Фіфачка• 20 сентября 2025

Ситуація жах. Змушені позичати дитині на їжу та школу.

Дуже втомилась і щось мені так наболіло все це що просто хочу поділитись. Мені 43 чоловікові 50 років, я працюю і чоловік також.
У нас є спільна дитина 6 класс, офіційно не одружені. Всю зиму і більше чоловік просидів без роботи, лікувався після служби, ми чудом вижили на останніх припасах і лише моїй зп, нам вже навіть були зауваження із боку школи та вчителів що до дитини. І ось на початку літа чоловік таки вийшов на роботу, тепер працює в будівництві кладе асфальт та заливає бетон, зібрав на власне грузове авто та знайшов напарників. А зараз знову сидить без роботи вже понад 2 тижні, а ще це при тому що замовлень тут вистачає і що до цього люди звонять і мені теж.
Як я зрозуміла вони разом з іншими 4 напарниками почали не встигати робити, бо другий майстер та підсобники прогулюють роботу, запізнюються, а інших робітників тут зараз не знайти і тому він також залежить від них, бо робота фізично важка, самостійно її ніяк не зробиш, особливо після травми що чоловік отримав доки служив. Я це розумію і намагаюсь його підтримувати, але мені від того звісно що не легше, бо у нас є дитина, на яку як мені здається чоловікові стало останнім часом трішки байдуже і він дуже мало часу проводить із донькою.
А я вже навантажила себе роботою, в мене вона також частково фізично важка, і я вже валюсь з ніг від втоми, ще і домашнє господарство майже цілком на мені. А вчора взагалі довелось позичати трохи грошей, та думати як нам вижити ще півтижня.
Додатково змушена сама шукати підробіток хоча б онлайн щоб мати змогу працювати і ввечері, бо там де ми живемо дуже маленьке містечко і з роботою тут у всі часи було не ласо. Я душе втомлена та у розпачі від всього цього, тож просто прошу будь-яких порад, як би ви вирішували таку ситуацію на моєму місці?? Дякую.
Засомневаю• 20 сентября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Сложная ситуация. Сочувствую, но ребёнок не может работать, его нужно кормить
6 класс уже может работать
Захекалася читать• 20 сентября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
В чому були претензії школи? Дитина ходила недоглянута?
Наверное падала в Голодные обмороки
3@йk@• 20 сентября 2025
Автор- ви троль? Написали і втекли?
Після якої служби чоловік лікувався? Поранення? Він воював, а тепер його списали?
Аноним_1858• 20 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Автор- ви троль? Написали і втекли?
І сидячи вдома, він назбирав на вантажне авто...
Замурмишка• 20 сентября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Как он списался со службы, если в состоянии класть асфальт?
вот вы и открыли секрет - куда делись все деньги)))
Аноним_1858• 20 сентября 2025
В принципі, можна зрозуміти, чому дитина голодна.
3@йk@• 20 сентября 2025
Ответ дляАноним_1858
А дитина падала від голоду в цей час)
Пацака-задирака• 20 сентября 2025
З 1 жовтня дадуть вашій дитні їсти в школі безкоштовно
Аноним_1858• 20 сентября 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ще трішки нехай зачекає))
Пліснявілий сир• 20 сентября 2025
Автор, вы детдомовская или родители умерли рано?
Не поверю, что нормальная живая мать не объяснила своей дочери почему нельзя помогать (а тем более, финансово) или содержать мужика который даже не удосужился жениться. Почему ваша мать не воспитала вас нормально? Или вы троль? Врать от скуки (а не для достижения цели) тоже не хорошо, это так же проблема в воспитании.
3@йk@• 20 сентября 2025
Фсьо, автор пішла класти асфальт. Тепер з голоду ніхто не помре)
Шкідлива молекула• 20 сентября 2025
За 3 месяца насобирал на грузовое авто.
Но бросил работу с шикарной зарплатой ради шабашек в которых не может поставить на место каких-то там работников склада.
Оце пекельні борошна канєшно.
Парова машина• 20 сентября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Ладно я русскоязычная в основном, ну вы-то носитель Вы же не видите что Тема через переводчик переведена
Тема как тема. Не замечаю ничего, что указывало бы на Гугл переводчик.
Захекалася читать• 20 сентября 2025
Ответ дляПарова машина
Вот на таких как вы эта тема и рассчитана
double-mama• 20 сентября 2025
Авторе, ваш чоловік дуже дивний. Мати власне вантажне авто і сидіти вдома? Попит на послуги перевезення зашкалює
Викликаю на дебати• 20 сентября 2025
Ответ дляОбращеница
у меня двое знакомых взрослых в одной семье работают онлайн.
минималку точно имеют, дальше я не спрашивала).
вообще если он дома, то быт на нем. если ребенок без вариантов на вас, даже не думайте про подработки, а то воспримется это как должное.
Я так понимаю, поработать он может абсолютно спокойно, он списан?
Сейчас мужиков берут везде вообще, вообще! автор... он тупо косит и не хочет работать, вот и все
и ему получается все хватает все нормально, а автор ночами не спит. это как
автор Фіфачка • 20 сентября 2025
Ответ дляОбращеница
Так дитина нажаль майже цілком на мені, ще господарство та невликий городик з теплицею, ще не бідуєм але гроші йдуть бо за грузове авто виплачуємо кредит, чоловік ще одужує у нього травма хребта і сильно багато сам не зробить. Загальний дохід не стабільний, моя зп разом з підробітком виходить десь 14.5, у чоловіка якийсь місяць це 3-5 тис, якийсь і 10 і трохи більше а якийсь взагалі нічого, але ще зарплата робітникам і вони там ще сваряться за прибуток, у їх коллективі є конфлікти з цього приводу і конфліктні працівники, тому і дуже важко все впорати. Розумію що весь час так витягувати нереально і треба або щось робити щоб дохід зростав + у нас часний будинок, тут великі тарифи на коммуналку і ми крутемось як можемо щоб усе сплачувати бо потім швидко набігають борги за газ та світло...
Парова машина• 20 сентября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
А такие как вы могут конкретно написать, что в этой теме указывает на Гугл перевод? Отвечу за вас - Нет, не могут. Иначе написали бы конкретный пример из стартпоста, а не ’пекельнi борошна’.
Вы из тех, кому зрада на каждом углу. Паранойя называется.
КонхфЭдкаТузик• 20 сентября 2025
Мільйони жінок виростили дітей взагалі без чоловіків, часом і не одну. Займіться забезпеченням дитини, чоловік підтягнеться
Бабця в мештах• 20 сентября 2025
Ответ дляФіфачка
Якщо чоловік убд, він має право на пільгову комуналку.
А якщо ви не одружені, то ви маєте якусь субсідію як мати- одиначка.
Некомильфо• 20 сентября 2025
Ответ дляФіфачка
Вы прикалываетесь или как? Нафига этот бизнес приносящий 3-10 тыс, а иногда ничего, если списанный муж может пойти работать на дядю и хотя бы 20ку иметь без особо напряга? К чему этот выпендреж ’не на дядю’ если вам простите жрать нечего?
Обращеница• 20 сентября 2025
Ответ дляФіфачка
вляпался ваш муж по полной с такой работой, как по мне.
если бы вкладывался в свой огород, вывозили б продукцию на рынок фермерский, уходили б домашние овощи на раз. у меня знакомая за один выезд по 2 тысячи имеет, хотя у нее огород кнш огого. и муж там живет, все вкидывают и вкидывают в будущее, как они говорят. я вижу тут одну проблему- неправильный акцент мужа на заработках и очень советую вам на ситуацию повлиять. вы же и сами это видите, трутень обыкновенный, небось и курево ему тоже надо купить?
печально(
Дайте подуться• 20 сентября 2025
Ответ дляФіфачка
Автор, хоть тролльте как-то изящнее
Своё жильё, теплица, огородик, а ребёнок в школе в лохмотьях и как узник Освенцима.
Допишите ещё, что и Вы голодаете и из последних сил в смартфоне пишете.
Курочка• 20 сентября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
без обид - но двое работающих и нет чего есть - звучит как то тупо
ну что за оборот такой- нет чего есть?😳 Нечего есть, не-че-го!!!
Наполеон Бонапарт• 20 сентября 2025
Ответ дляКурочка
не-че-го!!!
Ашолюдискажуть• 20 сентября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мой муж тоже давно работал на асфальте и угробил себе спину капитально,так это было 10лет назад,поэтому ушел оттуда,там только начальником хорошо,а здоровье не за какие деньги не купишь.
Паратруперсупер• 20 сентября 2025
Чоловік ’лікувався після служби’? Якої ’служби’? В ЗСУ? Так в нього є статус УБД?
Він офіційний батько дитини? Чи ви проходите як мати-одиначка?
Аноним_1858• 20 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
І вони там отримують мізер 3-10 тисяч?
Зі слів автора...Хоча, може, вона в доларах писала.
Дайте подуться• 20 сентября 2025
Автор, пишите карточку. Сейчас сбросимся вашей виртуальной дитачке на бутрики.
Аноним_1858• 20 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А взагалі, дивно, що ’чоловік ще одужує у нього травма хребта’ і йде працювати асфальтоукладачем...