Фіфачка• 20 сентября в 10:02
Ситуація жах. Змушені позичати дитині на їжу та школу.
Дуже втомилась і щось мені так наболіло все це що просто хочу поділитись. Мені 43 чоловікові 50 років, я працюю і чоловік також.
У нас є спільна дитина 6 класс, офіційно не одружені. Всю зиму і більше чоловік просидів без роботи, лікувався після служби, ми чудом вижили на останніх припасах і лише моїй зп, нам вже навіть були зауваження із боку школи та вчителів що до дитини. І ось на початку літа чоловік таки вийшов на роботу, тепер працює в будівництві кладе асфальт та заливає бетон, зібрав на власне грузове авто та знайшов напарників. А зараз знову сидить без роботи вже понад 2 тижні, а ще це при тому що замовлень тут вистачає і що до цього люди звонять і мені теж.
Як я зрозуміла вони разом з іншими 4 напарниками почали не встигати робити, бо другий майстер та підсобники прогулюють роботу, запізнюються, а інших робітників тут зараз не знайти і тому він також залежить від них, бо робота фізично важка, самостійно її ніяк не зробиш, особливо після травми що чоловік отримав доки служив. Я це розумію і намагаюсь його підтримувати, але мені від того звісно що не легше, бо у нас є дитина, на яку як мені здається чоловікові стало останнім часом трішки байдуже і він дуже мало часу проводить із донькою.
А я вже навантажила себе роботою, в мене вона також частково фізично важка, і я вже валюсь з ніг від втоми, ще і домашнє господарство майже цілком на мені. А вчора взагалі довелось позичати трохи грошей, та думати як нам вижити ще півтижня.
Додатково змушена сама шукати підробіток хоча б онлайн щоб мати змогу працювати і ввечері, бо там де ми живемо дуже маленьке містечко і з роботою тут у всі часи було не ласо. Я душе втомлена та у розпачі від всього цього, тож просто прошу будь-яких порад, як би ви вирішували таку ситуацію на моєму місці?? Дякую.
Замріяна• 20 сентября в 10:05
Нехай чоловік знову йде класти асфальт. Я розумію, що це важко, але сидіти і чекати манни небесної - не вихід. Можна перевозити грузи на бусі на замовлення, вивозити будівельне сміття.
Дайте подуться• 20 сентября в 10:07
Не поверю, что у людей, которым хватило на грузовую машину, нет денег на еду ребёнку. Проанализируйте расходы, куда прос...ся деньги.
Наполеон Бонапарт• 20 сентября в 10:07
без обид - но двое работающих и нет чего есть - звучит как то тупо
Козачка• 20 сентября в 10:07
Певно чоловікові потрібно поєднувати основну роботу і свій міні бізнес поки не вийде на стабільний заробіток. Він молодець, що заробив на машину, але..
Нічого вдягти• 20 сентября в 10:07
Зараз для чоловіків роботи вистачає. Якщо не може працювати на себе, треба найматися
ГугелП@лАмался• 20 сентября в 10:07
У вас хозяйство и работа и вам не хватает накормить ребенка? Что- то вы не то делаете. В чем проблема напечь пирожков, варить кашу, только ребёнку мясо купить, себе нет если уж такая нищета.
Пусть муж тогда разводит ещё большее хозяйство, занимается огородом и живностью, а вы на работе. И еда будет и в школу за что собрать.
Успокойся_Успокойся• 20 сентября в 10:09
Как он списался со службы, если в состоянии класть асфальт?
Дайте подуться• 20 сентября в 10:10
Ответ дляГугелП@лАмался
Именно. Драма квин, прям ребёнок в школе падает в обморок голодный.
Всех в сад• 20 сентября в 10:10
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А если одна мама работающая с ребёнком и нечего есть? Норм?
Анонім Перший• 20 сентября в 10:10
Сложная ситуация. Сочувствую, но ребёнок не может работать, его нужно кормить
Наполеон Бонапарт• 20 сентября в 10:11
Ответ дляВсех в сад
такие ситуации тоже знаю
это уже более правдоподобно, к сожалению
Дайте подуться• 20 сентября в 10:11
Автор, если не тролль, какой доход и расход? Какие основные статьи расходов.
Анютины ласки• 20 сентября в 10:16
Ответ дляНаполеон Бонапарт
🤗
Обращеница• 20 сентября в 10:13
у меня двое знакомых взрослых в одной семье работают онлайн.
минималку точно имеют, дальше я не спрашивала).
вообще если он дома, то быт на нем. если ребенок без вариантов на вас, даже не думайте про подработки, а то воспримется это как должное.
Я так понимаю, поработать он может абсолютно спокойно, он списан?
Сейчас мужиков берут везде вообще, вообще! автор... он тупо косит и не хочет работать, вот и все
Наполеон Бонапарт• 20 сентября в 10:13
Ответ дляАнютины ласки
🤗
простите - неделю толком не спала, много пили, тяжело собрать себя в кучу, не то что мысли
Захекалася читать• 20 сентября в 10:14
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вы что не видите что Тема трольная
Аристократка-тунеядка• 20 сентября в 10:14
Я сама виховую дитину, теж маленьке місто і з роботою не легко, але ще ні разу дитині на шкільні обіди не позичала, а тут двоє дорослих, не вірю
Трактор Віка• 20 сентября в 10:20
Якщо ви обоє фізично можете працювати можливо вам розглянути якесь інше місто, от Київ наприклад - я керуюча супермаркетом, ми організували в підвалі кімнату для проживання щоб працівники не платили іногородні, багато хто працює 7/7 приїхали відпрацювали і поїхали - вчать дітей в університетах на конктракті, та й не скажу що бідно виглядають, наприклад поряд будують торговий центр там у будівників зп по 60-80 тис, це наші клієнти, в нас звичайно середня зп 25 тис, дуже багато переселенців приїжджають і працюють, з сел де немає роботи, півмісяця відпрацював, півмісяця вдома, а в Києві в чоловіка є шанси знайти з хорошою зп роботу фізичну, я думаю мінімум 50 тис на двох ви можете заробляти, мій колега знімає квартиру за 10
Анютины ласки• 20 сентября в 10:16
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Поняла, желаю спокойных дней что бы прийти в себя и чуть отдохнуть
Захекалася читать• 20 сентября в 10:16
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ладно я русскоязычная в основном, ну вы-то носитель Вы же не видите что Тема через переводчик переведена
Наполеон Бонапарт• 20 сентября в 10:17
Ответ дляАнютины ласки
все будет хорошо
быстрее бы этот коридор затмений уже закончился - повалилось все что могло
Карма хамелеона• 20 сентября в 10:18
Ответ дляВсех в сад
Не норм, но двоим работающим людям легче содержать семью чем одному. Мой бывший муж снимает с сестрой на пару жилье, платит мне минимальные алименты и плачет как им тяжело финансово. Я с двумя детьми на съёме и конечно же мне легче чем им двоим. Поэтому не понимаю этих стенаний ,,мы не в состоянии содержать одного ребёнка,,. Хоть на еду и одежду двоим взрослым реально заработать.
Анютины ласки• 20 сентября в 10:17
Ответ дляНаполеон Бонапарт
все будет хорошо
Та да, сама жду уже этого затмения, что бы попустило
Ms. Сама прямота• 20 сентября в 10:17
Ответ дляВсех в сад
Якщо мама одна - то бувають обставини, які не дозволяють заробити
Пасти Ла• 20 сентября в 10:18
Ответ дляЗахекалася читать
Пекельні борошна
Автор навалила тему и ушла в туман. Ни одного ответа на комментарии