Зараз все скажу• 26 октября в 00:34

Шо за папин період в житті дитини

Ідем зуби чистить, - ні, я хочу папа щоб почистив
Ідем мить попу - ні, папа
Дома всі ігри із папою , мама - «уходь, ми тут із папою»
Як удариться десь - мааааамусяяяя аааааа!
Вночі простеться - мааааамусяяя, ааааа!
Добрий ранок, доця, якити спала - нііі, аааааа, я хоцю да папииии»

І головне - ніч. Ложу - я. Завжди. Наш папа не уміє. Дитина просто - поки світло - вона зі мною в спальні, все…тушу - я хоцю да папи, розвертається і уходить

Стогодні третій день як папа ховається за шторою. Я пояснюю що мабуть поїхав у справах🤷‍♀️, вона пооре, я кличу її мол іди мамусі розкажи що у тебе там за грусть..іде вже і лягає.

Шо це за ..!?
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:29
Ответ дляЗ вишневого садка
ну вот.
Сначала найдите психолога себе. Это все нездорово. Что вы воююете со свекровью, а не живете свою счастливую жизнь.
Я до психолога не можу
Мені нада психіатр
Той якому не потрібно розповідати
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:30
Ответ дляЗ вишневого садка
ну вот.
Після моря я попросила щоб її духу у нас не було вдома.
От мої і їздять зараз до неї. Але я і це не хотіла б. Ну бо самі бачете. Вона мене гівном поливає. Дитина слухає.
З вишневого садка• 26 октября в 01:31
Ответ дляЗараз все скажу
Не помню чи консультація, чи прям масаж. Но я точно помню що я була якби без бюстгальтера
Якби?))) Это калька с русского не несет тот же смысл, что и на русском)
Это все неважно. Вы невротизируете свою дочку, закладываете ей очень нехороший сценарий семейной жизни, который она потом вам же и будет выдавать. А вы будете рассказывать (может быть даже здесь, на советчице), что дочка нашла такооооого мудака, он делает это, и это, и вот это, и мои вазоны переставляет тоже. Вы калечите психику ребенка.
З вишневого садка• 26 октября в 01:31
Ответ дляЗараз все скажу
Я до психолога не можу
Мені нада психіатр
Той якому не потрібно розповідати
А что у вас речью? Почему вы рассказывать не можете?
Или раз не советчица, то уже не потроллить?)
З вишневого садка• 26 октября в 01:32
Ответ дляЗараз все скажу
Короче. Живите как хотите. Но проблемы в личной жизни дочери будут на вашей совести.
Пліткарка• 26 октября в 01:32
Так бывает . Тот родитель, который проводит больше времени с ребёнком , больше его\её обслуживает может быть на втором месте. А любят тех , кто меньше времени проводит с ребёнком и для ребёнка более ценный и любимый.
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Я знаю це все
Не виходить просио нічого, поки це гра в одні ворота
Я дуже довго принципово не підвищувала голос. Якщо сварилися, то я тихо, його прошу тихіше, без емоцій. Але він знов потім повишався.
А зараз я просто 5 секунд, і по повній. Не можу стриматися. Потім я ясна річ ще мучуся самобічеваннями, ну бо я все це прекрасно знаю зо Ви кажете;( психіатр, транквілізаиори, прийти в себе, стати жінкою знов. Такий план. Бвльше спрямований на налагодження з чоловіком
Водійка хімарса• 26 октября в 01:34
Ответ дляЗараз все скажу
Ну а лягає з ним і спить одразу? Якщо да - да пожалуста ж.
Моя то скаче ж
Да. Мы обычно вместе ночью ложимся все на кровать и дочка засыпает. Муж потом уходит, с нами редко спит. Сама дочка пока боится спать в своей комнате. Наверное из-за тревог и взрывов ((
В обед спит в садике , дома не спит.
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:36
Ответ дляЗ вишневого садка
Бо зараз я не в любовному стані, і я за нєфіг робить можу і образити його, і наорать, і не зважати на його стан і потреби.
Але мінус у нього один: мамин хто там? Печенька?
А характер, положення фінансове, мізки, ставлення до малої - мені подобається.
З вишневого садка• 26 октября в 01:38
Ответ дляЗараз все скажу
Я знаю це все
Какая нафиг жинка знов? У вас проблемы в отношениях. При том добрая половина - четко на вашей стороне. Вам нужно править и себя, и отношения, а не жинку в себе искать.
Если вы конечно не придумали это все.
З вишневого садка• 26 октября в 01:39
И психиатр вам не нужен. Вам нужен грамотный семейный психолог, сначала отдельно для вас. И, самое главное, желание работать со своими проблемами.
Кров з молоком• 26 октября в 01:40
А муж хоть когда то вас защищал, пресекал нападки на вас. Я думаю в этом большая проблема((
Ибо это неуважение, пренебрежение к тому с кем ты живешь. И это плохой пример реьенку тоже не уважать свою маму. А потом булет подростковый период, где они все обесценивают родителей. А с таким посылок будет ещё сложнее
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:41
Ответ дляЗ вишневого садка
Я не розумію оці приколи про потролить якщо чесно. В клжгій майже темі. Я хз
Ні. Бо мені буде важко розповідати. Воно для мене все дуже болюче. Мені важко дається материнство, бо комплекс відмінниці. І мені дуже образливо, що я роблю що можу, а постійно це знецінення, наганяї, критика. У них не вважається нормою що жінці треба відпочити. Якщо вона втомилася від дитини і від побуту - то вона недомать. Якщо хоче поїхати до подруги - та іди ти куди хочеш, ми уїдемо з дитиною до мамані. Хоч на тиждень їдь. Отак.
З вишневого садка• 26 октября в 01:42
Ответ дляЗараз все скажу
Вам к психологу. Иначе вы не отличиница, а.. не отличница в общем. Вы калечите психику ребенка. Я не знаю как вам понятнее написать.
Но вы тролль, конечно)
Кров з молоком• 26 октября в 01:43
Он просто не хочет заниматься ребёнком, его бытом и уходом. Поэтому поедет к маме, на неё светит и будет вас осуждать. И история про кашу тому пример. Инфантил, мне кажется. Сколько вам лет обоим, и как долго жили до рождения ребёнка. Были ли тогда проблемы с бытом и участием мужа в нем. И отношение свекрови сразу было с претензиями? Держитесь в общем, он повзрослет или нет
Хи хи, ну ну• 26 октября в 01:44
Ответ дляMs. Любмая жена
Девочки всегда будут папу любить, какой бы плохой он не был. А мама ’ничего не понимает’ это вам любой подросток-девочка скажет.
Вообще не обязательно.
С детства и до взросления считала маму другом, а папу придурком. Хотя он ничего прямо сильно плохого не делал, просто мурло-самодур лайт версия.

А вот дочка говорит, что муж добрый и весёлый. При том что он нефига не добрый и весёлый бывает 5 минут раз в 2 дня.
Кров з молоком• 26 октября в 01:46
И подумайте про выйти еа работу. Отрезвляет и даёт маме независимость.
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:47
Ответ дляЗ вишневого садка
Я маю надію що ми впораємся. У чоловіка є дуже гарний плюс, він моментально міняється, якщо я можу заткнутися про його маманю, якщо я наприклад на її др зроблб наприклад вид «а що ти вибрав? Як нічого? А давай оце, оце.».
Або якщо погоджуся на покупки. От я сьогодні через силу спустила кучу грошей на косметику, ще вибрала в інтернеті взуття, пуховик собі. Ну його бісить що я жмот, і ношу фігню всяку стару, бо я хожу лише на мацданчик і в садок. І в фору.
От я сьогодні суттєво спорожнила йому кишені. На нього це дуже гарно впливає. Вранці він казав що завтра він їде до мамки, ввечері він вжн не їде, бо поїдемо ще в меблевий, і нада вітаміни і іграшки купити
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:48
Ответ дляЗ вишневого садка
Если вы конечно не придумали это все.
Ну що значить править стосунки? Я ж кажу, це робота для обох людей, ну що, ні?
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:49
Ответ дляЗ вишневого садка
А від них реально є толк? Я от взагалі не знаю як це працює
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:51
Ответ дляКров з молоком
Не знаю вже. Я зараз тримаю в голові лише погане.
Від мамані я не пригадую щоб захищав, може пару епізодів.
Помню як він сказав їй вибачитись
Вона хіхікнула типу ага щас. І все
Кров з молоком• 26 октября в 01:53
Выйдите на работу, переключить внимание. Как вариант.
Налаживайтн режим, поднимайте рано и гулять. График как в саду. И не ругайтесь при ребенке
Кров з молоком• 26 октября в 01:54
У вас накопились обиды, надо с этим что то делать
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:55
Ответ дляКров з молоком
34 і 40 йому
Він не знаю чи не хоче прям, але не вміє - це точно. Ні готувати їй, ні вкласти спати. І якщо я «ухожу» до подружки, то це автоматично вони до неї. Вона приготує, вигуляє. Він працюватиме. Або поспит.
Ну бо я сама все робила з народження.
Його варіант це тільки давати йому завдання - поліпи із нею, вигуляй. Постав кашу 25 хв. Розігрій те і те.
Так щоб прям сам, то будуть біситися як я написала в темі
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:56
Ответ дляКров з молоком
Розумієте
Кашу-то він поставив. Якби вона не подзвонила, він би над кашею б стояв, і варив. І не було б взагалі трешняка.
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:58
Ответ дляКров з молоком
Взагалі я згодна
Я просто хотіла б знайти НОВУ, і заступити в нормальному стані якось.
Кров з молоком• 26 октября в 01:58
А свекр есть, работа у мамы?
Пока в саду идите порадуйте себя, прогулка, подружки, спорт или шоппинг. Или вообще работа и самостояиельность
автор Зараз все скажу • 26 октября в 01:59
Ответ дляКров з молоком
Саме так. Я йому вже сказала, що РОТОМ треба вирішувати. А не накопиченням. Я сказала йому мої почуття після відпустки поки що. І про масаж грудей.
автор Зараз все скажу • 26 октября в 02:01
Ответ дляКров з молоком
А свекр есть, работа у мамы?
У неї нікого і нічого нема.
Єдине що є, лізти. До синів в сім‘ї
У тої «невістки» по-моєму, ще більший жестяк
Но там не мамин сина. І у них - він на мамашу і наоре, і вижене, і дитину не дасть в гості.
Кров з молоком• 26 октября в 02:02
Ответ дляЗараз все скажу
Это у вас свекровь присутствовала при гв с консультантом. И вы вспоминаете обиды 5 летней давности? Сорри