Фіфачка• 20 сентября в 10:02

Ситуація жах. Змушені позичати дитині на їжу та школу.

Дуже втомилась і щось мені так наболіло все це що просто хочу поділитись. Мені 43 чоловікові 50 років, я працюю і чоловік також.
У нас є спільна дитина 6 класс, офіційно не одружені. Всю зиму і більше чоловік просидів без роботи, лікувався після служби, ми чудом вижили на останніх припасах і лише моїй зп, нам вже навіть були зауваження із боку школи та вчителів що до дитини. І ось на початку літа чоловік таки вийшов на роботу, тепер працює в будівництві кладе асфальт та заливає бетон, зібрав на власне грузове авто та знайшов напарників. А зараз знову сидить без роботи вже понад 2 тижні, а ще це при тому що замовлень тут вистачає і що до цього люди звонять і мені теж.
Як я зрозуміла вони разом з іншими 4 напарниками почали не встигати робити, бо другий майстер та підсобники прогулюють роботу, запізнюються, а інших робітників тут зараз не знайти і тому він також залежить від них, бо робота фізично важка, самостійно її ніяк не зробиш, особливо після травми що чоловік отримав доки служив. Я це розумію і намагаюсь його підтримувати, але мені від того звісно що не легше, бо у нас є дитина, на яку як мені здається чоловікові стало останнім часом трішки байдуже і він дуже мало часу проводить із донькою.
А я вже навантажила себе роботою, в мене вона також частково фізично важка, і я вже валюсь з ніг від втоми, ще і домашнє господарство майже цілком на мені. А вчора взагалі довелось позичати трохи грошей, та думати як нам вижити ще півтижня.
Додатково змушена сама шукати підробіток хоча б онлайн щоб мати змогу працювати і ввечері, бо там де ми живемо дуже маленьке містечко і з роботою тут у всі часи було не ласо. Я душе втомлена та у розпачі від всього цього, тож просто прошу будь-яких порад, як би ви вирішували таку ситуацію на моєму місці?? Дякую.
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября в 11:22
Ответ дляФіфачка
ні, я мати одиначка, будинок записаний на мене та мою родину, тому маю пільги як на дитину, чоловік має пільги на будинок де живе його старенька мати вона частково паралізована, за нею доглядає його сестра та її співмешканець, тому його пільги рахуються на той будинок де він прописаний. Сестра зі співмешканцем регулярно вживають, там великі проблеми і всеодно вони наробили там гіганських боргів за опалення та інше, але ми поки що з тим зробити не можемо нічого.
Якщо б ви були матір´ю одиначкою, то у вашої дитини б було безкоштовне харчування, як малозабезпечена. І з грошами на школу вас би не діставали. Рушиться вся тема.
Вредняжка• 20 сентября в 11:23
Ответ дляФіфачка
Донька почала соромитись чоловіка після травми, він дуже повільно ходить іноді з палицею (( у нас був скандал на перший дзвоник бо донька попросила тата не приходити до школи та не соромити її при класові бо у всих дітей здорові та гарні батьки та інші діти у школі почали над нею сміятись що її тато став не як всі. Чоловік ще погано тримає руля тому часто за кермом його напарник а не він сам, я вірю що при гарній реабілітації з часом це пройде і він ще одужає та не стане зовсім калікою, але зараз у нас шалені проблеми, а по здоров´ю чоловікові щось лише гіршає а не навпаки, і я вже і так зрозуміла що сама не тягну і треба щось інше робити, вже розумію що ми щось не те робимо або не так і тому і шукаю поради.
Автор, вы очень плохо подготовились. Линейки 1 сентября были запрещены. Куда она просила не приходить?
Трусиковед• 20 сентября в 11:25
Автор, ну от я не вірю, що співмешканець йшов воювати і ви не одружилися або хоча б дитину на нього не записали. Я займаюсь адвокатською діяльністю, то всі навпаки хочуть узаконити відносини, бо у випадку смерті… не буду продовжувати. Нехай всі будуть здорові
Стріляний птах• 20 сентября в 11:25
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Она не считается малообеспеченной.
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:26
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Автор ходить на роботу. Яка малозабезпеченість? Одинока мати не має жодних пільг
автор Фіфачка • 20 сентября в 11:26
Ответ дляОбращеница
идите на фб в профильные группы и спрашивайте, как попастьна бесплатные рабилитации- программы такие есть.
это ваш первый акцент и второй - это ноль доходов от мужа, а где его военная пенсия? если б он 10 получал штук, можно было б уже не переживать про еду. вот это второй вопрос. без выписок инвалидность не дадут и военную пенсию тоже нужно людям выбивать, а не ждать, когда ему совсем поплохеет, чтоб только на такси в больницу- так не наездитесь совсем.
Дякую велике це вже робимо, а з пенсією поки ще не розбирались бо лікування триває і у нас попереду ще декілька обстежень і потім комісія знову, бо лікар каже що у зв´язку із тим що чоловіку гіршає, треба знову переглядати його групу, зараз нам призначили 3 але тепер маємо всі ризики швидко опинитись у другій вже з жовтня, ось це і лякає (((
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:27
Ответ дляВредняжка
А нас була. Але не для всієї школи.
Трусиковед• 20 сентября в 11:27
Теж незрозуміла, як з доходу 3-5 тис., який зʼявився тільки на початку літа вже зібрав гроші на вантажне авто
Стріляний птах• 20 сентября в 11:28
Ответ дляТрусиковед
Автор наверно на себя кредит оформила.
Ананомчикус• 20 сентября в 11:28
Таке враження, що тема не для того, щоб отримати пораду. Бо яку тутпораду можна отримати, а для того, щоб підкинули грошент. Всі поради автором відкидаються, да і взагалі дуже дивно, коли доросла жінка 43 роки і чоловік 50 років не знають що робити із своїм життям і потребують порад від людей, яких вони ніколи, навіть, не бачили.. Авторе, пишіть вже свою картку, чого так довго тягете?
Обращеница• 20 сентября в 11:28
Ответ дляТрусиковед
та пишет же за кредит на машину
автор Фіфачка • 20 сентября в 11:29
Ответ дляMs. Сама прямота
Для чого ви купили цей грузовик? Хоч одну причину назвіть.
Чого з проблемами зі здоров´ям не піти на офіційну роботу щоб мати лікарняні?
чоловік був проти, це була його ідея але я тепер бачу до чого це призвело і я дуже втомлена бо ми не витягуємо, а він наче не розуміє все обіцяє і літає десь у мріях, коротше кажучи є підозри що у звязку з інвалідністю йому важко прийняти реальність а я неначеб-то долучилась до його ідей, якось він мене переконав що це буде правильно, і тепер у мене наче очі відкрились що це щось не те...
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:29
Ответ дляСтріляний птах
Автор наверно на себя кредит оформила.
Хто їй його дав? Одинокій мамі з малою заробітною платою на грузове авто.
Обращеница• 20 сентября в 11:29
Ответ дляТрусиковед
своих мозгов не добавишь же. я на фб встречаю такие темы время от времени и тут проскакивают тоже.
Паратруперсупер• 20 сентября в 11:30
Ответ дляФіфачка
Щось ви не те пишите.
Чи брешете.

Мій син, наприклад, пишається татом, який отримав військову травму та пів року проходив реабілітацію. Ходив спочатку на милицях, потім з паличкою.
Мій чоловік те ж не молодий. Зараз йому 58 років.
Діти батьків зі статусом УБД в школі харчуються безкоштовно.
Правда, моєму сину шкільна їжа не подобається. В цьому році заяву на пільги ми і не подавали.
Трусиковед• 20 сентября в 11:30
Ответ дляОбращеница
та пишет же за кредит на машину
Але в початковому дописі написано, що він зібрав грошей на вантажну машину
Обращеница• 20 сентября в 11:31
Ответ дляMs. Сама прямота
да блин карточка рисует такие кредитные лимиты что я поражаюсь. у меня кредитка чисто для того, чтоб на нее пополнять и переводить - ну пять тысяч итого за месяц может быть. а кредитный лимит уже ого-го, с какого
Кров з молоком• 20 сентября в 11:31
Ответ дляВредняжка
У нас була лінійка. І в усіх школах міста, так чи інакше, була. Хоча ми вважаємося прифронтовим.

Ходить повільно, з палицею, аж так, що дитина (погано вихована) соромиться батька-військового, і одночасно може класти асфальт - це точно одна людина?
Почемучка• 20 сентября в 11:32
Ответ дляФіфачка
Так пенсія має бути 9500 грн. Що з нею розбиратись? Призначили групу і з документами в пенсійний фонд.
Ананомчикус• 20 сентября в 11:33
Ответ дляФіфачка
Так чоловік ще пенсію по інвалідності отримує? Вам не соромно? Ви працюєте, чоловік пенсію отримує... І це все на трьох... Чого ж Ви хочете? Може менше витрачайте на непотріб? Тут багато людей, що не мають свого вже житла, працюють де прийдеться і не ниють.
Таракашечка• 20 сентября в 11:33
Ответ дляФіфачка
Ходит с палкой и кладет асфальт ?
Паратруперсупер• 20 сентября в 11:33
Ответ дляВредняжка
Я в Києві. У нас урочиста лінійка була.
Пасти Ла• 20 сентября в 11:34
Автор, вы не відповідаєте на незручні питання, да?
Як вам дали кредит?
Я Вас не боюся• 20 сентября в 11:38
Продавайте грузовое авто и пусть муж шурует работать на дядю ! А не сопли жуёт!
автор Фіфачка • 20 сентября в 11:39
вибачте якщо я когось занадто сильно збентежила цією темою, наразі ми ще витягуємо просто хотіла розвантажити себе психологічно, бо я думаю що головна проблема у тому що чоловік не дослухається до мене і через це ми ледь тримаємось і я відчуваю як все важко, та не знаю як з ним говорити про зміни роботи на найману і легшу, він неначе ігнорує свій стан здоров´я і те що з цим бізнесом за який він взявся такі великі проблеми (( і мене не слухає...
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября в 11:40
Ответ дляПаратруперсупер
Щось ви не те пишите.
Чи брешете.

Ага,тим паче 6 клас. Вже всі все розуміють.
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября в 11:44
Ответ дляФіфачка
А те що рідний батько дитини УБД, а дитина безбатьченко, вас не хвилює? Ні?
автор Фіфачка • 20 сентября в 11:46
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ось для цього і була тема я теж натякаю вже йому на те що було б добре продати той фургон закрити кредит та йти на іншу роботу, але він неначе не чує мене, починає просто психувати і говорить щоб я не пхала ніс у не свою справу і з ним важко говорити про це, ось це головна проблема зараз. А в мене з´явилась неначе образа на нього, бо я розумію що є інші шляхи а він все тягне це і ми всі змушені варитись у цьому і наслідках.
Миззери• 20 сентября в 11:46
Грузовая машина и пару человек могут перевозить мебель и прочее , типа грузовые перевозки когда простой
Я искала такое это не дешево сейчас , рассмотрите этот вариант
Так же он может продать машину и выплатить кредит и заниматься тем что по силу

Ребенок его стесняется понятно почему он отдалился
чаревна• 20 сентября в 11:47
Чтоб два рожителя ребёнка не покормили...и вы пришли пожаловаться, пусть продает свой камаз, там хорошие деньги и живите
Вы напоминаете тех, кто не хочет менять доллары и плачет, что денег нет