И.О. человека• 08 ноября в 20:27

Кто-то беременел после 41 года?

Кто-нибудь беерменел после 41 года?
Естественным путём или ЭКО?
Как родили? как здоровье ребёнка?
Зробіть вибір:
вже голосів: 53
Не беременела
Беременела, аборт, не родила
Беременела, родила
Мне меньше 41
Марс атакует• 08 ноября в 21:16
Я народила в 43. Вагітність звичайна. Пологи заплановані, кр. Дитина припинила рости десь після 30 тижня вагітності, це було дуже важко зрозуміти і пережити. Особливо зважаючи, що лікарі казали, що нижня межа норми все рівно норма: так буває. Напереживалася. Я не думаю, що саме цей момент пов´язаний з віком.
Гитта Ягг• 08 ноября в 21:50
Ответ дляМиззери
Это ее яйцеклетка была ?
Определенно. Правда эмбрионы ждали с весны 2020.
Виниловая пластинка• 08 ноября в 22:25
Ответ дляИ.О. человека
А в каком возрасте?
Моїх батьків сусідка народила доньку в свої 48 років, в 1947 році. В моєю мамою в пологовому була народжувала жінка з сусіднього села.444 роки, дівчата- близнючки. Це був 1963 рік.
Я народила менших в 40 і 43

В усі часи жінки різного віку народжували.
Виниловая пластинка• 08 ноября в 22:27
Ответ дляГерцогиня
А потом как?
Ну, я в 40 і 43, і потім все нормально))) Зараз мені 57.
ПоЗиТиВнАя• 08 ноября в 22:27
Родила в 40. Естественная беременность, не ЭКО. С ребёнком все отлично. А у меня хроника ( почки) обострилась перед родами. Огромные отёки, давление. Хорошо, что обошлось. Но больше рожать по медицинским показаниям запретили.
Поэтому беременность в 42 ( с мужем не подстраховались 1 раз) сразу прервала (
Герцогиня• 08 ноября в 22:29
Ответ дляВиниловая пластинка
Завидую вам, що у вас в 57 вистачає терпіння на підлітка.
Виниловая пластинка• 08 ноября в 22:30
Ответ дляТролю як можу
Народила в 41 вагітність протікала добре і навіть ті болячки, які турбували до вагітності: головний біль, стрибки тиску, біль у плечовому суглобі і в ліктьовому суглобі, все минуло. Вагітність лікує організм (прогестерон релаксин та імунітет якісно працюють) Сама вагітність наче диво, відчуття що в тобі росте життя. То інакше сприймається ніж о 20 років. Але як народиш то треба готуватися до безсонних ночей і абсолютною відсутності часу на себе і інших 😄 в і до болю в попереку але то тимчасово, дивишся на своє чадо і накриває любов´ю
От +100000] за різне відчуття. Маю з чим порівняти на особистому досвіді
Вапщета• 08 ноября в 22:31
Одна знакомая родила, чтоб мужа вывезти. Ребёнок здоров.
Другая, ещё до войны, в 42 забеременела, но беременность замерла.
Мамина одноклассница родила в 47 здорового сына.
Виниловая пластинка• 08 ноября в 22:33
Ответ дляГерцогиня
Не знаю, ніяких глобальних причин нема, щоб не вистачало терпіння. Сподіваюсь, що і далі так буде
Агент Пинкертона• 08 ноября в 22:50
Ответ дляГерцогиня
А терпіння від віку залежить?🙂
Герцогиня• 08 ноября в 22:53
Ответ дляАгент Пинкертона
А терпіння від віку залежить?🙂
Ага, в мої 50 вже не вистачає на вибрики.
Агент Пинкертона• 08 ноября в 22:57
Ответ дляГерцогиня
А в 25 вистачало?)
Герцогиня• 08 ноября в 23:02
Ответ дляАгент Пинкертона
А в 25 вистачало?)
В мене не було підлітка ще тоді)
Агент Пинкертона• 08 ноября в 23:08
Ответ дляГерцогиня
В мене не було підлітка ще тоді)
Ну коли там, 35,45)
Кофр для ноги• 09 ноября в 00:15
Я зараз на 4 тижні, мені 42, думаю чи залишати
Моська-слон• 09 ноября в 15:46
Я родила в 43,5. Ребенок здоров, развит, умный. Беременность естественная, муж старше на 3 года. Проходила все 9 месяцев легко, родила сама ,без разрывов. Наслаждалась декретом, садиком и начальной школой. Сейчас эта война все радости жизни уничтожает. В доме ещё 2 мамы таких живёт, как я . У них тоже дети здоровые родились, счастливы. Дети и у меня и у них не первые в таком возрасте