Пуки-куки• 04 сентября в 14:12
Продовження інвалідності, терміни
Можливо, хтось продовжував інвалідність нещодавно. Через скільки часу від моменту подачі документів лікарем призначають дату перегляду?
Брюльтик• 04 сентября в 14:26
Це залежить від міста/області, можливо від діагнозу, знайомий в Києві все здав в кінці квітня, дату призначили на 19.06.
В Житом обл - буквально через тиждень після здачі документів.