Гірчинка• Изменено 10 ноября 2025

Чим ви годуєте якщо дитина не хоче їсти білок?

Дитина не їсть бобові ,м´ясо ,рибу ,морепродукти, яйця в чистому вигляді
Рідко котлети, один біток, або пару шт нагетси чи стріпси але не щодня
Може є якісь рецепти щоб приховати продукти?
До лікарів звернулися шукаємо причини. Є дефіцити. Почала давати різні вітаміни. Але є білок з сиропів не отримаєш.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
знаєте, я відмовлялася їсти цибулю і все що з цибулею. бо думала що в мене від неї просто рвотний рефлекс. а в дорослому віці виявила що в мене на неї алергія і навіть був анафілактичний шок. може у вашої малої алергія, на якийсь продукт, а вона себе не добре почуває і думає що не любить всю страву?
Три роки асіт терапії, алергія на пил, та пилок деяких рослин.
Як мені пояснив алерголог, алерго тест не показує алергію на продукт який дитина не пробувала, або їла дуже давно.
Раніше була реакція на яйця у чистому вигляді, манка( якщо є в сирниках чи запіканках), манго( додавала в овсянкц коли її їла)
вре_Динка• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
то може вона не їсть нові продукти бо боїться реакції?
знайдіть гарного кпт психотерапевта.
я, наприклад, також боюсь їсти нові продукти, дуже рідко відкриваю для себе нові страви, бо боюсь алергічної реакції.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляКупи слона
Коло сім´ї- Ведь Оксана
Лікарня на Фрунзе- Кузнецов Ігор Валерійович
Центр Різні, там всі лікарі ок, але лише онлайн
Фрунзе переїхали, і не проводять первинну діагностику, я виясняла.
Дякую подивлюся інших
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
знайдіть гарного кпт психотерапевта.
Та ні то не через те. То було ще в часи прикрому і років до 3-4х , вона тоді багато чого їла не зрівняти з теперішнім
Шукаю
вре_Динка• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Шукаю
от ви кажете що вона і супи і борщ їла, коли перестала? що сталося що вона перестала?
напряму в неї питаєте? розмовляєте? що каже?
Смайликівна• 10 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
У нас тоже подросток мальчик и ест только определённые продукты . Но мясо обязательно и все каши . Есть недобор веса , идём на консультацию к эндокринологу.
Какой рост и вес?
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
Почала казати набридає не подобається
Борщ після 3-4, суп і бульон це десь років в 10.
Майская киска• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Батончики їсть. Купили в коктейлі відчуває присмак порошку. Хочу спробувати купити нітрального смаку але куди ж додавати чи не буде відчувати в молоці чи какао. Брали шоколадний не сподобалося занадто приторний
той що без смаку в какао з молоком не відчувається
Майская киска• 10 ноября 2025
Супи їсть? суп з сочевицею, гороховий? я роблю або без мяса, або як бульйон з куркою а в кінці сочевиці, багато, смачний
вре_Динка• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Почала казати набридає не подобається
запропонуйте їй приготувати щось разом що вона любить... або експерементувати в пошуках того що може їй сподобатись
Куда_бежать• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Плов ні рис не їсть. Молоко,какао,гречка з молоком. Все.
Іноді їсть твердий сир але прям один маленький слайс
Желе. Оливье.
Куда_бежать• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Творожные булочки, сочни, блинчики со сладким творогом?
Шаверму, бургер?
Сколько лет ребенку?
Моя вчера отказалась есть запеченую грудку, я с этой грудкой сделала пиццу, томат, грудка, кусочки бекона мелко, помидор и сыр. Умяла с удовольствием.
Я мясо и яйца в Оливье пихаю побольше
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
Готує тільки млинці і кекси інше готувати не хоче. Нове теж. В кафе і ресторанах тільки фрі. З подругами ні суші ні бургери ні піцу не їсть
Купи слона• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Дякую подивлюся інших
Я вам лікаря конкретного раджу. Він все проводить
Куда_бежать• 10 ноября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Она еще растет, без белка роста не будет. Так ей и скажите - будешь низкой. Ну это кроме того, что здоровья не будет.
Главное, чтобы моя такое не прочитала и не отказалась от белка вообще! Мой сын не ел тот белок практически и вырос 2 метра! Я вообще хреново питалась в детстве - в 90-е и 180!
вре_Динка• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
в випічку можна засунути протеїновий порошок безсаку той що
Куда_бежать• 10 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
желатин. Зачем те порошки?
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Є. Ви дуже далека від реальності. Дитина робила кілька ковткіів і засинала. Зараз 10 років. Нагодувати неможливо. Батьки радіють,коли їсть хоч шматочок піци або страшенно шкідливого за вашими словами нагетса,смаженого на олії. Так,купили аерогріль,роблять дома ті ж нагетси,бкргери, картоплю фрі,піцу. Якщо не давати те, що хоче, не їсть нічого. Синці під очима, зла, ледь не падає але не їсть. Моя донька інколи буває у них в гостях, каже, що сама в шоці, тому що моя подружка дуже смачно готує, як це можна не їсти. А от так. Там ще проблема, що батьки на відміну від автора не хочуть її обстежувати. Дівчинка доречі дуже мала для її віку зростом.
У мене майже три роки ГВ із засинаннями тими; плюс період ора і тікання від груді. Мені теж хотілося дати хоч і ту пляшечку. Щоразу після кожного годування - взважування дитини. І розпач коли там +10г, а не 100 умовні. Я це все важко переживала. Просто якщо мама вирішила гв - ще мені не вистачало щоб меня дитина 2-3 місяці віку указувала. Вагу контролювала. Феритин з дитинства сдає, навіть на гв коли. Тобто це не було типу проголодаєшся здогадаєшся. Пляшечка була невеликий період. Я давала грудь, взважувала. Додавала суміш необхідну кількість. Дитина вночі спала гарно, ору не було. Я спала гарно в перший рік і зараз не жаліюся. Я знаю лише те, що мені як мамі було важко - через оці постійні «голодна!голодна!»
Потім далі. Прикорм.ніфіга не знаю, не вмію. Купила баночки з пюре. Індик, кролик, морква-броколі-шмоколі. Ну таке. Лизне - і все. Я собі повиорювала - немає нужди нагодувати. У дитини є гв (ідеальне вже а тому віці). Все добре. Але все одно я розстраювалася що не їсть пюрешки. Потім я їх поїла сама. Ну гавно гавном. Поїла кашку з коробки - ну блюватиння!І прийняла друге рішення - буду давати нормальну їжу. А не виховувати поняття що їжа це лайно. Ознайомилася з самоприкормом, їжею шматочками. Отже з 7-7,5міс я даю вже їжу. Тверду нормальну їжу. Нормальні крупи. Коробки всі повикидала к чортовій мамі. І пішла справа. Давала лише основні речі - м‘ясо, птицю, рибу; гречку, вівсянку, кукурудзяну, (білий рис не вважаю за особо потрібне), кіноа; фрукти сезонні; ну і овочі - вплоть до патісонів. Ну тобто ні про які картошки, паніровку, мова не йшла. Поїла дитина - свято, не поїла - ну, так, смуток, але я ж ще годую гв. Нічого. Не дам нагетса, не дам сосиску. Потерплю. Це не є пробоема дитина, шо мама боїться, що мама невпевнена, що мама хвора на голову з тим «голодом». Давала по ТЗХ - все в кучу: каша, мясо, овоч, фрукт. Що вибере те і вибере. Виковиряє ягоди, да раді бога. І справа пішла. Потроху, потроху, коли всі мої подпуги вже почали давати по принципу «хоч щось», моя почала їсти хоч шось, але із «свого» меню.
Потім стався катаклізм. Я повелася на мою дуру свекруху, і почала годувати ложечкою. Це була помилка. Але наразі це значення не має великого. Вже я змирилася. Сама дитина їсть лише «смачне». А якщо ж прийом їжі посередній, не особо любимий, то я її сижу, і годую, трирічну дорослу дівчинку. Ну що поробиш.
Я заборонила чоловіку срань додому купляти, і тим більше їсти її при дитині. Він, маючи дитину в домі, має бути здатним їсти бутік із тою бужениною, яку ми вдома приготували. І снідати не сухим кормом Несквік, а нормальним сніданком.
Загальний стіл - це не коли дитина їсть з загального столу, як батьки, а коли той загальний стіл - це те, що можна давати дитині і це ідять ВСІ дорослі вже.
В три роки присутні піца, булки, цукерки, торти (коли в двіжухє дітей) ; хот дог (укусити у мене); печиво само собою. Я розумію що доводити до «дорвалася» в підлітковому віці - не варто. Але є такі речі, які в цілому не треба їсти. Як от смажене щодня, як ковбаса магазинна - і тут є ж елементарні альтернативи! Тому щодо ковбас я мрію в цілому привити їй, що це просто - неїстівне. Ну а чіпси снеки сухарики - я змирилася що цього я не уникну, не варто і намагатися.
З царем в голові• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Ні
Молочные коктейли? Желе? Суфле?
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
У вас не було токсикозу і харчової непереносимості під час вагітності? Я не могла їсти зелень, просила на роботі в ресторані, щоб меня не клали зелень, але інколи забували. І от я сиділа і виколупувала ту зелень на край тарілки. Телятини і гов´ядину як перестала їсти під час токсикозу, так і досі не люблю її. Тому я дуже добре зараз розумію людей,які чогось не їдять. Я не знаю, що змінюється в організмі, але це до тошноти відвертає.
Токсикоз. Ви ж назвали конкретну, якщо хочете - медичну - причину сіоєї відрази. У дитини що? Нічого. У дитини просто відсутня навичка поїсти їжу. Бо ц неї що - сіся. Чи суміш. І так, не варто чекати що це так просто - навчити їсти. Це дуже непросто. Я не кажу що у мене було як по маслу. Ні! Ні, і ще раз ні. Одна я знаю, які мені це були смутки і нерви. І я навіть не заікаюся, що в підлітковому віці не буде проблем! Ви ж бачете, всі хворі на голову кругом. А як дитині справлятись! Такі часи((
Але я сподіваюся, що мій досвід йти обраним шляхом, з терпінням і не йдучі на (безглуздий) компроміс - мені допоможе і в тому віці.
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляБабайко
ЦІкаво, чому коли нам пхають в тіло чужі геніталії, це ми називаємо гвалтуванням.
А коли в наше тіло хтось пхає їжу, що викликає огиду, це турбота?

В чому принципова різниця для вас?
Я не розумію. Я писала що заставляти не можна ані дитину, ані дорослого. До чого Ви?
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляБабайко

В чому принципова різниця для вас?
Хіба НЕ вживати щось = заставляти?
Снегопадка• 10 ноября 2025
Ответ дляКупи слона
Автор, ви отримуєте поради для нормотипових дітей, а у вас ознака нейровідмінної дитини. Всі ці поради не будуть працювати, якщо це так.
Ви ховаєтеся від цього? Дитина підліток, а ви досі не в курсі
А с чего вы взяли что есть проблемы если ребёнок нормалный? Думаю аутизм автор бы давным давно заметила.
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Цікаво
Мене б ви не терпіли. Я сама не їм все. В мене непереносимість молочних продуктів, кисломолочні просто не подобається. Молоко масло вершки тільки при приготуванні використовую. Я наприклад з круп їм тільки рис. Можете мені тут гречку на голову скільки завгодно я її їсти не буду. А діти і чоловік їдять , їм готую. Я не їм печінку але готую тим хто їсть. Булгур їсть тільки син. Цвітна капусту тільки чоловік і син.
Я геть не їм солодке і хліб з дитинства не люблю. Але не забороняю іншим.
Не розумію такої категоричності.
Ви зрозумієте прекрасно, коли у чоловіка буде гіперглікемія, діабет, збій в ліпідообміні. Чи щось подібне. Ну, якщо тобто, буде.
Категоричність настала менше року назад. До цього я просто пояснювала, що це нездорові речі, і до якогось віку це виливається в наслідки. А після 40 - буде інакше. Я радила переглянути пожирання фаст фуда, молока з булками на вечерю, м‘яса тричі на день сім днів на тижд.;
До людини не доходило. Раз на рік він мені приносив свої показники, які мене цікавлять: ліпідограма, панель глікемії - це різні види «цукру», печінкові проби, ниркові проби, гормони, УЗД жкт, інколи ще й фгдс. І дивилася. Все було прийнятно, норма переважно. А на цей рік я йому під нос це ткнула, дала лящя гарного (прочухана), і поставила просто перед фактом - що поїдання гімна він завершує. Допоки не принесе «дозвіл» з лабораторії.
Категоричність же не через те що мене глючить. А по необхідності. Для чого доводити себе до пожиттєвої дієти (їсти, наприклад, «слізістий рисовий суп»), якщо можна просто перестати їсти фаст фуд, ковбасу, булки, молоко, і почати їсти овочі. Їж що хоч, купа всього ж. Хрчеш смачного - не бери ковбасу, купи креветки, купи морський коктейль, купи усріц, гребінців , які ти нп пробував. Будь ласка - зайди в супермаркет - ну очі ж розбігаються! Вибери собі те, що хочеться. Ну невже ковбаса - це «придєл мєчтаній»?!
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
По перше не існує шкідливої їжі, шкідливим її робить тільки кількість вживання.
Немає жодних гарантій що якщо ви будете харчуватися здорово то не захворієте. Різноманітність це коли людина їсть білок, крупу, якійсь фрукт та овоч і щось молочне. Хоч щодня одне й теж.
Лікують не аналізи. Вони можуть бути в референтих значеннях, а хвороба бути.
Це вам розкаже будь який нормальний гастроентеролог та ендокринолог чи терапевт.
Він доросла людина ваш чоловік і сам несе відповідальність за свої дії. Ще не вистачало щоб мені хтось вказував що мені їсти.
вре_Динка• 10 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
желатин. Зачем те порошки?
ви уявляєте собі, скільки малій треба зʼїсти желе, щоб набрати 90 грамів білка?
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Цікаво
Не розумію такої категоричності.
Я його люблю, я любов проявляю от піклуванням про злоров‘я. Я не хочу щоб у нього був діабет, який я бачу, що загрожує! Як я можу жити із ним, стояти, і дивитися на це? Він не шарить, що поганого в молоці і булці. Він це називає «я вечеряти не буду, перекушу чимось легеньгим». Як Вам? Те саме він каже про творог із згущенкою і батоном, звісно на ніч також. Соуси ці! Що-ра-зу. Яка б смачна страва не стояла на столі - він АВТОМАТИЧНО , навіть не скуштувавши, лізе в холодильник і виставляє на стіл армію соусів. Да спробуй хоч спершу. Звикни до смаку продуктів. Природнього. Якщо до 40 років не спромігся. Я не збираюся мовчки це споглядати. Пояснень було достатньо, тепер час от…такий..робити щось.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Діабет може бути навіть без такого харчування.
Мій дід з´їдав з чаєм за один раз 0.5л варення, все життя все хв з хлібом навіть торт. Прожив до 83років маючи майже всі свої зуби, і не маючи діабету. І моя мама захворіоа на діабет (1типу ) в 32роки. Не любить їсти взагалі, харчування в неї було збалансоване, любить молочку, овочі тушковані, може наїстися овочевим салатом ( для мене це не реально). Я їм лише те що смакує і подобається. Хоч смажена картопля щодня. Зі здоров´ям в мене в свої 42 жодних проблем немає. На дієтах в житті не сиділа
ТихоЯ• 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Я просто терпіти не можу, коли люди (ну і діти) не їдять щось. Ну прям бісить. Буває чоловік як почне колупаться в тарілці у пошуках чи не підсунула я там цибулю і підливі чи супі. Я прям на голову готова тарілку надіти.
І рибу він не хоче. Я сказала 1р на тижд риба, і не їбе. Буде сперечатися, буде двічі на тижд.
Йому дай волю, він буде вечеряти БУЛКАМИ з молоком (три стакани!!!). А тут підлітки🤪
Я вважаю з першого ж сигналу має бути категоричність. І ніякого хлама в холодильнику. Нема. Все. Крапка. Їжа - це ось це і це.
Тому булки у нього в офісі. Молоко приблизно там же.
Кока кола безпощадно виливається у раковину.сгущенка туди ж. Я може перегібаю. Но я не потерплю шоб він мені спозамалку давав дигустувати дитині цей мотлох
Вы абьюзер, не боитесь что он тоже начнёт указывать что есть или разобьет язык злой. Столько злости у вас, как вы можете запрещать взрослому человеку молоко и булку?
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Підшлункова - дуже вибаглива. Та і причини діабету можуть бути хоч і стрес🤷‍♀️ просто цукор всім заходить по різному. Ну може ж иаке бути що дід аів-літри з‘їв, і його організм переробив якось це. А хтось от ложку зайву не може засвоїти.
Дід міг бути більш фізично-працюючим ще. А зараз чоловіки сидять сиднем. Роками. Десятиліттями.