Малявка ще та• 21 августа в 14:36
Звільнення всього відділу
Добрий день. Чи була у когось така ситуація, або можливо чули? Керівник сьогодні на зборах оголосив про зміну умов праці. Весь колектив проти. Якщо написати заяву на звільнення всім (10 чоловік). Звільнить всіх? Чи чули ви про такі випадки?
Малявка ще та
• 21 августа в 14:37
Ответ дляПэрисхилтонша
А ви слабка ланка?)
я організатор
Малявка ще та
• 21 августа в 14:37
Ответ дляМорская свинка
Було колись таке. І так, звільнили весь відділ.
а як потім було, не знаєте? набрали новий штат без досвіду?
Пэрисхилтонша• 21 августа в 14:38
Ответ дляМалявка ще та
я організатор
У таких керівників зазвичай ´черга за огорожею´)
Ніхто нікого не тримає
Пишу з калідору• 21 августа в 14:38
Відпрацюєте два тижні. За цей час наберуть нових. Керівники різні бувають. Може ваш псіхане і все
Даю справку• 21 августа в 14:39
Ну ви розумієте, що є різні керівники і є різна підлеглі.
Є компанії в яких і кращих посилають нахер, вважаючи що люди непотріб, в є які цінують і не надто нормальних.
Я б відштовхувалась від того, чи готові витратити роботу в реалі, бо шантаж і маніпуляція це дурна річ.
Крим мій• 21 августа в 14:39
Звільнить. Два тижні відпрацювати треба буде. За цей час підбере людей.
Ну це як що він принциповий такий. А якщо нормальна людина, то можна спробувати поговорити та обговорити колективом.
ЖивунаБагамах• 21 августа в 14:39
Не слышала еще )
Но, если он - владелец, то ему проще вас всех уволить и начать с другими, кто посговорчивее.
А еще вспомните о штрейкбрехерах. Вы во всей своей команде уверены?
Прилипало• 21 августа в 14:40
Ответ дляМалявка ще та
Почему без опыта? С релевантным опытом в других компаниях. Просто если угрожаете увольнением, будьте готовы эти угрозы исполнить.
Малявка ще та
• 21 августа в 14:41
Ответ дляЖивунаБагамах
Не слышала еще )
звичайно не впевнена. уже бачу 2х, які згодні спробувати..
ОхиИВздохи• 21 августа в 14:41
Ответ дляМалявка ще та
Потом все сольются и Вы одна уйдете в закат
Даю справку• 21 августа в 14:42
Ответ дляМалявка ще та
Перестаньте мислити через призму, що якщо ви підете світ розвалиться. Було до вас і буде після.
ЖивунаБагамах• 21 августа в 14:42
Ответ дляМалявка ще та
В-общем, будьте готовы, что уйдут вас и за вашей спиной уже переговоры.
Если встанет вопрос, то успейте сами написать по собственному желанию, или по согласию сторон. Ищите уже другую работу, и узнавайте как встать на учёт в ЦЗ.
Помогалочка• 21 августа в 14:43
Штрейкбрехеры всегда найдутся, уже в карантин насмотрелись. Учитель собирался отстаивать свои права не выполнять собачьи команды, но на его место тут же прискакала замена на все готовая.
Лінива, не каюсь• 21 августа в 14:43
Ответ дляМалявка ще та
я організатор
Совесть не будет мучать если всех уволят, а сотрудники пожалеют о содеянном и выставят вам претензии, что вы подбивали на бунт?🤔
Помогалочка• 21 августа в 14:44
И, да, Ваши ’соучастники’ тоже могут Вас сдать, чтобы себе повыгоднее условися заиметь. Всех подозревайте))
ЖивунаБагамах• 21 августа в 14:44
Ответ дляДаю справку
Это нам внушают, что мы - незаменимы, чтоб в отпуска не ходили, а на самом деле могут и за час уволить, ведь проект, типа не состоялся.
Малявка ще та
• 21 августа в 14:44
Ответ дляДаю справку
якщо один, я з вами згодна. а якщо 10??? робота пов´язана з медициною, тут немає толпи бажаючих.
Советчица Года• 21 августа в 14:46
Ответ дляГорлаю зрання
Конечно уволит всех. А потом найдет новых. На свои условия.
Ой , ви давно шукали хоча б одну людину , вводили її в курс справи , хочаб одну , а тут цілий відділ, в мене навіть такої думку вже б око сіпалось.За два тижні не знайдуть новий відділ і тим паче не навчать
Малявка ще та
• 21 августа в 14:46
Ответ дляЛінива, не каюсь
я ж і питаю тут поради або досвіду! нікому ще нічого не казала
Даю справку• 21 августа в 14:47
Ответ дляЖивунаБагамах
Так і є. В мене була керівник. Вирішила шантажувати і сказала, що звільняється, а її взяли і звільнили. Вона вже не хотіла, бо відкрито сказала що таких умов не знайде, але прийшлось піти, бо думала що незамінна.
ЖивунаБагамах• 21 августа в 14:47
Ответ дляМалявка ще та
Найдутся. ВПО сколько переезжает. Он еще и показательно покажет, как им помог и себе бонусов заработает.
Можно спросить, если не секрет, вы - юная девушка? Просто такой идеализм от вас веет )
осень харашо• 21 августа в 14:48
Ответ дляМалявка ще та
Було таке, що повертали назад і підвищили зарплатню