Гірчинка• Изменено 10 ноября в 09:10

Чим ви годуєте якщо дитина не хоче їсти білок?

Дитина не їсть бобові ,м´ясо ,рибу ,морепродукти, яйця в чистому вигляді
Рідко котлети, один біток, або пару шт нагетси чи стріпси але не щодня
Може є якісь рецепти щоб приховати продукти?
До лікарів звернулися шукаємо причини. Є дефіцити. Почала давати різні вітаміни. Але є білок з сиропів не отримаєш.
Teonaa• 10 ноября в 09:50
Ответ дляГірчинка
Дитина підліток. В неї же з ложки нічого не запхаєш.
Да смажене на олії. Якщо прибрати молоко то взагалі виходить нічого не буде. Якраз буде голодна проходили через це ніякі голодовки і вмовляння не допомагає. Якщо її не звати їсти може згадати що хоче їсти аж ввечері з´їсти дві ложки тої ж каші і все.
До 3х років все було добре борщі, творог, сирники, супи. В потім почала відмовлятися від деяких страв. І от маємо що маємо. Лікарі кажуть поки не знайшли причини годувати тим що їсть. Голодом не можна
Пхати не можна ні в яку дитину
Ну у мене є пропозиція купити аерогриль Вам. По-перше нові рецепти будуть. По друге не буде цієї жуткої соняшникової оліі і пательні.
Ви знаєте що соняшникова олія - в цілому неїстівна, а нагріта - взагалі ядовита можна сказати. Ну не можна навіть купляти. Духу її в домі не повинно бути
автор Гірчинка • 10 ноября в 09:50
Ответ дляTeonaa
Мене починає щось лякати підлітковість.
Це якийсь тараканив голові. Вона може «на дієті»? Вони і худі ж постійно худнуть…
Ні не на дієті.
Купи слона• 10 ноября в 09:52
Ответ дляГірчинка
Де ховаюсь? Ви читали були в психіатра в державному. Аутизм не поставили. Але й діагностики не провели. Відправили по лікарям типу гастроентеролога невролог ендокринолог кардіолог. Звісно ж дефіцити вітамінів. Призначили вітамін Д В12 л карнитин тощо
До чого тут аутизм?
Велика вірогідність, що це РДУГ, або РДУГ +рас
Ви пішли від лікаря не отримавши відповідь, а тепер шукаєте поради, які не будуть працювати
Сама вумна тутички• 10 ноября в 09:52
Ответ дляTeonaa
А як Ви прикорм вводили? Є якісь підрзри власні, чому так?

Із написаного, смажене людям їсти не можна. Дітям - очевидно теж. Ви сподіваюся смажете не на соняшниковій? Є ж духовка. Є аерогріль без олії які хочеш. Для чого пательня?

Із написаного - гречку з молоком не варто їсти. Ви тим молоком не даєте засвоюватися залізу, яким гречка багата, і в умовах не вживання достатньої кількості м‘яса - м‘ясо - це яловичина/телятина, червоне, із залізом - Ви отримаєте гарантовано анемію. Я не кажу що немає препарітів заліза. Є. Проте і лити молоко туди, де йому не місце, не можна. І взагалі будьте із тим молоком дибільним обережні. Воно абсолютно не потрібне, зате якщо відбувається його вживання із рядом продуктів в одному прийомі/з малюю перервою - Ви просто глушите всмоктування мікроелементів.

Який іе вік? Потрібно виправляти харчові звички. Дитина мала, з голоду не помре точно. Не ведіться на іі відмови, даючи нагетси (що це? Робите з курки в паніровці і смажете?????? Чи взагалі готові?).
Ви така розумна. Познайомити б вас з донькою моєї подружки. Такі мами ,як автор радіють тому, що дитина хоч щось з´їла, щоб не падати з ніг. Там мова вже не йде про корисні чи шкідливі продукти. Вмовити неможливо. Може ходити синя, але певних продуктів їсти не буде.
Менее Более• 10 ноября в 09:52
Ответ дляГірчинка
Яйця в чистому вигляді не їсть зовсім( ні варене ні смажене, ні омлет), до 3х років була алергія.
Млинці тільки з варенням або нутела. З іншими начинками ні.
Пробовать
Сходить на консультацию к эндокринологу , гастроэнтерологу
Сама вумна тутички• 10 ноября в 09:53
Ответ дляШлях до зірок
Мивина?? Перестаньте давать ей деньги. Совсем.
Вы серьезно?
Божий одуванчик• 10 ноября в 09:53
Ответ дляПартизанка
Звідки ви заладили з шавермою?
Вот оно все для шавермы приготовлено. Придет со школы, будет крутить себе. И в гриль.
Божий одуванчик• 10 ноября в 09:53
Ответ дляСама вумна тутички
А есть вариант не давать?
Вполне себе.
Нагайна• 10 ноября в 09:54
Если бы всё перечисленное вами ребёнок не ел, то повела бы его к психиатру. Тут явно какие - то проблемы с психикой . Ну и я своего к фастфуду не приучаю.
автор Гірчинка • 10 ноября в 09:54
Ответ дляКупи слона
До чого тут аутизм?
Я лікаря просила психіатра, вона сказала що тести проводити не буде і все.
Шукаю інших. Чи ви думаєте мені лікар дасть чарівну таблетку ( які вона до речі не ковтає). І вона почне все їсти?!
Сама вумна тутички• 10 ноября в 09:54
Ответ дляTeonaa
Не буває ніяких вибіркових дітей. Все починається в 6 міс., коли мами пхають аби що, бо ж голодний. Нехай мол хоч смажену курку в паніровці похрумає. А потім у дітей дефіцити і проблеми із жкт.
Ні, ви не праві. Бувають. Все починається з того що дитина навіть грудне молоко не п´є. З прикормом там взагалі треш. Таких дітей треба обстежувати і працювати з спеціалістами.
Пластилин_Колец• 10 ноября в 09:54
Протеїнові муси чи коктейлі
Сосиски домашні?
Піца з куркою
Котлеты по київськи
Якісь рулетики
Пиріг м´ясний
автор Гірчинка • 10 ноября в 09:56
Ответ дляМенее Более
Пробовать
Ходили вже
Гастро все ок
Ендокринолог по аналізам все норм. призначив вітаміни
Кардіолог є зміни, призначив л карнитин
Дефіцит вітаміну Д, низький рівень феритину це по аналізам
автор Гірчинка • 10 ноября в 09:57
Ответ дляНагайна
Були в психолога там 0. В психіатра державного діагнозу немає, діагностики не провели. Сказали що підозр на аутизм ( чи спектр) вона не бачить. Шукаю інших
Нагайна• 10 ноября в 09:57
Ответ дляГірчинка
Сводите к частному психиатру.
Купи слона• 10 ноября в 09:57
Ответ дляГірчинка
Я вам вище написала, що не почне
Але можливо їй потрібне медикаментозне супроводження та психолог, який їй допоможе
Але судячи з того, що ви пишете, ви далекі від прийняття ситуації.
Сама вумна тутички• 10 ноября в 09:58
Ответ дляTeonaa
Мене починає щось лякати підлітковість.
Моя також підліток, періодично худне:)) але вона здорова, росте, тому пару днів не їсть солодке, а іншу їжу нормально їсть. Постійно голодна.
У автора в дитини якась інша проблема. Цього ніколи не зрозуміє той, в кого дитина їсть все.
Teonaa• 10 ноября в 09:59
Ответ дляГірчинка
З малку після 3-4х років
Ну Ваш варік на перший час - це роли на зразок шаурми. Просто купляєте нормальне м‘ясо, ( це яловичину, свинину). Готуєте в грилі без жуткої соняшникової олії, без ніякої олії. Робите ту шаурму додавши овочі і соус на основі сметини і часнику.
Навчіться робити білковий хліб. Я ще не навчилася, але поиблизно це такий хліб із сочевиці. Замочується на ніч, зранку щось там додається і в блендер, і печемо. На вигляд - хоіб як хліб, з ковбасою і овочами - не відрізниш що він ненормальний.
Ковбасу теж робите з нормального м‘яса. Свинини. Замочили на ніч в розсолі, вранці натерли або нормальними спеціями, або копченою паприкою. І запекли/зварили в рукаві. Все. Це ковбаса , яка є в домі ЄДИНА.
Також подивіться рецепт «варена ковбаса з курки», куряче м‘ясо відварене з овочами, перебите блендером і зажельоване желатином. Це друга буде ковбаса в домі. Інших - немає. Чому нема - бо мама сходила до лікаря, мамі - не можна магазинну. А так як мамі важко стриматися, то і в досі нема. І не їдте. Бо так нечесно. Не можна чекати від дитини поїдання бутера з непонятним хлібом з чечевиці і саморобною недоковбасою, коли мама наминає багет з с/к ковбасою
автор Гірчинка • 10 ноября в 09:59
Ответ дляНагайна
Сводите к частному психиатру.
Дзвонила в деяких в районі саме цікаве первинної діагностики немає. Знайшла одну наче не сильно й дорого але далеко дуже ( її ще й дуже захитує) але гроші будуть в наступному місяці. На жаль фінанси зараз ледве вистачає.
Менее Более• 10 ноября в 09:59
Ответ дляГірчинка
Ходили вже
Гастро все ок
Кардіолог є зміни, призначив л карнитин
Тогда пробовать договариваться
У нас не ест овощи и фрукты . Только огурец свежий , яблоко если порезать , банан и иногда малина . Дочь старшая ест все , а овощи и фрукты в огромных количествах .
Возможно визуал дочка и нужно красиво подать , но она может это уже и сама делать
Teonaa• 10 ноября в 10:00
Ответ дляПаспортний стіл
ні в 6 міс ні в 12 років не їсть дитина ту куркутвтпаніровці чи без паніровки.
взагалі є тільки вибраний список страв і продуктів , що їсть.
ваша теорія не працює
Так чому з дитинства він зменшувався і зменшувався? Ну поясніть?
Сама вумна тутички• 10 ноября в 10:01
Ответ дляБожий одуванчик
Вполне себе.
. Т.е идёт гулять с друзьями, все себе что-то покупает, а ваш ребенок смотрит? В кино и кафе тоже нельзя. И это в подростковом возрасте, когда и так куча комплексов.
автор Гірчинка • 10 ноября в 10:02
Ответ дляКупи слона
Я вам вище написала, що не почне
Я якраз давно шукаю причини і перша почала задавати питання лікарям чи це не рас. Мене не сприймали, типу всі щось не люблять, переросте, поначитуються. Я якраз розумію що щось не те.
А от психіатр до якого попали ні... Я ситуацію якраз приймаю.
Божий одуванчик• 10 ноября в 10:04
Ответ дляСама вумна тутички
В кино и кафе они не ходят пока. К слову, мы тоже не ходим. А гуляет - да, без жевачек. Хочет есть, пить - идет домой. И кстати, подружек тоже приводит часто, вместе едят, пьют чай, компот, домашний лимонад. И с собой по пирожку им даю. Уж лучше, чем чипсы или сухую мивину жевать.
И кстати, у моей нет комплексов, она лучше всех.
автор Гірчинка • 10 ноября в 10:04
Ответ дляTeonaa
Вона зараз не їсть ковбасу. Я якраз їм багато білку, яйця, не їм солодке не люблю, хліб теж не їм бо не хочеться його може взагалі вдома не бути. В магазині зараз хліб не смачний. Ми ковбасу дуже рідко їмо.
Є син з ним проблем немає, їсть все практично, і холодильниками.
Сама вумна тутички• 10 ноября в 10:05
Ответ дляБожий одуванчик
Ваша наверное младше. Попробуете вы ее в 14 -17 дома компотом напоить
Божий одуванчик• 10 ноября в 10:06
Ответ дляСама вумна тутички
Моей 14,5.
Бабайко• 10 ноября в 10:06
Треба шукати варіанти.
Моя рибу їсти не буде ні за які вмовляння. Але в гостях раз не розібралась, що їсть рибні котлети. Отак ми дізналися, що в такому вигляді риба норм. Потім риба виявилась цілком ок в роллах (підлітки, кей-поп, анімешки зробили свою справу, погодилась скуштувати, виявилось смачно)
Для таких капризуль дуже важливо, щоб спробував шось нове будучи голодним, без нажиму, і щоб не бачив продукт у чистому вигляді.
Сир в чізкейках зайшов.
М*ясо не пішло, а полетіло, коли стала трішки старша за вашу, і пішла в спортзал. Тоді взагалі зайшла білкова бомба - салат з тунця і яєць варених. Хто б міг подумати...

Тож варіанти є, просто треба відшукати свої.
Teonaa• 10 ноября в 10:06
Ответ дляСама вумна тутички
Я бачу таке і в дитині трьох років. Бекає мені на креветки. Але ж є альтирнативи - купа всього. У нас же супермаркети набиті чим хочеш🤷‍♀️
Шукати альтернативу. Вік непростий. Я читаю, і мене лякає написане. Але давати аби що - не вихід. Просто було мабуть втрачено час. І тому зараз важко. А шестилітній дитині сказать пару раз ходи голодний, а їжа - це ось це і ось це. Спершу їжа, потім «інше». Можливо так було б краще, ніж прогибатися
Шлях до зірок• 10 ноября в 10:09
Мивина, нутелла - это вы ей покупаете? А потом задаетесь вопросом почему она не ест полезную еде? Вы ее «присадили» на Е621 и пальмовое масло, она нормальную еде не воспринимает, ей пресно.