Фіфачка• 20 сентября в 10:02
Ситуація жах. Змушені позичати дитині на їжу та школу.
Дуже втомилась і щось мені так наболіло все це що просто хочу поділитись. Мені 43 чоловікові 50 років, я працюю і чоловік також.
У нас є спільна дитина 6 класс, офіційно не одружені. Всю зиму і більше чоловік просидів без роботи, лікувався після служби, ми чудом вижили на останніх припасах і лише моїй зп, нам вже навіть були зауваження із боку школи та вчителів що до дитини. І ось на початку літа чоловік таки вийшов на роботу, тепер працює в будівництві кладе асфальт та заливає бетон, зібрав на власне грузове авто та знайшов напарників. А зараз знову сидить без роботи вже понад 2 тижні, а ще це при тому що замовлень тут вистачає і що до цього люди звонять і мені теж.
Як я зрозуміла вони разом з іншими 4 напарниками почали не встигати робити, бо другий майстер та підсобники прогулюють роботу, запізнюються, а інших робітників тут зараз не знайти і тому він також залежить від них, бо робота фізично важка, самостійно її ніяк не зробиш, особливо після травми що чоловік отримав доки служив. Я це розумію і намагаюсь його підтримувати, але мені від того звісно що не легше, бо у нас є дитина, на яку як мені здається чоловікові стало останнім часом трішки байдуже і він дуже мало часу проводить із донькою.
А я вже навантажила себе роботою, в мене вона також частково фізично важка, і я вже валюсь з ніг від втоми, ще і домашнє господарство майже цілком на мені. А вчора взагалі довелось позичати трохи грошей, та думати як нам вижити ще півтижня.
Додатково змушена сама шукати підробіток хоча б онлайн щоб мати змогу працювати і ввечері, бо там де ми живемо дуже маленьке містечко і з роботою тут у всі часи було не ласо. Я душе втомлена та у розпачі від всього цього, тож просто прошу будь-яких порад, як би ви вирішували таку ситуацію на моєму місці?? Дякую.
Почемучка• 20 сентября в 10:56
Ответ дляФіфачка
Так дитина нажаль майже цілком на мені, ще господарство та невликий городик з теплицею, ще не бідуєм але гроші йдуть бо за грузове авто виплачуємо кредит, чоловік ще одужує у нього травма хребта і сильно багато сам не зробить. Загальний дохід не стабільний, моя зп разом з підробітком виходить десь 14.5, у чоловіка якийсь місяць це 3-5 тис, якийсь і 10 і трохи більше а якийсь взагалі нічого, але ще зарплата робітникам і вони там ще сваряться за прибуток, у їх коллективі є конфлікти з цього приводу і конфліктні працівники, тому і дуже важко все впорати. Розумію що весь час так витягувати нереально і треба або щось робити щоб дохід зростав + у нас часний будинок, тут великі тарифи на коммуналку і ми крутемось як можемо щоб усе сплачувати бо потім швидко набігають борги за газ та світло...
Ви купили грузову машину в кредит щоб заробляти 3-10 тис грн? Невже у вашому містечку чоловік не може знайти роботу на ці гроші?
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 10:57
Ответ дляФіфачка
У вас свій будинок. Город з теплицею і вам не вистачає на хліб? Фінансова грамотність не про вас.
Обращеница• 20 сентября в 10:57
Ответ дляФіфачка
мужик трутень обыкновенный, еще и не расписанный. удачно пристроил хозяйство, ничего не скажу. скажу, что на ваши доходы вполне вам бы нормально жилось с ребенком, и огродом
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 10:58
Ответ дляБабця в мештах
Якщо чоловік убд, він має право на пільгову комуналку.
А якщо ви не одружені, то ви маєте якусь субсідію як мати- одиначка.
Яку субсидію? Якщо одинока мама працює навіть на мінімалку - вона вже не має пільг
Ищу-брожу• 20 сентября в 10:58
Ответ дляФіфачка
Немає в будинку ніяких великих тарифів на комуналку. Не триндіть
Прилипало• 20 сентября в 10:59
Продайте грузовое авто, я так поняла что с укладкой асфальта не складывается у мужа, так что в нем нет необходимости.
Фіфачка
• 20 сентября в 11:01
Донька почала соромитись чоловіка після травми, він дуже повільно ходить іноді з палицею (( у нас був скандал на перший дзвоник бо донька попросила тата не приходити до школи та не соромити її при класові бо у всих дітей здорові та гарні батьки та інші діти у школі почали над нею сміятись що її тато став не як всі. Чоловік ще погано тримає руля тому часто за кермом його напарник а не він сам, я вірю що при гарній реабілітації з часом це пройде і він ще одужає та не стане зовсім калікою, але зараз у нас шалені проблеми, а по здоров´ю чоловікові щось лише гіршає а не навпаки, і я вже і так зрозуміла що сама не тягну і треба щось інше робити, вже розумію що ми щось не те робимо або не так і тому і шукаю поради.
Стріляний птах• 20 сентября в 11:02
Выход один. Выгнать мужа. Он много тянет и много ест.
Вашей зарплаты в частном доме хватит на вас двоих с ребенком.
Ашолюдискажуть• 20 сентября в 11:03
Ответ дляАноним_1858
А взагалі, дивно, що ’чоловік ще одужує у нього травма хребта’ і йде працювати асфальтоукладачем...
Мой работал на асфальтоукладчики но это не отменяло постоянной работы и лопатой вручную .Заработок был как вы понимаете сезонный,зимой ложат асфальт но не массово.Зароботки как у рабочего были неплохие,но последствия огромные.Сейчас уже год как служит,правда в тылу именно по причине проблем со спиной.
Фіфачка
• 20 сентября в 11:05
Ответ дляОбращеница
вляпался ваш муж по полной с такой работой, как по мне.
если бы вкладывался в свой огород, вывозили б продукцию на рынок фермерский, уходили б домашние овощи на раз. у меня знакомая за один выезд по 2 тысячи имеет, хотя у нее огород кнш огого. и муж там живет, все вкидывают и вкидывают в будущее, как они говорят. я вижу тут одну проблему- неправильный акцент мужа на заработках и очень советую вам на ситуацию повлиять. вы же и сами это видите, трутень обыкновенный, небось и курево ему тоже надо купить?
печально(
Дякую велике за пораду, ні там більше стан здоров´я чоловіка впливає, і ви праві якось я вже також бачу що не тягне він зовсім такої роботи, тому і шукала поради, працювати у наймі чоловік дійсно поки не бажає але я йому весь час про це говорю що здоров´я повноцінне вже може і не повернутись і йому доведеться миритись з тим щоб стати найманим працівником, але він до війни весь час працював на себе і вже звик тому сваримось між собою і через це також...
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября в 11:07
Ответ дляФіфачка
Великі тарифи для УБД? Є город і теплиця але дитина голодна? У чоловіка є бізнес, а грошей нема? Великий будинок, машина. Ви бухаєте там без кінця чи що?
Бюст Березуцкого• 20 сентября в 11:09
Які кошти НА школу Ви позичаєте? В нас освіта безкоштовна, якщо батьківський комітет тягне кошти на букетики - шліть лісом.
Тема дивна, чесно.. Схожа на трольну. Двоє працюючих людей, мама прям обвішана роботою, власне грузове авто, всього одна дитина і такі проблеми?
Ви винаймаєте житло? Куди кошти йдуть?
В чоловіка є відстрочка?
Ви винаймаєте житло? Куди кошти йдуть?
В чоловіка є відстрочка?
Обращеница• 20 сентября в 11:09
Ответ дляФіфачка
да ну ладно, автор, было б желание. мой по состоянию здоровья вообще списан, живем кнш в квартире, но не гнушается делать все, что нужно, и пропылесосить тщательно, и замок поменять и обои клеили, помимо того, что на работу ходит каждый день ( тоже не физическую, но может и вместо токаря на станке постоять, токарь вечно на больничном). Если б не было работы, можно было бы работать ’мужем на час’- самостоятельно ездить по заказам. прошлым летом он отсутствовал, я вызвала такого мужика, содрал 200 грн за вызов и 200 грн за работу- по факту надо было подтянуть дверки на мебели, он тупо позабивал шурупы- обыкновенный рукожоп! нормального мастера сейчас будут передавать с рук на руки, заработает и на этой мелочевке- ну нет сейчас мужиков. Золотое дно просто для тех, кто хочет заработать деньги..
Хитрушка-чекушка• 20 сентября в 11:10
Скорее всего мужчина просто не хочет работать и отлынивает.
Обращеница• 20 сентября в 11:11
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
автор всего не пишет, но они не расписаны. может, он прописан у мамО, чтобы у нее были хорошие льготы?
Пффф 100%• 20 сентября в 11:12
А как вы, с 3 тысяч, умудрились купить авто? Кто вам кредит выдал?
Зоркая Зорро• 20 сентября в 11:13
Ответ дляФіфачка
Капец,что за доньку монстра вы воспитали?
Обращеница• 20 сентября в 11:14
Ответ дляФіфачка
идите на фб в профильные группы и спрашивайте, как попастьна бесплатные рабилитации- программы такие есть.
это ваш первый акцент и второй - это ноль доходов от мужа, а где его военная пенсия? если б он 10 получал штук, можно было б уже не переживать про еду. вот это второй вопрос. без выписок инвалидность не дадут и военную пенсию тоже нужно людям выбивать, а не ждать, когда ему совсем поплохеет, чтоб только на такси в больницу- так не наездитесь совсем.
Леплю из пластилина• 20 сентября в 11:14
Ответ дляФіфачка
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:14
Ответ дляФіфачка
Для чого ви купили цей грузовик? Хоч одну причину назвіть.
Чого з проблемами зі здоров´ям не піти на офіційну роботу щоб мати лікарняні?
Обращеница• 20 сентября в 11:15
Ответ дляБюст Березуцкого
Ви винаймаєте житло? Куди кошти йдуть?
В чоловіка є відстрочка?
Ви винаймаєте житло? Куди кошти йдуть?
В чоловіка є відстрочка?
автор немного раскрыла тему в сообщениях. но вопрос выплат на мужа по ранению остался неясен, я так понимаю, пенсии нет и инвалидности тоже
Почемучка• 20 сентября в 11:15
Ответ дляФіфачка
Він служив в тцк і побили коли в бусік когось тягнув? Інших причин соромитись я не бачу.
Стріляний птах• 20 сентября в 11:15
Ответ дляОбращеница
А как он получит военную пенсию? И есть ли у него выслуга лет?
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:16
Ответ дляФіфачка
Не вірю, що донька соромиться.
В наш час немає такого щоб у всіх в класі були здорові батьки.
Бо в когось вбили батька, в когось пропав, в когось без ніг повернувся.
Фіфачка
• 20 сентября в 11:16
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ні, я мати одиначка, будинок записаний на мене та мою родину, тому маю пільги як на дитину, чоловік має пільги на будинок де живе його старенька мати вона частково паралізована, за нею доглядає його сестра та її співмешканець, тому його пільги рахуються на той будинок де він прописаний. Сестра зі співмешканцем регулярно вживають, там великі проблеми і всеодно вони наробили там гіганських боргів за опалення та інше, але ми поки що з тим зробити не можемо нічого.
Пасти Ла• 20 сентября в 11:18
Ответ дляФіфачка
Як вам дали кредит на авто?
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 11:18
Ответ дляФіфачка
Які пільги на дитину. Ну що ви чешете.
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября в 11:20
Ответ дляФіфачка
Тема все більше і більше обростає жахіттям. Пора просити гроші на карту.
Обращеница• 20 сентября в 11:20
Ответ дляСтріляний птах
ну этой темой надо заниматься. и тут много вопросов, на которые только автор может ответить.
При чем тут выслуга? списан по ранению и отсюда военная пенсия.
Но и этими определениями играются, у двух знакомых: у одного нет ноги и первая группа, у другого - двух ног и рука не рабочая, вторая группа. Но пенсии военные, не такие, как обычно.
Думаю, что первый боролся за себя.
Україна наше все• 20 сентября в 11:21
Ответ дляКарма хамелеона
Не норм, но двоим работающим людям легче содержать семью чем одному. Мой бывший муж снимает с сестрой на пару жилье, платит мне минимальные алименты и плачет как им тяжело финансово. Я с двумя детьми на съёме и конечно же мне легче чем им двоим. Поэтому не понимаю этих стенаний ,,мы не в состоянии содержать одного ребёнка,,. Хоть на еду и одежду двоим взрослым реально заработать.
Это если оба взрослых имеют стабильную работу и зарплату. В случае же автора муж перебивается случайными заработками. А ест он наверняка больше, чем жена с ребёнком. А ещё есть наверное траты на авто , на бензин и т.д.