Olga1987-26• 19 ноября в 08:49

Улюблена тема,хто вже худне до Нового року? Треба мінус 6 кг

Ну мені в ідеалі до корпоратив у мінус треба
Взагалі мені не тільки до Нового року треба схуднути , а взагалі
Наїла за час війни 10 кг , то неконтрольований жор був на стресі
Зараз в зал ходжу регулярно , тіло підтягнуте , але якось мінус пару кг є і все , але я не сильно прям запарююсь харчуванням
А це вирішила , що вже пора і за паритись , дуже хочу схуднути
Бо вже не можу дивитись на цю вагу 71 кг , зріст 170
Останні дні не вечеряю
Ну і так суто сніданок , обід , не відрами , все корисне , вечеря вирішила поки закинути ,бо з ними якось не можу в мінус піти
LediBlac• 19 ноября в 08:53
Мне нужно 8 кг подарить кому-то. С 24-го иду на марафон на месяц, чтоб на новый год в обморок не падать. Я, конечно, на все 8 не сильно рассчитую, но даже если 5 кг скину будет хороший подарок мне.
Аноним_Русалка• 19 ноября в 08:54
Про вечерю дурниці, грає роль загальна кількість спожитої їжі, а не її час.
Не відрами це скільки? Рахуєте?
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 08:59
Ответ дляАноним_Русалка
Не відрами це скільки? Рахуєте?
Ну ось останні два дні то десь 1200 калорій
Вранці і вдень хочу їсти , ввечері не критично , тому таким чином легше і зробити дефіцит
Мені краще взагалі не починати їсти ввечері ніж зʼїсти шматок , а тоді хочеться ще
Тому для мене це працює , головне настрой
Annushka• 19 ноября в 08:59
Нужно посмотреть вцелом на рацион. Чтобы был баланс по бжу, не только в калории, вписывались, если хотите сохранить энергию и качество тела. Если нужна декомпозиция тела, тем более
Аноним_Русалка• 19 ноября в 09:00
Ответ дляOlga1987-26
1200, ви серйозно? Вам треба 1800 мінімум
Annushka• 19 ноября в 09:00
Ответ дляOlga1987-26
а до этого у вас какой каллораж был?
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:00
Ответ дляAnnushka
Нормально харчуюсь , ось зранку вівсянка , лаваш з сиром підсмажений
В обід планую гречка , квашена , капуста , може ще хурму зʼїм
І можливо ближче до вечора йогурт карпатський без домішок
Annushka• 19 ноября в 09:01
И сколько занимаетесь в зале? С какой регулярностью?
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:01
Ответ дляАноним_Русалка
От тоді і не худнеться
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:01
Ответ дляAnnushka
а до этого у вас какой каллораж был?
Ближче до 1800 десь
Радість моя• 19 ноября в 09:01
Ответ дляOlga1987-26
А белок где
Annushka• 19 ноября в 09:02
Ответ дляOlga1987-26
А белки ваши и жиры где?
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:02
Ответ дляAnnushka
2 рази зал , раз-два групові трх, це на тиждень
Але останнім часом дуже мало кардіо роблю , треба додати хоча б по 30 хв 2 рази на тиждень
Ходжу відверто мало
Аліса-90ae• 19 ноября в 09:03
Новий рік настанн не для всіх.скинутих кг буде трошки більше
Вакцениро Вона• 19 ноября в 09:03
Ответ дляOlga1987-26
Белок где?
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:03
Ответ дляAnnushka
А белки ваши и жиры где?
Риба дорадо , йогурт
Ну сьогодні таке меню , це ж не завжди таке
Майже щодня яйця їм , курку
Annushka• 19 ноября в 09:04
Ответ дляOlga1987-26
Ходжу відверто мало
С такой нагрузкой и питанием вы сожжете свои мышцы и посадите эндокринную систему, похудеть может и похудеете, но станете скинни фэт
Лорка-хлорка• 19 ноября в 09:04
Інтервальне харчування
вре_Динка• 19 ноября в 09:04
Ви реалтно лумаєте скинути за сісяць ие що наїдали 4 роки?)
Потринділиця• 19 ноября в 09:04
Ответ дляOlga1987-26
У вас очень мало белка
И кстати классный вес и рост
Мой идеальный вес например тоже 70, рост 1,68
Сейчас питаюсь три раза в день, калорийность не знаю, по методу тарелки, примерно это около 1600-1700 выходит. Уходит около 1 кг в неделю, иногда чуть меньше, грамм 600
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:05
Ответ дляAnnushka
Та ні , це не про мене
Я не збираюсь так завжди харчуватись , хочу 2-3 тижні так , щоб легше кг пішли , а тоді підтримувати
Скін ні мені дуже тяжко стати
Annushka• 19 ноября в 09:05
Ответ дляOlga1987-26
Риба дорадо , йогурт
Майже щодня яйця їм , курку
Вам нужно минимум 90 грамм белка и 60 грамм жиров. Вот и посчитайте что вы едите
Мрії у вирії• 19 ноября в 09:07
Я худею, но без привязки к датам особо, вернее есть цель к осени 2026( планируем свадьбу/ роспись). С августа хожу в спортзал и питание , по весам разница не такая уж большая, по вещам и в зеркале очень даже. Но мне уже за 40, плюс стоит Мирена которая не даёт быстро сбросить ( в моем случае). Цель была минус 10 и джинсы 38 размера максимум
Annushka• 19 ноября в 09:06
Ответ дляOlga1987-26
Та ні , це не про мене
Скін ні мені дуже тяжко стати
Вы серьезно? Это как раз про вас. Не про вас было бы, если б так 1-2 дня. 2-3 недели это достаточный срок для этих вещей.
автор Olga1987-26 • 19 ноября в 09:06
Ответ длявре_Динка
Ну я з не тільки наїдала , я в залі займаюсь регулярно рік та і до цього займалась завжди , тільки групові , тіло треноване , думаю якщо конкретно взятись за харчування то за півтора місяці це реально
вре_Динка• 19 ноября в 09:07
Ответ дляOlga1987-26
Тобто у вас одні вуглеводи, а білок де? Жири?
вре_Динка• 19 ноября в 09:10
Ответ дляOlga1987-26
На одних вуглях за папу тижнів? Ню-ню, не буду вас засмучувати, піду далі
Мадам Тю-лю-лю• 19 ноября в 09:10
Ответ дляПотринділиця
У вас очень мало белка
И кстати классный вес и рост
Я 1.68 и мне 70 это очень много, 60 хорошо
Мадам Тю-лю-лю• 19 ноября в 09:11
А зачем вам худеть именно для корпоратива, худейте для себя
Будьте так ласкаві• 19 ноября в 09:12
Ответ дляOlga1987-26
Де тут білок ? Ви ж ніби в залі займаєтеся. Як у вас будуть м´язи рости, якщо білка немає ?