L-i-s-a-92af• 04 ноября в 01:26

Аренда у Кракові через booking. Де можна залишити скаргу?

Можливо хтось живе в Польщі і розуміється на нюансах польського законодавства щодо житла,яке здається в аренду?Або має подібний досвід.
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 01:30
Часто подорожую і зупинялась в різному житлі в залежності від обставин і склада сім´ї
Найчастіше бронюю саме через букінг.Але подібний вкрай негативний досвід в мене вперше.Запропоноване ’ житло’ не відповідає вимогом житлового приміщення і не може здаватися в аренду,як подобова аренда.
Думаю,що в Польщі мають бути якісь структури,які надають дозволи арендавцям і перевіряють приміщення на відповідність.
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 01:35
Ось мій відгук на букінгу і кілька фото
’помешкання’.Одразу скажу,що booking повернув мені всю вартість бронювання,але таке приміщення в принципі не має надаватися в аренду,як житлове.
Ananasprotivogaz• 04 ноября в 01:49
А как вы его выбирали? Там не было фото?
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 01:50
Ответ дляAnanasprotivogaz
Фото були і вони прийнятні.
В жодному описі не було зазначено,що приміщення в підвалі і не має вікон.
Ananasprotivogaz• 04 ноября в 01:51
Ответ дляL-i-s-a-92af
Фото були і вони прийнятні.
Ужас... Хорошо, что деньги вернули, это уже большой плюс
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 01:56
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ось фото і опис з букінгу.І вони цілком прийнятні,але повністю не відповідають реальності.
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 02:10
Ответ дляAnanasprotivogaz
Господар помешкання не лише не повернув гроші чи змінив бронювання принаймі на приміщення,яке б мало вікно чи працюючу вентиляцію,але ще й в переписці ображав українців і погрожував.
Гроші повенув букінг,а власник цих підвалів і далі ошукує туристів.
Mama_Mishy• 04 ноября в 04:06
Это хостел?
TaFo• 04 ноября в 05:03
Ответ дляL-i-s-a-92af
не гоните. нет структур. не нравится- звоните/ пишите в букинг о несоответствии факта указанному в обьявлении.
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 17:36
Ответ дляMama_Mishy
Это хостел?
Пише,що готель **)
Кімнати окремі,але є з спільними ванними кімнатами і туалетами на кілька кімнат
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 17:39
Ответ дляTaFo
В букінг я і написала і зателефонувала одразу і саме букінг повернув мені повну вартість бронювання за тиждень.
Але питання в тому,що власник цих кімнат-шахрай,бо здає нежитлові приміщення в підвалі без вікон і вентиляції і без нормального опалення в зимку,як житлові кімнати.
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 17:43
Ответ дляMama_Mishy
Это хостел?
Tom Hostel
https://maps.app.goo.gl/gPn99ZggzMr4YpsE8
Ось знайшла його на Googl maps
автор L-i-s-a-92af • 04 ноября в 17:57
Невибіркові відгуки на Googl maps
Має ж бути у Польщі щось на зразок захисту прав споживача?