Рожева юбка• 28 сентября в 18:15

Підлий вчинок

Ви б пробачили?
Живу з хлопцем 3 роки,сьогодні домовився про зустріч з друзями сказав вчора що іде о 1 годині дня до 4 буде,може і скоріше
Сьогодні у мене з ранку почались критичні,але в мене через особливість дуже сильні критичні до рвоти і тд таблетки не допомагаю лише уколи
Пішов приніс таблетки пройшло 4 години таблетка звичайно не подіяла і боліло просто жах,паморочилось в голові,тошнило ходити взагалі не могла,тиск 101 на 42,подзвонила що дуже погано почуваюсь хай приїде подасть їжу і уколи,купить дещо іще,ну просто майже втрачала свідомість,сама цього зробити не могла
І що ви думаєте казав що почекати пару хвилин він іде,потім дзвонив що купити,я казала що мабуть буду викликати швидку бо дуже погано,хай нічого не купляє а їде додому швидко.Після цього він просто вимкнув телефон,дзвонила друзям сказали що вже розійшлися 20 хвилин як біля будинку,і сказали що він точно ішов в сторону дому,але пройшо більше години,телефон вимкнений не знати де він.
Трохи підняла тиск, випила пігулки на голодний шлунок,збираюсь іти в аптеку за ліками в уколі,написала йому довге письмо,залишила на ліжку,і мабуть вирішила що кінець стосункам
Ви б пробачили,я просто в ступорі.
Молчунья• 28 сентября в 18:18
Я б переживала, не забрали ли его в тцк
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:19
Ответ дляМолчунья
Я б переживала, не забрали ли его в тцк
Думала такий варіант,але так як він був майже біля будинку по словах друзів,то навряд чи
Скоріше зустрів когось по дорозі і пішов далі відпочивати,тому і вимкнув тел
Молчунья• 28 сентября в 18:19
А вам нужно решить вашу проблему у врача. Проверьте ферритин, и гемоглобин
Рятівник Малібу• 28 сентября в 18:20
Соседей номер есть? Позвоните через час , пусть посмотрят нет ли его дома. Тогда точно всё.
А вообще теория с ТЦК тоже вполне вероятна. Помню в тредс девочка писала что парень пошёл на 20 минут с собакой погулять и его так забрали и выключили телефон
рукиЖимолости• 28 сентября в 18:21
Вибачте, а як ви до хлопця з цим справлялись? І якщо у вас все так критично, то чому самі не були готові до цього вдома?
Щедрик ведрик• 28 сентября в 18:21
Может вы его достали просто? Каждый месяц переживать такую драму не каждый мужчина выдержит.
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:21
Ответ дляРятівник Малібу
Прийшов,я в нього дома
Тримаю свічку• 28 сентября в 18:22
Страшно подумать, как вы переживаете ОРЗ или растяжение.
Беги, парень! Манипуляторши и несостоявшиеся актрисы - это худший сценарий семейной жизни!
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:22
Ответ длярукиЖимолости
В мене таке останні 2 місяці,поки причинни Не відомі,треба дообстеження
Сумка з негодою• 28 сентября в 18:22
Я дочитала ровно до момента ’хай приїде подасть їжу’ і зрозуміла, що автор не знає нічого про болісну менструацію😄😄😄 яке їсти коли все викручує від болю. Як можна щось з´їсти коли в тебе спазми як перейми)))
Не цілуюсь з бодуна• 28 сентября в 18:23
Я бы звонила маме, подруге, наконец в скорую - меня надо спасать. А этот хрен с горы меня вообще больше не волнует. Еще на письмо какоето силы тратить, насекомые ж читать не умеют.
Сама собі лікар• 28 сентября в 18:23
Ответ дляТримаю свічку
’несостоявшиеся актрисы’ - це про автора!!!
Забагаловка• 28 сентября в 18:24
Якщо у вас це часто - то вам обов´язково потрібно мати уколи вдома, і перед КД закупити їжу. Ну не перший же раз.
У лікаря були з цього приводу?
Квітка Миру• 28 сентября в 18:24
Здоровому мужчине нужна здоровая женщина. Отпустите мужика, зачем мучаться двоим? А Вы подлечитесь и создавайте здоровые отношения.
Рятівник Малібу• 28 сентября в 18:25
Ответ дляРожева юбка
Прийшов,я в нього дома
Ну так а он что говорит, где был, что его задержало. Вы в идеале с ним сейчас должны обсуждать всю эту ситуацию и спрашивать что к чему, а не с нами
Тримаю свічку• 28 сентября в 18:26
Автор, согласно протоколу, скорая НЕ ВЫЕЗЖАЕТ на болезненную менструацию.
КапитанльнаЯ• 28 сентября в 18:26
Автор, це груба маніпуляція з вашого боку.
На місці хлопця я б вас відіслала б назад до мамки. Будете їй влаштовувати концерти.
Бо з вас все одно толку не буде. Уявляю що ви будете влаштовувати під час вагітності......
Тримаю свічку• 28 сентября в 18:26
Ответ дляКапитанльнаЯ
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:28
Ответ дляСумка з негодою
Бажаю вам ніколи не бути в моєму стані,коли доходило і до втрати свідомості,і до блювання кров’ю,перепрошую
Тому і боялась пити ліки,через такий стан на голодний шлунок,а уколів в дома не було.
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:29
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Мама за кордоном подруги на жаль також…..я не очікувала такого чесно
Рятівник Малібу• 28 сентября в 18:29
Да и в целом я могу его понять. Выглядит со стороны как будто вы считаете что он должен отказаться от всех и всего и сломя голову нестись к вам, пылинки сдувать и делать массаж пяточек, пока вы кончаетесь от менструальных болей.
С таким нужно ложиться на приёмный покой сразу же, пусть вас посмотрят и выпишут лекарства. Тем более что два месяца это не особенность, а какой-то сбой, причин может быть множество. Вы должны консультироваться с гинекологом обязательно
Хома з пастою• 28 сентября в 18:30
Купите запас уколов. Не по взрослому надеяться в этом вопросе на приходящих парней.
И так же не по взрослому телефоны отключать.
У вас обоюдный инфантилизм, это несерьезно.
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:30
Ответ дляРятівник Малібу
Сказав був по справах, зараз все пояснить і вийшов на двір.
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:31
Ответ дляТримаю свічку
Я це розумію,тому і попросила його про укол…,але стало дуже погано і думала викликати швидку
Виправлялочка• 28 сентября в 18:33
Расставайтесь с парнем.
Вы - взрослая женщина которая должна быть всегда в состоянии заботиться о детях, независимо от того заболели вы сама или нет. А вы даже себе рады дать не можете, нерадивая. Не занимайте чужое место. Вместо вас парень быстро найдёт нормальную.
Тримаю свічку• 28 сентября в 18:34
Ответ дляРожева юбка
Вы зачем манипулируете парнем?
Вы знаете свой цикл и день начала месячных. Почему у вас нет необходимого набора лекарств с собой? Если парень вас бросит, кто будет исполнять роль слуги?
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:35
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ви серйозно вважаєте що це звичайний менструальний біль,я би при такому не телефонувала.Бо і сама б могла пійти на укол!
Я ж не просила його все лишати, він міг приїхати,привезти укол і все.А далі хай робить що забажає.Ну це ж банальна допомога від близької людини!
курасаны• 28 сентября в 18:37
Ответ дляСумка з негодою
Я теж про це подумала. А автор щось геть не подумала
автор Рожева юбка • 28 сентября в 18:38
Ответ дляТримаю свічку
Вы зачем манипулируете парнем?
Ну якщо у вас в такі моменти не було нікого поруч хоть вам допоміг принести ліки,то мені шкода,у мене завжи була підтримка зі сторони рідних,але так сталось що всі за кордоном
А не просила нічого більше крім купити укол,це подвиг?
Гладиолус• 28 сентября в 18:40
Ви там не померли?У вас якісь як псих порушення,вибачте.