Манка Я• 30 сентября 2025
Де купляли зимовий компоект верхнього одягу дитині (садіковського віку) і
І лишилися задоволені - гарний теплий водовідштовхуючий. І взагалі , може купили якісь зручні речі (ну типу підштанніки (легінси) теплі замість колготок; або желетку якусь, що зручніше ніж кофта може під одежею…щось таке…)
Я вчора знайшла колготки з утепленим «слідом», типу звичайні, амде ступня - типу махрові.
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
На рік Некст сильний комбез. Потім комбез+куртка Ленне і Рейма.
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
Колготки з утепленим слідом це дуже не зручно. Взуття не натягнути. Звичайні колготи. Ну можете вовняні носки.
Не заздріть тьоті• 30 сентября 2025
Купувала ТСМ дітям. Напівкомбінезон + куртка.
Свого часу вони були у наявності на кідстаффі. Або, хто вміє вгадати з розміром, на початку березня знижки на сайті Чібо були.
З додаткових плюсів - комбінезон за ніч без проблем висихав.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Ленне, под низ колготки и то в чем в садик идет, без доп кофт.
Дякую, я вчора Ленне була, якесь все «тонке» правда
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
А нє. То Рейма може була..
А ви замовляли? Чи пішли і купили?
Графиня Шезвездицкая• 30 сентября 2025
Я покупала Lidl: полукомбинезон+курточка
к этом брала на сайте Некст потрясающие термоколготки.
Термоколготки до сих пор там покупаю дочери: в школу идеальный вариант на холодную погоду
nabludatel• 30 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Це дивлячись яка дитина. У моєї вузька нога, тому все взуття вдягається без проблем.
ОдинРазНадетое• 30 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Плюсую за тсм, двое детей в них выросли и дальше комбезы передала
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Сильний комбез💪💪💪💪?
Типу цільний?
Графиня Шезвездицкая• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Лично мое наблюдение: Ленне не для наших зим.Нащи зимы- обычная еврозима.
Для Ленне нужны хорошие морозы
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Так, якийсь маркетинг) но чоловік таке любить, думає що якесь ноу-хау😂 одні взяли. Там не як «носком», а лише по низу йде той начіс, може і влізе в тапки. В кросівки влізе точно.
А взагалі тут теж не вгадаєш, що краще : звичайні носки але тапки купити типу як в чіко - з войлока якогось і високі, чи тапки звичайні а от додатково носкочки ще.
В таких тапках дуже м‘який заднік. Ніякий. А я чула що заднік має буте все ж твердий
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це фірма тсм?
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Термоколготки що собою являють?
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляnabludatel
Наче теж вузенька
ОдинРазНадетое• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Ну если вам тонкое ленне, которое в -20 требует только тоненького реглана, тогда вариант один - толстые украинские комбезы с овчинковой подстежкой, в которых ребенок и пошевелиться толком не может. Сорри))9
Графиня Шезвездицкая• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Термоколготки що собою являють?
По виду- обычные капронки.
Внутри начес
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Не лишилося ще комбеза?)))))
Отакі тапки, не підкажете? М‘якмй заднік мені не подобається. Які тапки на зиму в садок прийнято (з яким носком може додатковим?)
nabludatel• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Наче теж вузенька
Ото й не слухайте дурню. Яка повинна бути нога, щоб через теплі колготки вона не вразила в чоботи?
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Для Ленне нужны хорошие морозы
А мееі доречі таке подобається - еу можна ж спробувати не вдягати желетки/кофти/фліски. Дитині свободніше буде і тепло
Графиня Шезвездицкая• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Не лишилося ще комбеза?)))))
для сада идеальны
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
По разному, где дешевле, и на олх покупала и в Антошке. Сейчас уже беру пальто, не комбез, купила прошлой весной за 2800 в Антошке, это хорошая цена.
Пальто для дитини?? А хіба це зручно? Пальто звичайне, як жіночі ми носимо??😳
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Так у ленне така просто «технологія»? Я ж не спорю, я питаю. Просто мені трохи підозріло виглядає це тонке. Я знаю технологію що є мембранні матеріали - але ж це про вологостійкість, амне про теплоту. Ну от за рахунок чого ленне вважається прям на холодну зиму, можете розказати? Звичайно толстий би не хотілося неповоротлівий
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Так, заднік повинен бути жорстким, бо інакше можуть вилізти проблеми з хребтом і не симетричний розвиток м´язів.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
для сада идеальны
Тобто Ви «тепліші» на змму не брали? Ці на фото наче звичайні, як і літні типу
ОдинРазНадетое• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Ленне не мембранный комбез (мембранные тоньше и требуют больше даижения). Просто на изософте, это современный утеплитель, теплее изософта только тинсулейт. И с нормальной непродуваемой/непромокаемой верхней тканью. Для моих детей ленне по теплоие был перебор. Тсм куда удобнее в плане одежды