Показушница• Изменено 17 октября 2025

Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?

Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Можна ще чайові продавцю залишити. Тоді ще більші ціни вийдуть.
напевно,ви лишаєте,раз такі обізнані.Я --ні
Десь так, але...• 17 октября 2025
Ответ дляТут надолго
8000 на двох, можна і м´ясо, і рибу.
разве что, один раз в месяц
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
значить ви в селі. тоді заводьте курей,свиней і це найдешевше. бо я в києві і 4 тис це ніщета. одні макарони,спред і хліб.
Я в квартирі) тільки на балконі .

Для Києва так це ніщета але й у Києві люди отримують невелику для вашого міста зп. 18 наприклад . В вас один поїзд коштує скільки
Десь так, але...• 17 октября 2025
автор, это на неделю? бюджет?
Стетоскопуло• 17 октября 2025
Мясо только в борще или супе,рыба иногда.В основном молоко,творог,сметана,помидоры,огрцы.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Це магазинні ціни. Якщо шукати можна купити дешевше.
а де шукати? смердюче з рук? з баз? я працювала на базі,я знаю що там продають))) 60% просрочки з переклеєними бірками.сама клеїла. дешевше на 10 грн,а купиш просто жуть.вимочене в чомусь,але гарно запаковане
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
автор, это на неделю? бюджет?
В день виходить 100-130 грн на людину.
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Як смачно приготувати шлунки?
Я люблю тушкувати з цибулькою, морквою і сметаною.
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляТут надолго
Ваші пропозиції автору які?
або заробляти більше.або виїжджати.бо нааіть на пособіях харчуються в рази ліпше
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Кожен шукає де може.

Поки що в мене гарної якості молоко і сир, беремо на постійній основі ціни мінімальні. Перевірені продавці не обманюють
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Хочу узнать кто из мяса и рыбы готовят те кто питается на 3-4 тыс в мес
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
З печінки мої дуже полюбляють паштет.
Дякую.
Сіґеле-міґеле• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Цікавить м´ясні страви і рибні
В нас 4 дорослих. На тиждень на харчування 4 тис. Київ.
Мясні страви- такі як у всіх. Курятину беремо, свинину. Готуємо фрікадельки, котлети, битки, плов, печеню, як і всі. Печінка куряча, свина. Язички свинячі відварні, шикарно. Нормально ми харчуємося, навіть до шлуночків курячих та сердець ще не дожилися.
Риба оселедець дуже любимо, хек/мінтай, зараз підуть карасики живі, вже сьогодні бачила в продажу
Вмію заміряти найкраще• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Тушена свинина, відварна курка, іноді відбивна але тоді по жиру перебор люлякебаб яловичий, риба відварна хек, форель.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
разве что, один раз в месяц
Ну що ви вигадуєте? Щодня можна м´ясо з м´ясом їсти. На двох на місяць на м´´ясо треба лише 1600 грн з суми 8 тис. Все інше не таке дороге, ще модна і риби взяти, чи креветок, решта 6 тисяч на все інше з головою. Як ви рахуєте всі?
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Чого це сміття . В шлунках багато білку і вони корисні
Не багато білка в шлунках.
От печінка то да
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
4 яйця. Це 50 грн на двох.
Десь 40 грн.
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Непогано. Дякую.

Хочеться ще асортименту.
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
В нас банка 3 літру 100 грн з доставкою на дом. Є закваска і мультиварка і термометр.
Тоді йогурта краще робити самій .
Ми на ньому жили 3 роки , коли дітки народилися. Кожних 2-3 дні на ніч ставила йогуртницю на 8 стаканчиків. Дуже просто і точно знаєш, що туди кинула .
Хи хи, ну ну• 17 октября 2025
Пенсіонери якось виживаютьна ті 3-4 тис.
Доречі щодо риби. Брала нещодавно в супермаркеті по 40 грн /кг карасі . Смачні розміром десь 700-800 грам ( не маленькі) .
Фуліганка• 17 октября 2025
ну яке м´ясо на 3-4 тис. ну це смішно. печінка,шлунки,легені хіба що..варити,крутити і робити вареники з такою начинкою,наприклад.колись в голодні часи таке робили.
риба? не знаю. хіба що морожена тюлька чи щось таке. риба дорога вся. хіба що вам буде дешевше ловити з річки у вашому селі якийсь алкаш. ну блін..ну не можна на ці гроші купувати м´ясо і рибу.хіба що раз на місяць.це ж очевидно
Сіґеле-міґеле• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
але ж ви розумієте,що це не харчування,це сміття. за ці гроші риби не купиш. карп вже 280 грн
Альо...почитайте за користь субпродуктів для лрганізму людини. Навіщо короп коли є хек/мінтаій? Скумбрія
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Тоді йогурта краще робити самій .
Робимо кожного тижня.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Робимо кожного тижня.
ну оце все. більше вам не світить нічого.паштет ще. але то більше хліба наїсися
ЯсноВидящая• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Якраз в невеликих містах, то там, як правило, є люди які держать свиней і можна завжди придбати свіже мʼясо. Є певні дні забою. Зателефонували, замовили яку частину і скільки. Не знаю як з цінами, чесно. Але хоча б свіже.
ЧупакабраЗеБест• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Якщо брати за основу білок.
То поки що саме дешевше це печінка.
Але вона не всім смакує.
Мені потрібно багато білка
То я купую самі не дорогу рибу. Хек, мову.
Зараз в магазинах десь 150-180 грн кілограм
а какую печенку? куриную?
МатьЧасть• 17 октября 2025
Ответ дляТут надолго
Зараз прийдуть в тему ті, хто на двох витрачають 3000 гривен і їдять усе.
Три тисячі за який період?
Місяць, тиждень, день?

В мене на двох з сином в тиждень 3 тис на продукти.
Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.

Солодке іноді печу сама, для нього. Я таке не їм.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
воно не дешеве,бо то свіжина))))
Сіґеле-міґеле• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Як смачно приготувати шлунки?
Шлуночки разом із сердечками добре миємо, вичищаємо. Варимо години півтори на повільному вогні. І засмажуємо відварене із засмажкою, яку попередньо приготували - цибуля/морква. Плюс додаємо томатну пасту. В залежності від того, яку констистенцію соусу любите регулюємо борошном та водою. Звичайний томатний соус або в сметані з цибулею
ЯсноВидящая• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
воно не дешеве,бо то свіжина))))
А яка приблизна різниця в ціні, не скажете?
Тут надолго• 17 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Три тисячі за який період?
Місяць, тиждень, день?

Ну нормально.
М´ясо, сир, сезонні овочі.

На місяць