Дама-мадама• 29 августа в 19:48
Якщо заможна людина не допомагає батькам на пенсії...
...яке ваше ставлення до таких людей?
До прикладу - людина подорожує, має декілька авто, будинок, бізнес, живе своє краще життя, а батьки живуть бідно в селі на свою мінімальну пенсію? Не голодують, звісно, але рівень життя дитини й батьків дуже різний.
1. Це нормально, значить батьки це заслужили, ніхто не знає, що там було в дитинстві.
2. Можливо, батьки не хочуть допомоги, всіх все влаштовує.
3. Це погана людина, якщо не допомагає батькам.
4. ваша думка.
Крем для арбуза• 29 августа в 19:51
Это что ж нужно было такого сделать своему ребенку, чтоб он их так хотел исключить из жизни! Прям реально постарались.
Ну или вторая версия. Помогает, но они все в кубышку складывают, чтоб никто не знал.
spart-5037• 29 августа в 19:51
Так родителям могут помогать, а они все складывают в кубышку. Есть и такие. А люди думают, что им не помогают.
Весняний Марафон• 29 августа в 19:59
Можливі різні варіанти. Батьки можуть відмовлятись від допомоги або відкладати/витраати там, де ніхто не бачить. І не факт, що у них нема грошей, якщо живуть скромно
Губи з філером• 29 августа в 20:15
Ответ дляКрем для арбуза
Чи іншій дитинці допомагають)
Чи онукам.
В моїй хаті моя правда• 29 августа в 20:43
Можливо батькам вистачає в селі на життя + свої продукти.
Декілька авто чи будинків їм непотрібно, подорожувати теж навряд чи будуть.
Незнакомлюся• 29 августа в 20:47
я своїм грошами не даю давно бо просікла що вони їх ховають а самі продовжують купувати супові набори.
оплачую комунальні, коли приїжджаю то забиваю морозилку м´ясом і накуповую продуктів.
якщо треба одяг чи ще якісь товари то зі мною пішли в магазин, вибрали і я заплатила, або замовляю з інет-магазинів