Показушница• Изменено 17 октября в 10:27
Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?
Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
показать весь текст
4
Фуліганка• 17 октября в 10:45
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Можна ще чайові продавцю залишити. Тоді ще більші ціни вийдуть.
напевно,ви лишаєте,раз такі обізнані.Я --ні
Десь так, але...• 17 октября в 10:45
Ответ дляТут надолго
8000 на двох, можна і м´ясо, і рибу.
разве что, один раз в месяц
1
2
автор
Показушница
• 17 октября в 10:45
Ответ дляФуліганка
значить ви в селі. тоді заводьте курей,свиней і це найдешевше. бо я в києві і 4 тис це ніщета. одні макарони,спред і хліб.
Я в квартирі) тільки на балконі .
Для Києва так це ніщета але й у Києві люди отримують невелику для вашого міста зп. 18 наприклад . В вас один поїзд коштує скільки
Для Києва так це ніщета але й у Києві люди отримують невелику для вашого міста зп. 18 наприклад . В вас один поїзд коштує скільки
3
Стетоскопуло• 17 октября в 10:45
Мясо только в борще или супе,рыба иногда.В основном молоко,творог,сметана,помидоры,огрцы.
1
Фуліганка• 17 октября в 10:46
Ответ дляПоказушница
Це магазинні ціни. Якщо шукати можна купити дешевше.
а де шукати? смердюче з рук? з баз? я працювала на базі,я знаю що там продають))) 60% просрочки з переклеєними бірками.сама клеїла. дешевше на 10 грн,а купиш просто жуть.вимочене в чомусь,але гарно запаковане
автор
Показушница
• 17 октября в 10:46
Ответ дляДесь так, але...
автор, это на неделю? бюджет?
В день виходить 100-130 грн на людину.
2
Україна наше все• 17 октября в 10:46
Ответ дляПоказушница
Як смачно приготувати шлунки?
Я люблю тушкувати з цибулькою, морквою і сметаною.
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
Фуліганка• 17 октября в 10:47
Ответ дляТут надолго
Ваші пропозиції автору які?
або заробляти більше.або виїжджати.бо нааіть на пособіях харчуються в рази ліпше
2
автор
Показушница
• 17 октября в 10:47
Ответ дляФуліганка
а де шукати? смердюче з рук? з баз? я працювала на базі,я знаю що там продають))) 60% просрочки з переклеєними бірками.сама клеїла. дешевше на 10 грн,а купиш просто жуть.вимочене в чомусь,але гарно запаковане
Кожен шукає де може.
Поки що в мене гарної якості молоко і сир, беремо на постійній основі ціни мінімальні. Перевірені продавці не обманюють
Поки що в мене гарної якості молоко і сир, беремо на постійній основі ціни мінімальні. Перевірені продавці не обманюють
6
Залізний кіготь• 17 октября в 10:47
Ответ дляПоказушница
Хочу узнать кто из мяса и рыбы готовят те кто питается на 3-4 тыс в мес
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
7
автор
Показушница
• 17 октября в 10:47
Ответ дляУкраїна наше все
Я люблю тушкувати з цибулькою, морквою і сметаною.
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
Дякую.
Сіґеле-міґеле• 17 октября в 10:47
Ответ дляПоказушница
Цікавить м´ясні страви і рибні
В нас 4 дорослих. На тиждень на харчування 4 тис. Київ.
Мясні страви- такі як у всіх. Курятину беремо, свинину. Готуємо фрікадельки, котлети, битки, плов, печеню, як і всі. Печінка куряча, свина. Язички свинячі відварні, шикарно. Нормально ми харчуємося, навіть до шлуночків курячих та сердець ще не дожилися.
Риба оселедець дуже любимо, хек/мінтай, зараз підуть карасики живі, вже сьогодні бачила в продажу
Мясні страви- такі як у всіх. Курятину беремо, свинину. Готуємо фрікадельки, котлети, битки, плов, печеню, як і всі. Печінка куряча, свина. Язички свинячі відварні, шикарно. Нормально ми харчуємося, навіть до шлуночків курячих та сердець ще не дожилися.
Риба оселедець дуже любимо, хек/мінтай, зараз підуть карасики живі, вже сьогодні бачила в продажу
2
Вмію заміряти найкраще• 17 октября в 10:47
Ответ дляПоказушница
Хочу узнать кто из мяса и рыбы готовят те кто питается на 3-4 тыс в мес
Тушена свинина, відварна курка, іноді відбивна але тоді по жиру перебор люлякебаб яловичий, риба відварна хек, форель.
Лепетун• 17 октября в 10:48
Ответ дляДесь так, але...
разве что, один раз в месяц
Ну що ви вигадуєте? Щодня можна м´ясо з м´ясом їсти. На двох на місяць на м´´ясо треба лише 1600 грн з суми 8 тис. Все інше не таке дороге, ще модна і риби взяти, чи креветок, решта 6 тисяч на все інше з головою. Як ви рахуєте всі?
5
4
Залізний кіготь• 17 октября в 10:48
Ответ дляПоказушница
Чого це сміття . В шлунках багато білку і вони корисні
Не багато білка в шлунках.
От печінка то да
От печінка то да
автор
Показушница
• 17 октября в 10:49
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Непогано. Дякую.
Хочеться ще асортименту.
Хочеться ще асортименту.
1
Україна наше все• 17 октября в 10:49
Ответ дляПоказушница
В нас банка 3 літру 100 грн з доставкою на дом. Є закваска і мультиварка і термометр.
Тоді йогурта краще робити самій .
Ми на ньому жили 3 роки , коли дітки народилися. Кожних 2-3 дні на ніч ставила йогуртницю на 8 стаканчиків. Дуже просто і точно знаєш, що туди кинула .
Ми на ньому жили 3 роки , коли дітки народилися. Кожних 2-3 дні на ніч ставила йогуртницю на 8 стаканчиків. Дуже просто і точно знаєш, що туди кинула .
3
Хи хи, ну ну• 17 октября в 10:50
Пенсіонери якось виживаютьна ті 3-4 тис.
Доречі щодо риби. Брала нещодавно в супермаркеті по 40 грн /кг карасі . Смачні розміром десь 700-800 грам ( не маленькі) .
Доречі щодо риби. Брала нещодавно в супермаркеті по 40 грн /кг карасі . Смачні розміром десь 700-800 грам ( не маленькі) .
3
Фуліганка• 17 октября в 10:50
ну яке м´ясо на 3-4 тис. ну це смішно. печінка,шлунки,легені хіба що..варити,крутити і робити вареники з такою начинкою,наприклад.колись в голодні часи таке робили.
риба? не знаю. хіба що морожена тюлька чи щось таке. риба дорога вся. хіба що вам буде дешевше ловити з річки у вашому селі якийсь алкаш. ну блін..ну не можна на ці гроші купувати м´ясо і рибу.хіба що раз на місяць.це ж очевидно
риба? не знаю. хіба що морожена тюлька чи щось таке. риба дорога вся. хіба що вам буде дешевше ловити з річки у вашому селі якийсь алкаш. ну блін..ну не можна на ці гроші купувати м´ясо і рибу.хіба що раз на місяць.це ж очевидно
4
2
Сіґеле-міґеле• 17 октября в 10:50
Ответ дляФуліганка
але ж ви розумієте,що це не харчування,це сміття. за ці гроші риби не купиш. карп вже 280 грн
Альо...почитайте за користь субпродуктів для лрганізму людини. Навіщо короп коли є хек/мінтаій? Скумбрія
1
1
автор
Показушница
• 17 октября в 10:51
Ответ дляУкраїна наше все
Тоді йогурта краще робити самій .
Ми на ньому жили 3 роки , коли дітки народилися. Кожних 2-3 дні на ніч ставила йогуртницю на 8 стаканчиків. Дуже просто і точно знаєш, що туди кинула .
Ми на ньому жили 3 роки , коли дітки народилися. Кожних 2-3 дні на ніч ставила йогуртницю на 8 стаканчиків. Дуже просто і точно знаєш, що туди кинула .
Робимо кожного тижня.
1
1
Фуліганка• 17 октября в 10:52
Ответ дляПоказушница
Робимо кожного тижня.
ну оце все. більше вам не світить нічого.паштет ще. але то більше хліба наїсися
3
ЯсноВидящая• 17 октября в 10:52
Ответ дляФуліганка
а де шукати? смердюче з рук? з баз? я працювала на базі,я знаю що там продають))) 60% просрочки з переклеєними бірками.сама клеїла. дешевше на 10 грн,а купиш просто жуть.вимочене в чомусь,але гарно запаковане
Якраз в невеликих містах, то там, як правило, є люди які держать свиней і можна завжди придбати свіже мʼясо. Є певні дні забою. Зателефонували, замовили яку частину і скільки. Не знаю як з цінами, чесно. Але хоча б свіже.
2
ЧупакабраЗеБест• 17 октября в 10:53
Ответ дляЗалізний кіготь
Якщо брати за основу білок.
То поки що саме дешевше це печінка.
Але вона не всім смакує.
Мені потрібно багато білка
То я купую самі не дорогу рибу. Хек, мову.
Зараз в магазинах десь 150-180 грн кілограм
То поки що саме дешевше це печінка.
Але вона не всім смакує.
Мені потрібно багато білка
То я купую самі не дорогу рибу. Хек, мову.
Зараз в магазинах десь 150-180 грн кілограм
а какую печенку? куриную?
МатьЧасть• 17 октября в 10:53
Ответ дляТут надолго
Зараз прийдуть в тему ті, хто на двох витрачають 3000 гривен і їдять усе.
Три тисячі за який період?
Місяць, тиждень, день?
В мене на двох з сином в тиждень 3 тис на продукти.
Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.
Солодке іноді печу сама, для нього. Я таке не їм.
Місяць, тиждень, день?
В мене на двох з сином в тиждень 3 тис на продукти.
Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.
Солодке іноді печу сама, для нього. Я таке не їм.
2
Фуліганка• 17 октября в 10:53
Ответ дляЯсноВидящая
Якраз в невеликих містах, то там, як правило, є люди які держать свиней і можна завжди придбати свіже мʼясо. Є певні дні забою. Зателефонували, замовили яку частину і скільки. Не знаю як з цінами, чесно. Але хоча б свіже.
воно не дешеве,бо то свіжина))))
1
Сіґеле-міґеле• 17 октября в 10:53
Ответ дляПоказушница
Як смачно приготувати шлунки?
Шлуночки разом із сердечками добре миємо, вичищаємо. Варимо години півтори на повільному вогні. І засмажуємо відварене із засмажкою, яку попередньо приготували - цибуля/морква. Плюс додаємо томатну пасту. В залежності від того, яку констистенцію соусу любите регулюємо борошном та водою. Звичайний томатний соус або в сметані з цибулею
3
2
ЯсноВидящая• 17 октября в 10:54
Ответ дляФуліганка
воно не дешеве,бо то свіжина))))
А яка приблизна різниця в ціні, не скажете?
Тут надолго• 17 октября в 10:54
Ответ дляМатьЧасть
Три тисячі за який період?
Місяць, тиждень, день?
В мене на двох з сином в тиждень 3 тис на продукти.
Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.
Солодке іноді печу сама, для нього. Я таке не їм.
Місяць, тиждень, день?
В мене на двох з сином в тиждень 3 тис на продукти.
Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.
Солодке іноді печу сама, для нього. Я таке не їм.
На місяць
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу