання: чому в пріорітеті сумка а не життя твого родича?
заварний look• 15 августа в 13:39
Ответ дляNathalie27
Доречі справедливе зауваження.
В мене теж є мій напрямок. Я туди працюю.
Братья Капли• 15 августа в 13:39
Цікаво, а може жінка, чоловік якої воює, і кошти збирати, і з дитиною з’їздити на море?
Khmelnichanka• 15 августа в 13:40
Ответ дляNathalie27
Родичі, я впевнена, теж донатили на це спорядження, і ще багато на що. Але це не значить, що якщо це їхній родич, то інші - не при чому. Якщо людина на фронті захищає не лише родичів, то і допомога - справа не лише родичів. Все добровільно. Хто не може чи не хоче підтримувати ЗСУ, то їхнє право, так само як і право донатити без прив»язки до родинних стосунків.
Nathalie27• 15 августа в 13:41
Ответ длязаварний look
Це неважливо, коли дівчина транслює картинку багатства у своїх соцмережах.
А той, хто запросив на відпочинок, не може закинути її родичу?
Ворую вкусняшки• 15 августа в 13:42
Так просто не сдавайте на эти сборы и эти собирающие не будут вас триггерить )
ВсеЧетко• 15 августа в 13:43
Ответ длязаварний look
Купити речі в h&m, щоб дупа не була гола, і купляти сумочку коач, ще й мабуть не першу і не останню - різні речі.
КаваЗМолоком• 15 августа в 13:43
Ответ дляБратья Капли
Звісно що може. Але інші люди теж замість донату повезуть своїх дітей на море, і на тому збір закінчиться.
Курочка-чубаточка• 15 августа в 13:44
Коач то ще не відносно дорого, а от коли людина збирає 50 тис грн і при цьому хвалиться новою сумкою Шанель за 3 тис $ і взуттям YSL то так, неприємно…
Мексиканочка• 15 августа в 13:46
Ответ дляNathalie27
Ну можна хоча б не розповідати на весь світ, що купують дорогі речі і відпочивають на курортах, і при цьому плачуться, що їм потрібні термінові донати. Я такого теж не розумію.
Вони теж не розуміють чому їх рідні мають воювати і за вас, а не лише за свою сімʼю.
Борщик• 15 августа в 13:46
Я не доначу и мне так пофиг сколько они тратят на себя, пусть хоть яхты и виллы покупают. А вы прям заглядываете в чужой кошелек
Море Щастя• 15 августа в 13:47
Ответ дляМексиканочка
Так і у нас рідні теж воюють, зараз рідні воюють майже у всіх.
Садоводница• 15 августа в 13:47
Откуда вы знаете про отели? Они выкладывают фото на всеобщее обозрение?
Сумочки ,о которых вы пишите в каждом тц можно
купить-подделки
Я тут Живу• 15 августа в 13:49
Стерненко вон машины, квартиры в элитных жк покупает. А люди ведутся, донатят
Мексиканочка• 15 августа в 13:50
Ответ дляМоре Щастя
У автора точно не воюють, інакше цієї б теми не було. Та й відколи це заборонено просити про допомогу. І гроші свої ж зароблені кожен може витрачати, як вважає за потрібне. І автора донатити теж ніхто не змушує.
Бодіпозітівна• 15 августа в 13:50
Ну то есть мало того, что их мужчины, рискуя жизнью, за нас воюют, они еще и все за свой счет должны покупать. О как!