Olga1987-26• 19 ноября 2025

Улюблена тема,хто вже худне до Нового року? Треба мінус 6 кг

Ну мені в ідеалі до корпоратив у мінус треба
Взагалі мені не тільки до Нового року треба схуднути , а взагалі
Наїла за час війни 10 кг , то неконтрольований жор був на стресі
Зараз в зал ходжу регулярно , тіло підтягнуте , але якось мінус пару кг є і все , але я не сильно прям запарююсь харчуванням
А це вирішила , що вже пора і за паритись , дуже хочу схуднути
Бо вже не можу дивитись на цю вагу 71 кг , зріст 170
Останні дні не вечеряю
Ну і так суто сніданок , обід , не відрами , все корисне , вечеря вирішила поки закинути ,бо з ними якось не можу в мінус піти
Кудесница_с_пургеном• 19 ноября 2025
Ответ дляПотринділиця
У меня размер S с ростом 1,68 и весом 70
Возможно у вас мало мышц
Но куда уже меньше Ски, иксэс это уже на любителя
Не может быть С
У меня рост 170, вес 65 я Мку ношу
автор Olga1987-26 • 19 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
Это же сплошные углеводы. С чего вы взяли, что от овсянки похудеете? У доктора Назардана худеют все, кто соблюдает диету, даже с весом 300 кг. Он выписывает безуглеводную диету, салаты, овощи на пару , яйца, мясо и рыба.
Я вівсянку до цього мабуть пів року не їла
автор Olga1987-26 • 19 ноября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Да ладно, я за 2 месяца сбросила 22 кг. Наедала 8 лет. Держу спокойно уже больше года. Все возможно. Причём, в любом возрасте, с любыми диагнозами. Было бы желание.
А ви як скинули ?
Гидроусилитель руля• 19 ноября 2025
я 167, якщо скину до 71 буду статуеточкою. То можливо у вас не так все погано. Ну а якщо дуже треба - дефіцит калорій вам в поміч, десь на 1500-1600 ккал
Тоскующая• 19 ноября 2025
Ответ дляПотринділиця
Возможно у вас мало мышц
у меня 168\70 и размер М-Л, и я нормостеник и мышцы имеются, Ску носить тоже можна но буду выглядеть странно)))
Гидроусилитель руля• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Ну ось останні два дні то десь 1200 калорій
Вранці і вдень хочу їсти , ввечері не критично , тому таким чином легше і зробити дефіцит
Мені краще взагалі не починати їсти ввечері ніж зʼїсти шматок , а тоді хочеться ще
Тому для мене це працює , головне настрой
1200 це буде мало. І зірветесь, і метаболізм порушите. Порахуйте базову норму і вживайте на цьому рівні
Тоскующая• 19 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
а жиры где?
Тоскующая• 19 ноября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Салаты и овощи на пару - это углеводы. Этот доктор не рассказывал, чем они лучше овсянки, кроме калорий?
клетчаткой
Хи хи, ну ну• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Нормально харчуюсь , ось зранку вівсянка , лаваш з сиром підсмажений
В обід планую гречка , квашена , капуста , може ще хурму зʼїм
І можливо ближче до вечора йогурт карпатський без домішок
С таким меню у вас дефицит белка
Лгин• 19 ноября 2025
Купите замок, повесьте на холодильник и разрешайте мужу открывать его раз в день, доставая минимальное количество продуктов низкой каллорийностью. К НГ будете блистать своими 50 кг.
Лгин• 19 ноября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не может быть С
У меня рост 170, вес 65 я Мку ношу
У меня такой же рост, но вес 49-50 кг (89/64/89) - ношу М

Только здесь дамы весом 70 кг при меньшем росте носят С-очки
Лгин• 19 ноября 2025
Ответ дляПотринділиця
Возможно у вас мало мышц
Можно нескромню просьбу - фото вас в одежде р. S , а также фото бирочки с размером.
Лгин• 19 ноября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
167 см/71 кг - статуєточка? Да вы себе безбожно льстите, дама. Разумеется, если вы не завсегдатай соревнований по бодибилдингу , и 71 кг - это мышцы.
Заставляличка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
А ви як скинули ?
Просто подсчёт калорий. Как раз на 1000-1200 отлично худелось.
Заставляличка• 19 ноября 2025
Ответ дляТоскующая
клетчаткой
Так при чем тут слово ’безуглеводная’ ?
Умничка-помощничка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
А білок ви не їсте?(
Заставляличка• 19 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
Инсулин не скачет? В капусте брокколи или цветной очень мало калорий.
Человеку без сахарного диабета в анамнезе абсолютно все равно - скачет инсулин или не скачет
Умничка-помощничка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Риба дорадо , йогурт
Ну сьогодні таке меню , це ж не завжди таке
Майже щодня яйця їм , курку
Треба не майже щодня, а щодня. Вам 140 грам треба білку. І про жири корисні не забувайте
Умничка-помощничка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Та ні , це не про мене
Я не збираюсь так завжди харчуватись , хочу 2-3 тижні так , щоб легше кг пішли , а тоді підтримувати
Скін ні мені дуже тяжко стати
Так не працює. Піде просто вода, а далі набереться з +
3@йk@• 19 ноября 2025
Ответ дляLediBlac
Мне нужно 8 кг подарить кому-то. С 24-го иду на марафон на месяц, чтоб на новый год в обморок не падать. Я, конечно, на все 8 не сильно рассчитую, но даже если 5 кг скину будет хороший подарок мне.
В марафон к кому идете?
Умничка-помощничка• 19 ноября 2025
Ответ дляЛгин
Завжди цікавило як повісити замок на холодильник?
СКИБИДЫШь• 19 ноября 2025
чекайте плюс 5 до лютого
LediBlac• 19 ноября 2025
Ответ для3@йk@
В марафон к кому идете?
Есть девочка в Запорожье, это уже её ,вроде, 10 по счету марафон. Она составляет питание на неделю и комплекс упражнений доступных дома. У меня перед глазами примеры результатов её занятий, да я и сама хорошо сбросила весной у неё. (11 кг за два месяца без спорта).
ДелайКак_Я• 19 ноября 2025
Дівчата, їжте собі на здоров´я, якщо хочеться.
Я все життя мріяла схуднути, зараз захворіла, сиджу на жорсткій дієті місяць (ЖКТ). Мінус п´ять кілограм.
Якщо чесно, краще бути товстою, але здоровою.
Тоскующая• 19 ноября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Так при чем тут слово ’безуглеводная’ ?
без быстрых углеводов
Неправдиша• 19 ноября 2025
Я постійно худну, обмежую, підтримую.
Займаюся щодня 20-40 хв, двічі на тиждень танці по годині. Ідеального тіла нема, але не скаржуся.
Єдине з віком пмс в холодні місяці року - ну, це просто жесть. Цей період стає довшим, раніше 1-2 дні і тільки місячні пішли - я плоска. Зараз це до 5-6 днів постійного відчуття голоду.
Шальная коклетка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
То дуже замало для вас. Ваш рівень тільки спати, дихати і підтримувати температуру приблизно 1350 калорій. Якщо будете їсти менше, то буде зрив. Ви просто не витримаєте. Ставте собі 1700 на добу і без харчового мусору.
Вечеря знежиреним творогом 150-170г. Білків 110г, Жирів не більше ніж 55г на добу. За жирами слідкувати, бо їх перебрати дуже легко. Схуднення не вийде. І багато пити, ваша норма десь 2200 рідини на добу.
Шальная коклетка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Лаваш з сиром підсмажений це + кілограми, Йогурт карпатський плюс кілограми, і після нього ще захочете їсти, бо там посилювачі смаку.
Шальная коклетка• 19 ноября 2025
Ответ дляПотринділиця
Возможно у вас мало мышц
У вас кісток трохи менше 4 кг, і м´язів не більше 50 кг. А все інше жир.
Шальная коклетка• 19 ноября 2025
Ответ дляOlga1987-26
Та я і так мʼязиста і достатньо міцна , як день буде менше білка не страшно , завтра на їм той білок
Вчора був сніданок яйця , броколі
Обід риба , картопля ,біло же присутній ,це не те що його геть нема
ви за добу з´їли кілограм вареної риби? Якщо уважно порахуєте, то не набрали білка.