Така бойова Я• 04 ноября в 23:04

Уже кілька тижнів не можу зосередитися на простих речах

Читаю сторінку і не розумію, про що вона. Порадьте, що з цим робити, до кого звертатись. Дякую
Сама вумна тутички• 04 ноября в 23:05
Все внимание ушло во внутрь. Вы в душе что-то жуете.. потому внимание внешнее сократилось до минимума..
Ростки жимолости• 04 ноября в 23:12
Спать, много спать, есть может тревога, может депрессия начинается
Стрибну в гречку• 04 ноября в 23:23
Можливо, потрібен детокс - прибрати всі гаджети, ніяких рілсів, шортів і тіктоків, читати книгу - хоч одну сторінку, але ні на що не відволікатися. І потім написати пару речень про те, що саме прочитали.
Так повернеться увага. Але це саме процес, 2-3-4 тижні, не за день.
Prervana• 04 ноября в 23:25
Ответ дляСама вумна тутички
Мы все жуем одно и то же. Страх и неопределенность
Сама вумна тутички• 05 ноября в 12:38
Ответ дляPrervana
Не факт что только это + у каждого свои личные и порой тяжелые вопросы и проблемы.. психика перегружена, порешать не может - внимание ушло во внутрь (Автор, это ВАМ отвечаю)