Дона Ко Ко• 26 августа 2025

Кого бы вы выбрали: Зе или За

В качестве президента, Зеленский или Залужный?
Или в комментах напишите свой вариант, конкретную фамилию, если не из этих двух.
Результат:
вже голосів: 197
106 (53.81%) Залужный
91 (46.19%) Зеленский
ГейСюда• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Нікому не треба війни (з адекватних)
Але капітуляція - це шлях до ще більших воєн і втрат (історія ІІ світової), агресор забирає і йде далі захоплювати, доки його не зупинять
Ваші пафосні речі не мають ніякого відношення до реальності
Ниф_ниф• 26 августа 2025
Ответ длябибизяна
Я б навіть на Юлю погодилася, аби тільки не ці двоє.
ща Юлькіни прихвости прочитають і почнуть готувать предвиборну кампанію вже, думаю вони навіть не сподівались на такі шанси
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Про другу світову згадали? Країни Європи капітулювали у перші часи, дні і місяці. І зазнали набагато менших втрат, аніж переможці. І також до переможців примазані
Не зупинили одразу агресора - 70 мільйонів жертв
Ниф_ниф• 26 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Нікого з них. Зе навіть коментувати не хочу. А Залужний - хороший фахівець військової справи. От нею нехай би і займався. Як президента його не розглядаю, бо не хочу військової диктатури. Президентом потрібно обирати хорошого економіста, аби вивів країну з тієї дупи, в яку вона сповзає.
якщо економіста, то Ющенка
ГейСюда• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Яких жертв? Порівняйте жертви у другій світовій тих країн які здалися, і втрати у СССР?
Физрукая• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Бо ссср готовий був на мир
Зараз раша абсолютно не готова до нього
Не факт... Вспомните Карибский кризис 63-го года... Тогда у Хрущёва хватило ума договориться с Кеннеди и не допустить ядерку... СССР сделал шаг назад... Сейчас ’шаг назад’ должны сделать те, кто стремится расширить расположение своих баз на Восток, но они этого категорически не хотят...
Говорю відверто• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Ще раз, Порошенко якраз і довів, що правильною дипломатією абсолютно можливо не допустити повномасштабної війни.
До Зеленського у вас нема претензій через відсутність бажання миру? Чи ви цього не бачите?
Порошенко з його мізками не міг не розуміти до чого воно йде. І бігати між крапельками довго б не зміг. То треба було все на армію витрачати і виробництво зброї, а не свої власні засіки поповнювати.
ГейСюда• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Чим ви плануєте його зупиняти? Краще домовитися , а не вбитися всім. Але ж треба транші розпихувати по кишенях, волонтерські збори ділити між собою і квартири купляти, ботам у інтернеті платити на німецьких подачках сидіти і нічого не робити. Зацікавлених у продовженні війни дуже багато. Тому і роблять все щоб вона продовжувалась. Бо багато кому доведеться відповідати по закону за те що робилося під час війни. Шакали тицикуни, їх куратори, шобла ботів - це все злочинці, які виконували злочини проти своїх же українців
А ви будете сидіти, поміж очі плювати і доказувати, що дощ іде
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Усіх жертв
Сумарно в ході війни
В т.ч. в концтаборах і на полі бою
Бо агресору спершу добровільно віддавали землі/людей ( в т.ч. дипломатичними домовленостями), сподіваючись, що він на цьому заспокоїться
Манкоголік• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Вот именно. Нужно было пропустить россиян к полякам, пусть бы потом так повыпендривались как сейчас они делают против украинцев.
Ishoy• 26 августа 2025
Если Зе был «ну хоть паржом», то За тогда «ну хоть постреляем»?
Если люди реально будут выбирать из этой парочки, то все, тушите свет
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Тоді були 2 ядерні держави і загроза знищення всього живого
В Україні такого нема (бо Україна віддала свою ядерку ’під чесне слово’), чим раша і користується
Солоденька цукОрка• 26 августа 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Зе называют сбитым летчиком уже даже депутаты его фракции
И тем не менее, ему уже нечего терять, поэтому он власть не отдаст и не даст остановиться войне.
Морская свинка• 26 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
це не робота президента.

його задача сформувати команду фахівців які, відповідно, матимуть свої команди фахівців.
+ зміна ВР і КабМіна
Солоденька цукОрка• 26 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вона не краще
Она хитрожопая
По крайней мере, с ней есть вероятность жить без войны
Манкоголік• 26 августа 2025
Ответ дляIshoy
А из них выбор и есть, если на данный момент, большинство за одного из них.
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Тай хйуло сказав умови - ’усунення першопричин’ і демілітаризація (скорочення ЗСУ до 85 тис, віддати все важке озброєння і не брати іншої зброї).
Тобто, при відновленні війни ’Київ за 3 дні’ буде більш, ніж реальним
Контрольница• 26 августа 2025
Мені ці кандидати не підходять. Давайте наступних..... І де варіант *результати*, я не голосувала, а подивитись хочеться.
Дівчата, який рахунок ?
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Дівчата, який рахунок ?
60% За,
40% Зе
15.22 год
Контрольница• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
60% За,
40% Зе
15.22 год
Дякую !
Солоденька цукОрка• 26 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
За и в военном деле оказался не очень. В политику его тем более нельзя пускать. Да и как человек он 💩. Чего только стоит его высказывание, что ради спокойствия Европы, он бы и украинских женщин отправил воевать.
Кракадэ• 26 августа 2025
Мой вариант - По .
Солоденька цукОрка• 26 августа 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Имейте в виду что он по влк не годен списан, это как минимум инвалид зачем нам инвалид президент?
При том, что он говорил, что инвалидность 3 группы не мешает воевать. Значит, у него как минимум вторая😂 серьезно болен человек. Клоуны.
Контрольница• 26 августа 2025
Я за Пороха, хіба при ньому погано жилося ? Якби не АТО, то взагалі було б все ок. А тепер ..опа, і буде ще гірше.
viter33• 26 августа 2025
Ответ дляКракадэ
Мой вариант - По .
Антирейтинг - зашкалює
Не пройде за жодних умов
П.С. мій - теж
Незламна• 26 августа 2025
Ответ дляГейСюда
Но не в худшую ведь в сторону она должна меняться? А в данном случае Залужный будет ещё хуже
Чем он будет хуже? Я не ради спора. Просто интересно мнение. Вот все кричат про хуже и диктатуру, а сейчас что? По-моему, хуже, чем то, что устроили эти, быть уже не может.
Говорю відверто• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Винниченко і Грушевський теж так вважали
Результат - мільйони загиблих від розкуркулення, голодомору, репресій
А маленька Фінляндія - 25 тис. загиблих в 1940 і зберегла незалежність
Ви або розповідайте за фінську війну все, або нічого. Бо воно якось ну дуже причепурино виходить)
Бавовнятий Пупс• 26 августа 2025
В итоге опять вернулись к исходному, когда голосуем не ЗА, а лишь бы не предыдущий. Опять выберем очередное г...вно.
Я на выборы больше никогда не пойду. Первый раз я голосовала за Пороха, второй за Зелю... Ну не тупая?
Контрольница• 26 августа 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Десь читала, що За вже передвиборчий штаб створив в Лондоні. От ми весело живемо, і саме страшне, що за За підуть голосувати по тому ж принципу, що й за Зе *Хуже нє будєт.*
Кракадэ• 26 августа 2025
Ответ дляviter33
Антирейтинг - зашкалює
Не пройде за жодних умов
П.С. мій - теж
А кто ваш ? Как-то пропустила .