Единорог помог• 22 августа в 11:33
Мультипечь
Расскажите что готовите а ней, помимо просто запекания мяса и картошки. Можно в ней сырники сделать?
Смайлик• 22 августа в 11:37
фігня. не оцінила.
мікрохвильовка ту саму картоплю готує швидше і так само смачно
В шоколаде• 22 августа в 11:37
В нормальной, можно и пироги пекти. Но это дорогие печи.
У меня печь за 30 000 грн
И не забывать накладки от брызг и фольгу.
У меня печь за 30 000 грн
Единорог помог
• 22 августа в 11:43
Ответ дляВ шоколаде
У меня печь за 30 000 грн
Покажите какая это
Единорог помог
• 22 августа в 11:44
Ответ дляСмайлик
фігня. не оцінила.
Она мясо не приготовит. Понятно что ради картошки нет смысла ее покупать
Смайлик• 22 августа в 11:44
Ответ дляЕдинорог помог
серйозно ? то ви не вмієте просто
Братья Капли• 22 августа в 11:44
Класна штука. Ніяка мікрохвильовка її не замінить- це різні по функціоналу давайси.
Печу мʼясо, рибу, овочі, піцу, лаваші…
В мене така, рекомендую
Печу мʼясо, рибу, овочі, піцу, лаваші…
В мене така, рекомендую
Наверняка• 22 августа в 11:48
У меня Тефаль. На две чаши. Готовлю все, кроме выпечки. Выпечка у меня большими объемами в духовке.
Единорог помог
• 22 августа в 12:05
Ответ дляБратья Капли
Печу мʼясо, рибу, овочі, піцу, лаваші…
В мене така, рекомендую
Печу мʼясо, рибу, овочі, піцу, лаваші…
В мене така, рекомендую
Теж на таку дивлюсь
Единорог помог
• 22 августа в 12:08
Ответ дляЛЮБА
У меня с 2 нагревателями ( верх и низ ) на 8 литров , 24 см форма разборная с выпечкой отлично помещается . Готовлю все мясо , картошка, овощи , выпечка
Покажите какая
Братья Капли• 22 августа в 13:11
Ответ дляЕдинорог помог
Теж на таку дивлюсь
Я спочатку купила Cecotec з двома тенами. За пару днів тріснув пластик спереду. В магазині її списали, я замінила на Філіпс (за рекомендаціями). І вона набагато краща і якісніша: від матеріалу до приготування.
За рахунок нерівного дна їжа пропікається і знизу, і зверху.
Тому - мої рекомендації Філіпс і не раджу Cecotec.
Stepa_nida• 22 августа в 13:31
Всяку зожну випічку в ній печу (заливні пироги, мафіни, сирні бейгли і тд), стріпси і нагетси, овочі, рибу. Сирники теж можна, але ж результат буде не такий, як на сковорідці.
Единорог помог
• 22 августа в 14:44
Ответ дляБратья Капли
Я вже почитала відгуки і всі погані. Краще Філіпс візьму
Единорог помог
• 22 августа в 14:44
Ответ дляStepa_nida
Будуть сухі?
В шоколаде• 22 августа в 14:51
Ответ дляЕдинорог помог
Это духовка, разве нет?
Вначале вы спросили про сырники. При наличии посуды, а не просто тарелки, всё норм.
Братья Капли• 22 августа в 15:30
Ответ дляЕдинорог помог
100%
Я написала з власного досвіду, користувалась обома
Stepa_nida• 24 августа в 07:50
Ответ дляЕдинорог помог
Будуть сухі?
Вони скоріше будуть схожі на булочки по текстурі (пористі і зі гладенькою скоринкою), ніж саме на сирники. Тому що мультипіч готує за рахунок обдуву гарячим повітрям