Ліньки гуглить• 31 августа в 08:22
Школа, как удержать вес?
Я в начале лета создавала тему ( у сына было много лишнего веса). Спасибо всем, кто подсказывал и советовал. Как результат наших стараний - 13 кг. Выглядит - красавчик! Но! Начинается 1 сентября. Девочки- умнички, помогите ещё раз. Школа с 8 до 14:30. Какие перекусы подобрать, чтобы не умирал от голода, но и не переедал. Слова уговоры тоже буду искать)
Ухахайкина• 31 августа в 08:23
Кормите хорошим завтраком!
До 14-30 не успеет прям так проголодаться.
Ліньки гуглить
• 31 августа в 08:24
Ответ дляУхахайкина
Кормите хорошим завтраком!
В 7 утра как-то не лезет много(
Ліньки гуглить
• 31 августа в 08:25
Ответ дляNathalie27
А які перекуси у сина є зараз? В школі є обіди?
Ми перейшли в нову школу, тому ще нічого не знаю. Зараз перекуси- це солодкі десерти які я роблю сама. Вони не кожного разу, а як захочеться
Ліньки гуглить
• 31 августа в 08:26
Ответ дляNathalie27
Як приклад -я зробила на початку тижня 8 десертів ,зараз ще 2 стоять.
Ухахайкина• 31 августа в 08:26
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну я бы лучше дала сендвичи из качественного хлеба+домашней ветчины+сыр и листья салата, например.
Можно отбивные. Наггетсы те же.
Я за белок, в общем))
Можно отбивные. Наггетсы те же.
Я за белок, в общем))
Ліньки гуглить
• 31 августа в 08:27
Ответ дляУхахайкина
Можно отбивные. Наггетсы те же.
Я за белок, в общем))
Можно отбивные. Наггетсы те же.
Я за белок, в общем))
Хлеб приучила есть 2 кусочка чёрного бездрожжевого подсушенного в мультипечи. И это в обед
Ухахайкина• 31 августа в 08:28
Ответ дляЛіньки гуглить
А какой спорт у ребенка?
ХвостПистолетом• 31 августа в 08:32
Ответ дляУхахайкина
Кормите хорошим завтраком!
10 клас-це і до 16 плюс дорога. Великі перерви між прийомами-перший фактор переїдання.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 августа в 08:33
Дочка и сын брали полноценный обед в термосах для еды. Многие в классе тоже носили , особенно мальчики. Никто не стеснялся есть. Главное не давать сильнопахнущую.
Ухахайкина• 31 августа в 08:33
Ответ дляХвостПистолетом
Автор написала до 14-30.
Так можно ж покушать на перемене.
Шукаю стакан• 31 августа в 08:34
Ответ дляУхахайкина
Кормите хорошим завтраком!
16-тирічний ненаситний підліток - 100% зголодніє
Раз одела не бу• 31 августа в 08:34
А причину виявили зайвої ваги? Аналіз здавали?у ендокринолога були?
Nathalie27• 31 августа в 08:34
Ответ дляЛіньки гуглить
То хай бере їх в школу на перекус
ХвостПистолетом• 31 августа в 08:35
Мій крутить з вечора лаваші з м´яса і овочів, запікає сендвічі у бутербродниці або купує кулінарію у супермаркеті
Ухахайкина• 31 августа в 08:35
Ответ дляШукаю стакан
Если дать белковый перекус, то норм.
Хотя-бы протеиновый батончик
Шукаю стакан• 31 августа в 08:35
Ответ дляЛіньки гуглить
Дарма ви так обмежуєте. Зверніться до дитячого лікаря-дієтолога, він пропише здорову дієту відповідно віку. А ви його садите по ходу на дієту дорослих жіночок.
Указка• 31 августа в 08:36
Ответ дляУхахайкина
Если дать белковый перекус, то норм.
Хотя-бы протеиновый батончик
сладкого дерьма в том батончике больше чем протеинов.
Ухахайкина• 31 августа в 08:37
Ответ дляУказка
Выбирайте качественные
Указка• 31 августа в 08:37
Ответ дляУхахайкина
Выбирайте качественные
я лучше отбивную съем, чем тот батончик.
Ухахайкина• 31 августа в 08:39
Ответ дляУказка
Так Супер)) я ж выше их предлагала. Но автор начала про десертики...
Шукаю стакан• 31 августа в 08:39
Здоровий перекус: банан, яблуко, лаваш з к/м сиром, буженіною. Хоча мій син брав повноцінний обід: каша, м´ясо, огірок, варений буряк, салатний перець.
Безсовісна кума• 31 августа в 08:41
-15 від скількох кг ?
Які ще солодкі перекуси ?
А що у вас по вазі (генетика чи погані звички )?
Які ще солодкі перекуси ?
Куколка-мяуколка• 31 августа в 08:41
Ответ дляШукаю стакан
І правильно робив, має ж бути повноцінний прийом їжі, якщо вранці не снідає. Інакше ці перекуси ’десертами’ будуть на кожній перерві.
бифидобактерияЖоржик• 31 августа в 08:44
Ответ дляУхахайкина
Если дать белковый перекус, то норм.
Хотя-бы протеиновый батончик
Батончики точно не варто давати, там повно цукру.
Вище радили відбивні, домашні нагетси - це набагато краще.
Якщо ще й овочі їсть, то м´ясо + огірок + маленький шматочок чорного хліба - чудовий варіант.
Шукаю стакан• 31 августа в 08:44
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мій син вранці снідає, і після школи другий раз обідає, і ввечері вечеряє :)
Це ж підліток, він вічно голодний.
Садоводница• 31 августа в 08:45
Ответ дляЛіньки гуглить
Яка у вас вага і зріст?