Гірчинка• Изменено 10 ноября в 09:10

Чим ви годуєте якщо дитина не хоче їсти білок?

Дитина не їсть бобові ,м´ясо ,рибу ,морепродукти, яйця в чистому вигляді
Рідко котлети, один біток, або пару шт нагетси чи стріпси але не щодня
Може є якісь рецепти щоб приховати продукти?
До лікарів звернулися шукаємо причини. Є дефіцити. Почала давати різні вітаміни. Але є білок з сиропів не отримаєш.
автор Гірчинка • 10 ноября в 16:07
Ответ дляВкаблучках
А ви про це все при ній з кимось чи з нею говорили? Часто, фоном, чи як лекцію про харчування. Вона може підсвідомо боятися їсти безліч всього, бо в її голові інформація відклалась. І багато інформації, але неструктуровано.
Дефіцити то само собою, але починати треба з голови
Ні. Ніколи при ній не говорила
автор Гірчинка • 10 ноября в 16:08
Ответ дляДело было давно
а как насчет орехов?
Їсть арахіс дуже любить. Може ще фісташки та кеш´ю але теж буває приїдається.
Куда_бежать• 10 ноября в 16:15
Ответ дляШлях до зірок
Если бы вы написали что ваши предки были маленького роста, а вы выросли 180 без белка, было бы понятно откуда сарказм. Так наоборот- вы написали, что вы высокая и сын вырос высоким. Так это гены. А вот насчёт «не ел тот белок», думаю это из той же оперы что и у автора -дочь ничего не ест, а по факту Мивина и нутелла.
Так мама моя 160 была, отец 175, откуда я без белка 180? Свекровь в детстве бности голодал, выдавал один из семьи до 190
Куда_бежать• 10 ноября в 16:16
Ответ дляГірчинка
Жах, прям з´їла з млинцями дві чайні ложки двічі на тиждень, все капець
В вашем случае - да! Ибо нет нормального питания
Дело было давно• 10 ноября в 16:22
Ответ дляГірчинка
ну, вот 100 грамм арахиса = 26г белка, сколько там для нее норма в день, 50? Арахиса много есть советовать не буду, а вот миндаль, кешью, семечки подсолнечника и тыквы вместо чипсов отлично
66сезон666серия• 10 ноября в 16:23
Суп-пюре
Котлети, запіканки з фаршем, пироги
Цветов Мне срочно• 10 ноября в 16:35
Ответ дляГірчинка
Підліток
Идите к другому гастроэнеторологу. Часто плохой аппетит при низкой кислотности и плохом желчеоттоке. А за этим и другие проблемы следуют.
Смайликівна• 10 ноября в 16:44
Ответ дляБожий одуванчик
Вот оно все для шавермы приготовлено. Придет со школы, будет крутить себе. И в гриль.
В судочке то морковка с селерой? Дайте рецепт соуса, вижу вы делаете домашний, всё таки полезней магазинного будет.
Сама вумна тутички• 10 ноября в 16:50
Ответ дляTeonaa
У мене майже три роки ГВ із засинаннями тими; плюс період ора і тікання від груді. Мені теж хотілося дати хоч і ту пляшечку. Щоразу після кожного годування - взважування дитини. І розпач коли там +10г, а не 100 умовні. Я це все важко переживала. Просто якщо мама вирішила гв - ще мені не вистачало щоб меня дитина 2-3 місяці віку указувала. Вагу контролювала. Феритин з дитинства сдає, навіть на гв коли. Тобто це не було типу проголодаєшся здогадаєшся. Пляшечка була невеликий період. Я давала грудь, взважувала. Додавала суміш необхідну кількість. Дитина вночі спала гарно, ору не було. Я спала гарно в перший рік і зараз не жаліюся. Я знаю лише те, що мені як мамі було важко - через оці постійні «голодна!голодна!»
Потім далі. Прикорм.ніфіга не знаю, не вмію. Купила баночки з пюре. Індик, кролик, морква-броколі-шмоколі. Ну таке. Лизне - і все. Я собі повиорювала - немає нужди нагодувати. У дитини є гв (ідеальне вже а тому віці). Все добре. Але все одно я розстраювалася що не їсть пюрешки. Потім я їх поїла сама. Ну гавно гавном. Поїла кашку з коробки - ну блюватиння!І прийняла друге рішення - буду давати нормальну їжу. А не виховувати поняття що їжа це лайно. Ознайомилася з самоприкормом, їжею шматочками. Отже з 7-7,5міс я даю вже їжу. Тверду нормальну їжу. Нормальні крупи. Коробки всі повикидала к чортовій мамі. І пішла справа. Давала лише основні речі - м‘ясо, птицю, рибу; гречку, вівсянку, кукурудзяну, (білий рис не вважаю за особо потрібне), кіноа; фрукти сезонні; ну і овочі - вплоть до патісонів. Ну тобто ні про які картошки, паніровку, мова не йшла. Поїла дитина - свято, не поїла - ну, так, смуток, але я ж ще годую гв. Нічого. Не дам нагетса, не дам сосиску. Потерплю. Це не є пробоема дитина, шо мама боїться, що мама невпевнена, що мама хвора на голову з тим «голодом». Давала по ТЗХ - все в кучу: каша, мясо, овоч, фрукт. Що вибере те і вибере. Виковиряє ягоди, да раді бога. І справа пішла. Потроху, потроху, коли всі мої подпуги вже почали давати по принципу «хоч щось», моя почала їсти хоч шось, але із «свого» меню.
Потім стався катаклізм. Я повелася на мою дуру свекруху, і почала годувати ложечкою. Це була помилка. Але наразі це значення не має великого. Вже я змирилася. Сама дитина їсть лише «смачне». А якщо ж прийом їжі посередній, не особо любимий, то я її сижу, і годую, трирічну дорослу дівчинку. Ну що поробиш.
Я заборонила чоловіку срань додому купляти, і тим більше їсти її при дитині. Він, маючи дитину в домі, має бути здатним їсти бутік із тою бужениною, яку ми вдома приготували. І снідати не сухим кормом Несквік, а нормальним сніданком.
Загальний стіл - це не коли дитина їсть з загального столу, як батьки, а коли той загальний стіл - це те, що можна давати дитині і це ідять ВСІ дорослі вже.
В три роки присутні піца, булки, цукерки, торти (коли в двіжухє дітей) ; хот дог (укусити у мене); печиво само собою. Я розумію що доводити до «дорвалася» в підлітковому віці - не варто. Але є такі речі, які в цілому не треба їсти. Як от смажене щодня, як ковбаса магазинна - і тут є ж елементарні альтернативи! Тому щодо ковбас я мрію в цілому привити їй, що це просто - неїстівне. Ну а чіпси снеки сухарики - я змирилася що цього я не уникну, не варто і намагатися.
Ви зовсім не про те пишете. Ви не розумієте, про що автор пише. Хто церез це не пройшов-не зрозуміє.
По вашій темі-я взагаліі не годувала банками і кашами з коробок, готувала прикорм сама. Сосиски також готувала, правда рибні. Ніяких магазинних полуфабрикатів дитина не пробувала років до 7 мабуть. Але в мене дитина з гарним апетитом. В навіть якщо в неї були періоди, кола вона їла тільки макарони, я особливо не засмучувалась. Це зовсім інша тема.
Сама вумна тутички• 10 ноября в 16:52
Ответ дляTeonaa
Токсикоз. Ви ж назвали конкретну, якщо хочете - медичну - причину сіоєї відрази. У дитини що? Нічого. У дитини просто відсутня навичка поїсти їжу. Бо ц неї що - сіся. Чи суміш. І так, не варто чекати що це так просто - навчити їсти. Це дуже непросто. Я не кажу що у мене було як по маслу. Ні! Ні, і ще раз ні. Одна я знаю, які мені це були смутки і нерви. І я навіть не заікаюся, що в підлітковому віці не буде проблем! Ви ж бачете, всі хворі на голову кругом. А як дитині справлятись! Такі часи((
Але я сподіваюся, що мій досвід йти обраним шляхом, з терпінням і не йдучі на (безглуздий) компроміс - мені допоможе і в тому віці.
Яка різниця яка причина. Я просто розумію чуже відразливо відношення до деяких продуктів і поважаю це.
Божий одуванчик• 10 ноября в 16:54
Ответ дляСмайликівна
Морковка с капустой, луком репчатым, или делаю с пекинкой, немного мариную в специях для корейской моркови.
Соус - делаю типа майонеза сама, масло, лимонный сок и яйцо или молоко, взбиваю с зеленью, он очень густой выходит и добавляю пару ложек сметаны, чеснок выдавливаю, соль, сахар, снова взбиваю. По рецепту был кефир, но со сметаной вкуснее или можно йогурта добавить.
Если на молоке - основной рецепт - вниз молоко, сверху масло 1:2. Пару ложек лимонного сока. И взбивать сначала внизу, ногу не поднимаю, как начал загустевать, добавляю лимон и тогда движения вверх-вниз.
Смайликівна• 10 ноября в 16:54
Ответ дляБабайко
Треба шукати варіанти.
Моя рибу їсти не буде ні за які вмовляння. Але в гостях раз не розібралась, що їсть рибні котлети. Отак ми дізналися, що в такому вигляді риба норм. Потім риба виявилась цілком ок в роллах (підлітки, кей-поп, анімешки зробили свою справу, погодилась скуштувати, виявилось смачно)
Для таких капризуль дуже важливо, щоб спробував шось нове будучи голодним, без нажиму, і щоб не бачив продукт у чистому вигляді.
Сир в чізкейках зайшов.
М*ясо не пішло, а полетіло, коли стала трішки старша за вашу, і пішла в спортзал. Тоді взагалі зайшла білкова бомба - салат з тунця і яєць варених. Хто б міг подумати...

Тож варіанти є, просто треба відшукати свої.
Мой рыбные котлеты и пробовать не будет, запах рыбы за километр чует. Из рыбы любит скумбрию соленую, консервированный тунец и суши любит с лососем, тунцем и угрем.
Карапулька• 10 ноября в 17:24
Ответ дляГірчинка
Я лікаря просила психіатра, вона сказала що тести проводити не буде і все.
Шукаю інших. Чи ви думаєте мені лікар дасть чарівну таблетку ( які вона до речі не ковтає). І вона почне все їсти?!
Почему вы не запишитесь к другому психиатру? Что значит тесты проводить не будет? На каком основании?
Карапулька• 10 ноября в 17:25
Ответ дляГірчинка
Були в психолога там 0. В психіатра державного діагнозу немає, діагностики не провели. Сказали що підозр на аутизм ( чи спектр) вона не бачить. Шукаю інших
Почему ноль у психолога? Что именно сказал психолог?
автор Гірчинка • 10 ноября в 17:27
Ответ дляКарапулька
Arfid. А так все ок.
автор Гірчинка • 10 ноября в 17:28
Ответ дляКарапулька
Вот так т сказала что не будет. Предложила стаціонар
Карапулька• 10 ноября в 17:29
Ответ дляГірчинка
Arfid. А так все ок.
иии? как с этим расстройством работать?
Вы не в Украине? в англоязычной стране? И, мне кажется, создавали уже тему какое-то время назад.
Карапулька• 10 ноября в 17:29
Ответ дляГірчинка
Почему вы отказались от стационара?
автор Гірчинка • 10 ноября в 17:48
Ответ дляКарапулька
иии? как с этим расстройством работать?
В Україні. Вона незнає куди звертатися. Це вона так сама вирішила почитавши в інтернеті
автор Гірчинка • 10 ноября в 17:51
Ответ дляКарапулька
Почему вы отказались от стационара?
Без діагнозу? Без тестування? З чим туди їхати? Що там з нею будуть робити? Хтось буде її вмовляти їсти лікарняну їжу? Чи насильно годувати як сказав психіатр... Чи мені там сидіти цілий день дадуть ?
Карапулька• 10 ноября в 18:03
Ответ дляГірчинка
В смысле она сама? Кто она сама? Дочь? Психолог?
Автор, вы троллите?
Карапулька• 10 ноября в 18:04
Ответ дляГірчинка
Если вы в Украине, то найти другого психиатра несложно.
Карапулька• 10 ноября в 18:05
Ответ дляГірчинка
Так а психиатр что сказала? Что именно предполагалось делать с ребенком в стационаре? Почему вы, такая обеспокоенная мама, не задали эти вопросы врачу, который предложил эту меру?
автор Гірчинка • 10 ноября в 18:14
Ответ дляКарапулька
Психиатр меня вообще не спрашивала т не слухала. Все повторяла что дочь хочет быть мальчиком ( Раза три). Типа чего пришли вам к гастроэнтерологу( когда я сказала что он же к вам отправил, возмущалась). Сказала я не знаю что с вами делать, какой вам ставить диагноз. На мои просьбы пройти тесты как рекомендовал психолог, сказала не буду, снова типа незнаю что делать а давайте я в стационар направление дам, только у вас прописки нет ..
Карапулька• 10 ноября в 18:16
Ответ дляГірчинка
Ну так запишитесь к другогому психиатру. Даже необязательно платному, возьмите направление у семейного и идите. Сдается мне вы троллите, хотя и с кучей подробностей, надо признать.
автор Гірчинка • 10 ноября в 18:18
Ответ дляКарапулька
Не тролю. Направление есть. Но в принципе можно и без него. Записаны в другой район попробую. Надо чтобы муж ещё отпросился без него не примут
Карапулька• 10 ноября в 18:20
Ответ дляГірчинка
Аа, вы уже создавали тему, что без мужа не принимают.
Удачи.
автор Гірчинка • 10 ноября в 18:25
Ответ дляКарапулька
Удачи.
Да.
Їжак в панчохах• 10 ноября в 18:31
Ответ дляКарапулька
Не треба направлення, психіатр без нього приймає
Творю чудеса• 10 ноября в 18:36
Автор, очень вам сочувствую! По поводу врачей, скажу что разбираться прийдется с этим вам, так как классическая медицина не умеет еще углубляться в такие процессы. Она может не есть белок потому что ей банально плохо после него, печень не справляется, интоксикация аммиаком, отсутствие ферментов. Анемия о которой вы пишите, тоже следствие этого. Советую изучить нутрициологию, из наших есть iam.nutritionist