Гидроусилитель руля• 26 сентября 2025

Видалення аденоїдів, врач пропонує підрізати мигдалики

попередньо звернулась до хірурга вирізати аденоїди, ми стояли на обліку в лора і були часті синусити, отити. ангін не було, на мигдалики жодного разу нічого не було. зараз прийшла на видалення аденоїдів і в лікарні з порога всі мене обробляють чи даю я згоду щоб лікар підсік мигдалики в ході операції якщо буде потреба. я кажу а чому раніше про це мовчали? нас миндалики не турбують. все ж таки це захисний орган як ніяк. нашо різати якщо не турбує в цьому плані. чи мене розводять на додаткові витрати чи реально є така необхідність , навіть якщо нема прямих показань
хто знає, поясніть
Шпондєр• 26 сентября 2025
То може пояснити тільки лікар. Зазвичай підрізають мигдалики у разі, якщо вони збільшені, запалені (є очагом інфекції в ротовій порожнині) через хронічні тонзилити і перекривають дихальні шляхи
автор Гидроусилитель руля • 26 сентября 2025
Ответ дляШпондєр
ну на це повинні бути предпосилки так сказать
тонзилітів не було ніяких, на рентгені мигдалики теж нормальної форми
Голубая фишка• 26 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
У моей была огромная проблема с аденоидами. Делали операцию
Гланды- не было никогда нюансов
Даже ангины или подобных болячек
Удалили только аденоиды
Прошло больше 10 лет - все ок
Гарантую неперелевки• 26 сентября 2025
Сходіть на консультацію до іншого лора.
Ответ дляГолубая фишка
Гланды- не было никогда нюансов
Даже ангины или подобных болячек
Удалили только аденоиды
Прошло больше 10 лет - все ок
ви видаляли в приватній лікарні? врач і не пропонував за гланди? просто якмизашли в клініку мене разів 3 перепитали різні асистенти, чи я даю згоду в разі потреби підрізати мигдалини
все звучить як впарювання не обов´язкової але в свою чергу і не супер критичного втручання, тобто клініка заробе +15к але по суті що вони підріжуть що ні не зіграє великої ролі. мені здається у людей у всих є мигдалини)) і стан їх не завжди супер ідеальний
Зоркая Зорро• 26 сентября 2025
Якщо у дитини зараз мигдалики трохи збільшені, то краще підрізайте.
В нашій ситуації при збільшених мигдаликах лікар не пропонував їх підрізати. І після видалення аденоїдів вони збільшились ще більше. Коли дитина спала вони перекривали горло, їй було важко дихати, знову з´явився храп.
І через 6 міс довелося знову робити операцію, тільки вже підрізати мигдалики.
Ответ дляГарантую неперелевки
Сходіть на консультацію до іншого лора.
та вже нема куди йти, приїхали на аденоктомію завтра вже операція.
Голубая фишка• 26 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Нет. Обычная обласная детская больница. Практически бесплатно тогда, не помню
Вроде анестезиологу дали 200 грн и хирургу так же
Вообще не бойтесь, нет ничего страшного в этой операции именно аденоиды, говорю
Ответ дляЗоркая Зорро
нормальні мигдалики в том то і діло, лор ніколи не казала за них при огляді, завжди казала що є проблема аденоїдів. хірург навіть не оглянув повторно мигдалики, лиш пропонуєть і те через асисетентів
Голубая фишка• 27 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Почему вы не хотите удалить в обычной больнице ?
Зоркая Зорро• 27 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
В моєї раніше теж не було проблем з горлом, ангінами не хворіла. Просто вони були трохи збільшені.
Завтра зранку самі подивіться на мигдалики. Посвітіть ліхтариком, щоб краще видно було. На якій відстані вони один від одного.
Я дуже зла на нашого лікаря, якби він запропонував зразу підрізати, то не довелося б зе одну операцію робити. Тому краще самій все перевіряти.
Хочу в БАНю• 27 сентября 2025
Моему ребёнку подрезали миндалины. Согласия не спрашивали, просто в ходе операции врач так решил и потом нам сообщил. Не удалил, а подрезал. Никаких дополнительных трат это не несло. Но мы в гос. делали
Нічна ненажера• 27 сентября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Ого! Как так без спроса?!? Это уже в Украине было или при совке?!?
Хочу в БАНю• 27 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ну а когда ему спрашивать, если на операции увидел? 2017 год, Днепр
Нічна ненажера• 27 сентября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
2009 год Охматдет Молочик Хирург спросил…. А тут вы удивили…. Не верю что такой совок в Украине где то есть. В те года еще часто про аденоиды часто на форуме была- никого без спроса и речи быть не может😒
Хочу в БАНю• 27 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Оспади, при чем тут совок. Если в ходе операции что-то обнаруживается, то бегать разрешения спрашивать?
Мне удаляли кисту, в ходе операции обнаружились очаги, надо было будить спрашивать? Или на повторную операцию гнать?
Первоклашка Я• 27 сентября 2025
Якщо Вас не турбують проблеми з тонзилітами, я би радила не видаляти. У нас видаляли аденоїди і підрізали мигдалини, але у нас були дуже часті тонзиліти, виходу не було. Після операціх самі через підрізані мигдалини був тяжких реабілітаційний період. По відгукам знайомих, що лише аденоїди видалили - після сну дитина навіть не помітила, що щось робили
Первоклашка Я• 27 сентября 2025
До речі, підрізання мигдалин проблему з тонзилітами так і не вирішило. Як були проблеми постійно з горлом, так і лишилися. Найменший вірус чи ОРВІ - все, горло болить страшенно. Для розуміння - видаляли ми в 4 роки, зараз ’дитині’ вже 15. Так і мучимся з тонзилітами.
ДолькиКабана• 27 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Звучит стремно. Я бы побоялась у них что угодно делать.
автор Гидроусилитель руля • 27 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
да сам врач хороший і анестезиолог, з обласной клиники. просто в частной работают иногда, я думаю єто клиника нахлобучивает єкстрауслуги
ДолькиКабана• 27 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Я понимаю. Но в итоге нет доверия ни к кому из них. Непонятно что нужно, а что нет. У меня удаленные гланды, но я удаляла именно гланды, и уже взрослой. Жалею что раньше не удалила. Но, повторюсь, проблема была именно с гландами и много лет. В вашем случае, если врач считает что нужно удалить гланды, он должен должен был с вами это обсудить лично.
Потребую апгрейду• 27 сентября 2025
Думаю не потрібно,на вас просто хочуть заробити кошти