Сиджу тихенько• 30 октября в 15:13

Як ваші дівчатка ходять у туалет в громадських місцях?

Якщо на унітаз не сідають, а навприсядки не виходить, бо унітаз високий, а діти ще не високі?
Котогосподиня• 30 октября в 15:14
Користуються санітайзером та накладками на кришку унітазу. Нащо ця небезпечна еквілібристика?
Хи хи, ну ну• 30 октября в 15:16
Всегда есть салфетки + накладки одноразовые. С детства приучены не справлять нужду в позе орлицы.
Мая твая не панимать• 30 октября в 15:16
Садиться на унитаз. Какой ещё выход? Есть накладки
автор Сиджу тихенько • 30 октября в 15:17
Ответ дляКотогосподиня
А що накладки? Поки присів, вони майже сповзли. Їх з собою носите?
Ответ дляХи хи, ну ну
Серветками протираєте унітаз?
Котогосподиня• 30 октября в 15:19
Ответ дляСиджу тихенько
якщо використати перед накладанням санітайзер, то накладки тримаються міцно
А Я Самая Самая• 30 октября в 15:19
Если не высокие, то с мамой ходят. Мама помогает.
Форс мажор• 30 октября в 15:20
Обкласть толстым слоем салфеток присесть и посрать, можно две салфетки толстые на них руки, на руки сесть
Котогосподиня• 30 октября в 15:20
Ответ дляСиджу тихенько
Серветками протираєте унітаз?
Спочатку протирається кришка спиртовою серветкою або санітайзером, а потім накладається накладка
автор Сиджу тихенько • 30 октября в 15:20
Ответ дляА Я Самая Самая
От ми і ходимо разом, але я не завжди поряд і бачу інші діти самі ходять
Шальная коклетка• 30 октября в 15:22
Ответ дляКотогосподиня
Орлицу хочет вырастить!
Котогосподиня• 30 октября в 15:23
Ответ дляШальная коклетка
Орлицу хочет вырастить!
У нас у офісі така орлиця впала, розбила обличчя та унітаз...
Несемо світло разом• 30 октября в 15:23
Головне не ставати ногами на унітаз
Це тільки хворі роблять
Огірок та Помідорчик• 30 октября в 15:31
Дівчата, дуже актуальна тема.
Дочці 4 роки, поки ношу з собою запасну пластикову накладку на унітаз (но я постійно з авто, тому накладка під рукою завжди).
Порадьте будь ласка, які одноразові накладки на унітаз купуєте і де саме купуєте.
Дякую.
Котогосподиня• 30 октября в 15:35
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дівчата, дуже актуальна тема.
Дякую.
Просто на Промі, обирайте або пакуванням, або в інливідуадьній упаковці, як вам зручніше
Огірок та Помідорчик• 30 октября в 15:36
Ответ дляКотогосподиня
щиро дякую.
подивлюся.
Лінива, не каюсь• 30 октября в 16:03
Пока не доставали до унитаза я их сажала. Влажные салфетки, сухие салфетки и все такое. Накладки с собой не ношу, а в каком-нибудь условном епицентре их может и не быть.
Оце фіфа• 30 октября в 18:40
Использует бумагу на сиденье. С туалетами вне дома еще с детства проблемы( сначала только на горшок в детстве, потом только на унитаз сидя. Так, чтобы не прикасаться не может. Будет терпеть до последнего, в общественный в крайнем случае.