Фіфачка• 20 сентября в 10:02
Ситуація жах. Змушені позичати дитині на їжу та школу.
Дуже втомилась і щось мені так наболіло все це що просто хочу поділитись. Мені 43 чоловікові 50 років, я працюю і чоловік також.
У нас є спільна дитина 6 класс, офіційно не одружені. Всю зиму і більше чоловік просидів без роботи, лікувався після служби, ми чудом вижили на останніх припасах і лише моїй зп, нам вже навіть були зауваження із боку школи та вчителів що до дитини. І ось на початку літа чоловік таки вийшов на роботу, тепер працює в будівництві кладе асфальт та заливає бетон, зібрав на власне грузове авто та знайшов напарників. А зараз знову сидить без роботи вже понад 2 тижні, а ще це при тому що замовлень тут вистачає і що до цього люди звонять і мені теж.
Як я зрозуміла вони разом з іншими 4 напарниками почали не встигати робити, бо другий майстер та підсобники прогулюють роботу, запізнюються, а інших робітників тут зараз не знайти і тому він також залежить від них, бо робота фізично важка, самостійно її ніяк не зробиш, особливо після травми що чоловік отримав доки служив. Я це розумію і намагаюсь його підтримувати, але мені від того звісно що не легше, бо у нас є дитина, на яку як мені здається чоловікові стало останнім часом трішки байдуже і він дуже мало часу проводить із донькою.
А я вже навантажила себе роботою, в мене вона також частково фізично важка, і я вже валюсь з ніг від втоми, ще і домашнє господарство майже цілком на мені. А вчора взагалі довелось позичати трохи грошей, та думати як нам вижити ще півтижня.
Додатково змушена сама шукати підробіток хоча б онлайн щоб мати змогу працювати і ввечері, бо там де ми живемо дуже маленьке містечко і з роботою тут у всі часи було не ласо. Я душе втомлена та у розпачі від всього цього, тож просто прошу будь-яких порад, як би ви вирішували таку ситуацію на моєму місці?? Дякую.
Кров з молоком• 20 сентября в 11:51
Ответ дляФіфачка
Ось для цього і була тема я теж натякаю вже йому на те що було б добре продати той фургон закрити кредит та йти на іншу роботу, але він неначе не чує мене, починає просто психувати і говорить щоб я не пхала ніс у не свою справу і з ним важко говорити про це, ось це головна проблема зараз. А в мене з´явилась неначе образа на нього, бо я розумію що є інші шляхи а він все тягне це і ми всі змушені варитись у цьому і наслідках.
До мами, тільки до мами тріпати нерви...
Карма хамелеона• 20 сентября в 11:55
Ответ дляУкраїна наше все
Это если оба взрослых имеют стабильную работу и зарплату. В случае же автора муж перебивается случайными заработками. А ест он наверняка больше, чем жена с ребёнком. А ещё есть наверное траты на авто , на бензин и т.д.
Ой, мій колишній офіційно отримує 10 тис, доробляє нефіційно в рази більше при тому що зараз в темісії після раку. Їсть більше? Лише тут про це читаю. Якщо чоловіку хватає відбивної з салатом і картоплею на обід, мої діти їдять мікс салатів, креветки і макарони з рису. Різниця в ціні не на користь моїх дітей. Тому кількість їжі не показник. Авто і бензин. Так нехай їздить маршруткою. У мене теж автомобіль, але рідко ним користуються, тому що економлю. Ну якщо я можу обходиться без автомобіля з двома дітьми, то тим більше моле самотній чоловік без нього обійтись. Підсумовуючи, все це лише виправдовуння власної ліні.
Играю_на_кларнете• 20 сентября в 11:56
Ответ дляКозачка
Певно чоловікові потрібно поєднувати основну роботу і свій міні бізнес поки не вийде на стабільний заробіток. Він молодець, що заробив на машину, але..
Именно так. Многие так начинают. Пробуют работать на себя, не бросая основную работу. Очевидно мужу автора трудно не только после травмы, но еще и в силу возраста. Плюс эмоциональное выгорание.
Трахтибидох• 20 сентября в 12:16
Ответ дляНаполеон Бонапарт
без обид - но двое работающих и нет чего есть - звучит как то тупо
Тупее только рассказ, как за 3 месяца с нуля собрать на грузовик🤣
Вредняжка• 20 сентября в 12:19
Ответ дляПаратруперсупер
Я в Києві. У нас урочиста лінійка була.
И толпа пап была. Это ж такое счастье посмотреть , как ребёнок стоит
Бутерброд з ікрою• 20 сентября в 12:21
Мужик с грузовой машиной, без страха перед ТЦК? Да таких сейчас как горячие пирожки расхватывают. Что-то фигня у вас, а не история…
Мама Никитки-2• 20 сентября в 12:22
Чоловік сидить вдома а все господарство окрім роботи на вас? Автор, може ви повернете в адекватну сторону «любові до себе»
Він у вас шо дома робить? Спить і їсть? Чи в «танчики» грає. Може вам без цієї обузи легше буде?
Вредняжка• 20 сентября в 12:23
Ответ дляКров з молоком
У нас була лінійка. І в усіх школах міста, так чи інакше, була. Хоча ми вважаємося прифронтовим.
Ходить повільно, з палицею, аж так, що дитина (погано вихована) соромиться батька-військового, і одночасно може класти асфальт - це точно одна людина?
Он служил, значит у него статус убд. Это бесплатное питание ребёнка и льготы на коммуналку 75%. Если списали , значит это инвалидность и есть пенсия.
Я ей не верю.
ТониСопрано• 20 сентября в 12:24
Ответ дляКурочка
ну что за оборот такой- нет чего есть?😳 Нечего есть, не-че-го!!!
Под нечего это либо нормальное ’нет хлеба, не круп, нет ячки, чтобы просто кашку сварить’. Или ’ой. На колбаску кажду неделю не хватает, ой, на роллы не хватает, ой, на дорогой алкоголь не хватает, ой, на мясо и шашлыки не хватает, ой, на маник не хватает и т.д’ Если второй вариант - то жалеть автора нечего .
Латвийские_Номера• 20 сентября в 12:26
Ответ дляФіфачка
Донька почала соромитись чоловіка після травми, він дуже повільно ходить іноді з палицею (( у нас був скандал на перший дзвоник бо донька попросила тата не приходити до школи та не соромити її при класові бо у всих дітей здорові та гарні батьки та інші діти у школі почали над нею сміятись що її тато став не як всі. Чоловік ще погано тримає руля тому часто за кермом його напарник а не він сам, я вірю що при гарній реабілітації з часом це пройде і він ще одужає та не стане зовсім калікою, але зараз у нас шалені проблеми, а по здоров´ю чоловікові щось лише гіршає а не навпаки, і я вже і так зрозуміла що сама не тягну і треба щось інше робити, вже розумію що ми щось не те робимо або не так і тому і шукаю поради.
Ви вже такого насочиняли, що краще вам перестати відповідати в цій темі взагалі
Списаний чоловік, який кладе асфальт.
Город та хазяйство, і всі падають в голодні обмороки.
Чоловік отримує нічого, але купив вантажівку.
Всі один одного соромляться.
Треба ще запускати паралізовану бабку, яку ви доглядаєте
Списаний чоловік, який кладе асфальт.
Всі один одного соромляться.
Латвийские_Номера• 20 сентября в 12:29
Ответ дляФіфачка
ні, я мати одиначка, будинок записаний на мене та мою родину, тому маю пільги як на дитину, чоловік має пільги на будинок де живе його старенька мати вона частково паралізована, за нею доглядає його сестра та її співмешканець, тому його пільги рахуються на той будинок де він прописаний. Сестра зі співмешканцем регулярно вживають, там великі проблеми і всеодно вони наробили там гіганських боргів за опалення та інше, але ми поки що з тим зробити не можемо нічого.
Я вгадала з бабкою!
Аноним_1858• 20 сентября в 12:31
Ответ дляЗоркая Зорро
Капец,что за доньку монстра вы воспитали?
Краще спитайте, як людина з паличкою може працювати, укладаючи асфальт.
Авторка забрехалася.
prozerpina123• 20 сентября в 12:33
Почему муж не может выполнять ту работу, которую в состоянии осилить сам без помощников? На машину же он заработать смог, работая самостоятельно.
Или найти нормальных ответственных людей. Даже в глухих сёлах такие есть.
Выглядит, как отмазка мужа не работать
Латвийские_Номера• 20 сентября в 12:33
Ответ дляАноним_1858
Авторка забрехалася.
Перенедривалась з надривом, так би мовити
Нафаня Маня• 20 сентября в 12:34
Комменты не читала,мы были в похожей ситуации,так у вас еще бонус,муж ,я так понимаю,имеет отсрочку ,что его дальше служить не забрали,это только переезд в большой город,лучше всего Киев.Для мужа там будет вагон работы на 30000,и вы сможете на 25000 найти,и няней,и в супермаркет.И аренды выбор большой.Здесь главная проблема-маленький городок,и все работы,где есть команда мужчин,сейчас многие простаивают,потому что некому работать
Нафаня Маня• 20 сентября в 12:35
Ответ дляОбращеница
у меня двое знакомых взрослых в одной семье работают онлайн.
минималку точно имеют, дальше я не спрашивала).
вообще если он дома, то быт на нем. если ребенок без вариантов на вас, даже не думайте про подработки, а то воспримется это как должное.
Я так понимаю, поработать он может абсолютно спокойно, он списан?
Сейчас мужиков берут везде вообще, вообще! автор... он тупо косит и не хочет работать, вот и все
Экседиторов ищут,от 40000 зарплаты
Аноним_1858• 20 сентября в 12:42
Ответ дляФіфачка
Так і скажіть, що все це стосується і вас з дитиною, тому це і Ваша справа!
А як його не влаштовує такий поворот- двері отам! Нехай шурує до своєї хати і своїх родичів. Адже законодавчо він у вашій хаті- ніхто! Сама вже ви справитеся з дитиною, без оцих зайвих кредитів і мужика, якого тричі на день треба нагодувати.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 сентября в 12:43
Готувати чоловіку з того, на що він заробив.Ьо жере він явно більше вас чи дівчинки в 6 класі.
Нема грошей- їж кашу перлову.
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 12:53
Ответ дляМиззери
Грузовая машина и пару человек могут перевозить мебель и прочее , типа грузовые перевозки когда простой
Я искала такое это не дешево сейчас , рассмотрите этот вариант
Так же он может продать машину и выплатить кредит и заниматься тем что по силу
Ребенок его стесняется понятно почему он отдалился
А те що батько навіть не визнав дитину - думаєте не впливає? Дитина вже все розуміє
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 12:54
Ответ дляВредняжка
Я ей не верю.
Так дитина йому не дитина - звідки візьметься безкоштовне харчування?
Замурмишка• 20 сентября в 13:14
Ответ дляФіфачка
Так дитина нажаль майже цілком на мені, ще господарство та невликий городик з теплицею, ще не бідуєм але гроші йдуть бо за грузове авто виплачуємо кредит, чоловік ще одужує у нього травма хребта і сильно багато сам не зробить. Загальний дохід не стабільний, моя зп разом з підробітком виходить десь 14.5, у чоловіка якийсь місяць це 3-5 тис, якийсь і 10 і трохи більше а якийсь взагалі нічого, але ще зарплата робітникам і вони там ще сваряться за прибуток, у їх коллективі є конфлікти з цього приводу і конфліктні працівники, тому і дуже важко все впорати. Розумію що весь час так витягувати нереально і треба або щось робити щоб дохід зростав + у нас часний будинок, тут великі тарифи на коммуналку і ми крутемось як можемо щоб усе сплачувати бо потім швидко набігають борги за газ та світло...
интересно, как он с ’травмой хребта’ асфальт укладывал )))
я после 15 летней травмы позвоночника в спорт зале - до сих пор чемодан свой маленький с трудом поднимаю в поездках ))))
городик с теплицею - а жрать нечего ))))
короче, ахахахахаааа
Хвігура мічти• 20 сентября в 13:15
Ответ дляНаполеон Бонапарт
100% я вдова с 2 детьми 15 и 16 лет. Пенсия итого на детей 4700 и то я не жалуюсь. А тут 2 работоспособных человека один из которых мужик и 1 ребенок..... реально тупо..
Молчунья• 20 сентября в 13:57
Я не читала всю тему, но, если взяли авто, муж может работать водителем.
Сейчас водители на вес золота в любой фирме. Ваш муж для любой фирмы находка, потому что ТЦК лютуют, ребята без брони вечно под прицелом
3@йk@• 20 сентября в 14:01
Ответ дляФіфачка
А куди пенсію діли чоловіка? В який підрахунок?
І як інвалід з палочкою укладає асфальт і заливає бетон? По вашим словам він ледве ходить.
Обращеница• 20 сентября в 14:56
Ответ дляВредняжка
Я ей не верю.
а я верю. списывальщики крутятся как могут, чтоб пенсия была не военная, а это 2300 ныне и ни в чем себе не отказывай, и вторая группа тоже такая же, если он там не в том возрасте, чтоб уже считали пенсию по выслуге( а в 50 вполне могут, но это тоже не 10 штук будет)
Люблю_смаколики• 20 сентября в 15:00
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Якщо б ви були матір´ю одиначкою, то у вашої дитини б було безкоштовне харчування, як малозабезпечена. І з грошами на школу вас би не діставали. Рушиться вся тема.
Мати одиночка не завжди є малозабезпеченою. Навіть з офіційною мінімальною ніяких виплат немає,якщо одна дитина, як і безкоштовного харчування в школі
Мошей ницца• 20 сентября в 15:12
Ответ дляФіфачка
О, ну це тріль, однозначно. Зараз діти пишаються батьками-воїнами.
До речі, доньку виховали ви дурно.
Elena-eedc• 20 сентября в 15:13
Ответ дляРуда ліса
Автор, ви з чоловіком курите? П´єте спиртне?
Они сочиняют тексты для соцсетей, имхо.