Гірчинка• Изменено 10 ноября 2025

Чим ви годуєте якщо дитина не хоче їсти білок?

Дитина не їсть бобові ,м´ясо ,рибу ,морепродукти, яйця в чистому вигляді
Рідко котлети, один біток, або пару шт нагетси чи стріпси але не щодня
Може є якісь рецепти щоб приховати продукти?
До лікарів звернулися шукаємо причини. Є дефіцити. Почала давати різні вітаміни. Але є білок з сиропів не отримаєш.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Моя в детстве была с отличным аппетитом, могла половину курицы за раз съесть, три отбивные, три котлеты, именно мясо любила. И овощи все ела. Сейчас как подменили. Но я надеюсь, гормоны успокоятся и начнет опять нормально питаться. Так-то она не тощая, нормальный вес.
Моя весь час погано їсть. Меншою простіше було ’обманути’ в їжі. Да і їла трохи більше продуктів. Моя тощая 40кг при 165. Кості. Бліда , втомлена , слабка, спить багато (
Менее Более• 10 ноября 2025
Можно обсудить с ней желания , вместе приготовить . Те же макароны , болоньезе , карбонара . Боул там фантазия больше. Лаваш с творогом, много видов запеканок .
Купи слона• 10 ноября 2025
В мене такий самий
Є рдуг
І ви там шукайте, але питання їжі це не вирішить
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Это плохо, не гуляет - аппетит хуже. Может собачку ей завести для выгула. У моей есть собака, хочешь-не хочешь, а гулять идет.
На жаль. Вона не буде йти гуляти особливо вранці.
Да й місця для собаки в нас немає.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Она еще растет, без белка роста не будет. Так ей и скажите - будешь низкой. Ну это кроме того, что здоровья не будет.
Якбиж все було так просто. Пояснюю. І лікарі теж. А толку 0
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Коли гуляє то взагалі їсть один або два рази за день. На вулиці максимум чіпси сухарі суху мівіну. Тож апетит не з´являється. На спорт не хоче
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Гречка з молоком, макарони, картопля смажена, пюре, огірок свіжий, капуста молода, морква молода, какао чи просто молоко.
іноді котлети, пельмені, нагетси чи стріпси але кількість дуже дуже мала і не щодня.
В неї періоди їсть якійсь продукт в потім різко перестає і може й півроку не їсти. Так було з сосисками ковбасою йогуртом
Підліток
А як Ви прикорм вводили? Є якісь підрзри власні, чому так?

Із написаного, смажене людям їсти не можна. Дітям - очевидно теж. Ви сподіваюся смажете не на соняшниковій? Є ж духовка. Є аерогріль без олії які хочеш. Для чого пательня?

Із написаного - гречку з молоком не варто їсти. Ви тим молоком не даєте засвоюватися залізу, яким гречка багата, і в умовах не вживання достатньої кількості м‘яса - м‘ясо - це яловичина/телятина, червоне, із залізом - Ви отримаєте гарантовано анемію. Я не кажу що немає препарітів заліза. Є. Проте і лити молоко туди, де йому не місце, не можна. І взагалі будьте із тим молоком дибільним обережні. Воно абсолютно не потрібне, зате якщо відбувається його вживання із рядом продуктів в одному прийомі/з малюю перервою - Ви просто глушите всмоктування мікроелементів.

Який іе вік? Потрібно виправляти харчові звички. Дитина мала, з голоду не помре точно. Не ведіться на іі відмови, даючи нагетси (що це? Робите з курки в паніровці і смажете?????? Чи взагалі готові?).
Шлях до зірок• 10 ноября 2025
В ее рационе огромное количество углеводов и мало белка. Белок - это как кирпичи для дома, все органы нуждаются в белке. На коже это тоже отразится - привет растяжкам и морщинам, уже или в будущем. Ей это нужно донести. Красота и молодость укорачивается от отсутствия правильного питания.
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
С макаронами отличная идея. Моя и тунец ест со спагетти, а больше никакую рыбу. И с фаршем типа болоньезе или по-флотски.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
Макарони з соусом не їсть. Чисті макарони. Все що вона хоче це млинці або картопля фрі чи смажена.
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Підліток
Я зрозуміла, підліток. Думала маленький. І як давно у нього таке, і чи змалку було інакше?- каші, овочі, фрукти, сир, м‘ясо нормальне, риба, яйця…..
Шлях до зірок• 10 ноября 2025
Мивина?? Перестаньте давать ей деньги. Совсем.
Купи слона• 10 ноября 2025
Автор, ви отримуєте поради для нормотипових дітей, а у вас ознака нейровідмінної дитини. Всі ці поради не будуть працювати, якщо це так.
Ви ховаєтеся від цього? Дитина підліток, а ви досі не в курсі
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
дуже вас розумію. В мене теж така донька , що багато всього не їсть і дуже вибіркова в харчуванні.
ті ж помідори скуштувала тільки у 12 років.
Не буває ніяких вибіркових дітей. Все починається в 6 міс., коли мами пхають аби що, бо ж голодний. Нехай мол хоч смажену курку в паніровці похрумає. А потім у дітей дефіцити і проблеми із жкт.
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa

Совсем необязательно. Моя с детства гречку ест только с молоком, по-другому не любит. Из мясного 80% куриная грудка. Анемии никогда не было.
Сама вумна тутички• 10 ноября 2025
Ответ дляФсеСама
Ужас. Сочувствую вам с таким едоком
Я також співчуваю. Моя підліток, худенька. Але від холодильника відганяти треба.
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Згодна. Треба говорити. Не сама, так щоб хоч тямуща людина
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa

Дитина підліток. В неї же з ложки нічого не запхаєш.
Да смажене на олії. Якщо прибрати молоко то взагалі виходить нічого не буде. Якраз буде голодна проходили через це ніякі голодовки і вмовляння не допомагає. Якщо її не звати їсти може згадати що хоче їсти аж ввечері з´їсти дві ложки тої ж каші і все.
До 3х років все було добре борщі, творог, сирники, супи. В потім почала відмовлятися від деяких страв. І от маємо що маємо. Лікарі кажуть поки не знайшли причини годувати тим що їсть. Голодом не можна
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
І як Ви «засвідєтілтствували» що її немає?
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
З малку після 3-4х років
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
А блинчики с мясом? С луком и яйцом, творогом?
Кстати, яйца. В них тоже много белка. В каком-то виде. Или яичные блинчики, если блины любит.
Паспортний стіл• 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
ні в 6 міс ні в 12 років не їсть дитина ту куркутвтпаніровці чи без паніровки.
взагалі є тільки вибраний список страв і продуктів , що їсть.
ваша теорія не працює
Партизанка• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Моя тоже подросток, понимаю вас. Питается шаверма, пицца, бургер, чебуреки из лаваша, пирожки слоеные с мясом и грибами. Из супов гороховый и один раз может борщ, завтра уже не будет.
Звідки ви заладили з шавермою?
Сама вумна тутички• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
А карманные деньги даете? Я замечаю, что когда много карманных, аппетит резко снижается. Видимо «вкусняшками» на улице догоняются.
А есть вариант не давать?
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляКупи слона
Де ховаюсь? Ви читали були в психіатра в державному. Аутизм не поставили. Але й діагностики не провели. Відправили по лікарям типу гастроентеролога невролог ендокринолог кардіолог. Звісно ж дефіцити вітамінів. Призначили вітамін Д В12 л карнитин тощо
Teonaa• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Мене починає щось лякати підлітковість.
Це якийсь тараканив голові. Вона може «на дієті»? Вони і худі ж постійно худнуть…
Менее Более• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Добавили сыр , сливки . В болоньезе можно спрятать овощи
Божий одуванчик• 10 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Как все, анализы сдаем раз в год, обследуемся. 🤷‍♀️
Сама вумна тутички• 10 ноября 2025
Ответ дляГірчинка
Моя теж в 14 років худа і бліда, хоч гуляє і їсть добре.
автор Гірчинка • 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Яйця в чистому вигляді не їсть зовсім( ні варене ні смажене, ні омлет), до 3х років була алергія.
Млинці тільки з варенням або нутела. З іншими начинками ні.