Мафиозная• 29 октября в 09:29
Чи є у вас локація дитини?
У мене в обох дітей на телефоні встановлена програма і я завжди бачу де дитина знаходиться. Дочці 16 , вчора мені повідомила що це не нормально, ні в кого з подруг немає і всі типу дивуються, що її так контролюють . Хоча раніше вона не завертала на це увагу. Може справді я перегинаю? Але зараз такий час , реально спокійніше коли орієнтуюся де дитина. Цікавлять діти до 17 років . Як у Вас?
Результат:
вже голосів:
28 (63.64%)
Так, є локація
16 (36.36%)
Немає
ПробілНеПрацює• 29 октября в 10:40
моїй 16, сама додала мене. і всі її подруги теж)) не знаю нащо, але прийняла запроси)) нам зручно, завжди знаємо хто де. Проблеми з контролем немає, довіра є. Тому и питань не виникає.
до речі, одного разу так знайшли мій втрачений телефон ) загубила в парку. Побачила вже дома. Швидко поїхали і знайшли
Все будет, но потом• 29 октября в 10:44
Ответ дляМафиозная
Є локатор це якщо в айфоні . І є ще Jagat
Щиро дякую за другу програму, у малої самсунг, а в мене айфон, то не могла підключити, її тато за нею дивиться, але дані з запізненням бувають, тепер я буду сама бачити де вона.
Жертва интернета• 29 октября в 15:45
і 14 і 17 є локації, ніхто навіть не муркає від невзадоволення. навпаки - я не телефоную кожні 30 хвилин, щоб дізнатись, де їх носить