Малая еще та• 07 ноября в 20:18
Перший і останній раз беру екскурсію закордоном
Все це така безтолкова лажа,якби я тільки знала
Всі російськомовні мігранти гіди ,які сумують за часами,коли на курорті були конвеєри із росіян ,бо тоді в них заробітки були значно більші
Бабка-байкерша• 07 ноября в 21:24
Ответ дляСіточка
Из последнего за несколько лет войны: Египет (Марса Алам), Мексика (Канкун), США (Майами) ни одного русского гида и ни одного русского на экскурсии, хотя в Майами их полно, но они наверное не по экскурсиям или нам так повезло.
А зачем нужны экскурсии? Все места самим можно посещать
4есотка• 07 ноября в 21:28
Ответ дляБабка-байкерша
Ну не скажіть. Так, ми передивилися купу фільмів і передач про Аушвіц, але гід там був точно не зайвим. Багато нового і цікавого ( якщо це слово можна застосувати до цього місця) почули.
Я_з_Франека• 07 ноября в 21:29
Ответ дляМалая еще та
Мені гід набрехала ,сказала с вами поедут исключительно украинци,і там ще двоє людей було із колишнього снг
Так може то були наші форумчанки? Тут багато поціновувачів кацапсьського
Бабка-байкерша• 07 ноября в 21:35
Ответ для4есотка
Без гида тоже можно было обойтись.
Сіточка• 07 ноября в 21:54
Ответ дляБабка-байкерша
В Египте самим плыть на риф смотреть морских коров? На чем? На надувном бублике?
Бабка-байкерша• 07 ноября в 22:04
Ответ дляСіточка
Кроме Египта нигде не бываете? Тогда вам только экскурсии. Еще Турцию забыли. Действительно путешественникам экскурсии не нужны, а тем кто только по Турциям и Египтам без экскурсий не обойтись
Сіточка• 07 ноября в 22:17
Ответ дляБабка-байкерша
Я выше написала где бывала за последнее время. Извините, что взяла экскурсии, не посоветовавшись с вами.
Малая еще та
• 08 ноября в 00:04
Ответ для4есотка
Були з дитиною в Освенцимі (Аушвіц) і , хоча розуміємо анг і німецьку, взяли екскурсію російською, бо друзі з нами були, які ці мови погано знають. Я переживала, що якась москалиха прийде і чьокати почне. І справа не в мові, ми самі її вибрали, а саме в національності. Для мене немає хороших москалів. Але ні, це була полька, просто супер цікаво розповідала, хоча і з акцентом. Я б і польською все зрозуміла
З якого дива полька розмовляла російською?
Малая еще та
• 08 ноября в 00:05
Ответ дляСіточка
Купити на якийсь кораблик білет за 2 долара і плисти та дивитися
Малая еще та
• 08 ноября в 00:06
Ответ дляСіточка
А що там розповідали цікавого?
4есотка• 08 ноября в 00:16
Ответ дляМалая еще та
Вона на це вчилася, щоб водити російськомовні групи. Працює вже там 17 років сказала. Можливо в її дитинстві і в школі вчили рос мову, не знаю
Сіточка• 08 ноября в 00:20
Ответ дляМалая еще та
Ну на какой кораблик можно купить билет в отрытое море?
4есотка• 08 ноября в 00:22
Ответ дляБабка-байкерша
Без гида тоже можно было обойтись.
Ні, там квиток тільки з групою продається, така умова входу. Тільки перед закриттям можна зайти без гіда, але за пів години там нічого не побачиш, величезна територія, навіть дві території.
Тётя Хрюша• 08 ноября в 01:39
Ответ дляСіточка
Так а что ж тогда экскурсоводы стонут?
Кстати, сегодня россиянам отменили выдачу мультивиз Шенгенских. Теперь на каждую поездку надо будет получать отдельную визу. Ну и конечно поменялось многое с войной.
Та скорее эти просто всегда стонут rofl есть такая категория люлей.
А россиянам как давали визы так и дают, украинцам хочется верить в другое, но статистически отказы в туристическив визах с 2022 года снизились на 2% - капля в море.
Сіточка• 08 ноября в 01:48
Ответ дляТётя Хрюша
Зачем мне кому то верить, я верю официальной статистике выдачи виз, которую европейцы публикуют в публичном доступе. Не только процент выдачи сократился, но и количество обращений.
Даха-сваха• 08 ноября в 03:56
Ответ дляМалая еще та
Яка різниця,були не українці
Гід брехуха
Вы паспорта у них проверили? Или только по мове ориентировались
Малая еще та
• 08 ноября в 10:39
Ответ дляСіточка
Та будь який
Малая еще та
• 08 ноября в 10:40
Ответ дляДаха-сваха
Вони самі сказали звідки вони,тобто не українці точно.
Так само могли і росіян в групу до українців підсунути ,тим хто закордоном гроші взагалі не пахнуть