Шматочок хмарки• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Хм. Це наша нова методичка? Цікаво.
Методичка? Ну якщо адекватність це методичка, то так. У Вас мабуть немає алеї загиблих на пів площі з фотографіями загиблих в основному від 22 і 40-ка років, яка з кожним днем все далі і далі. Не чуєте пісень з якими повертають героїв на щиті. Не хоронили нікого з Вашого будинку ще. Не бомбили місто з арти, Ви не виглядали в вікно видивляючись орків у своєму дворі. Не читали і не бачили відео, як в іншому куточку міста з танку розстрілюють житловий будинок. Не бачили вщент зруйновані будинки чужих і Ваших знайомих. На кладовищі могил більше не стало. Не спілкувались з людьми, які залишились без житла і живуть в сараї. Тому для Вас сама більша проблема в житті це те, що буде ще якась мова, якою не обов´язково ні спілкуватись, ні використовувати. І найбільша біда, що з´являться церкви в які Вас ніхто не змушуватиме ходити, бо Ваші нікуди не подінуться і буде вибір.
Ответ дляOxy3
Приведите хоть один скрин о моей кровожадности? Где и кого я посылала умирать? Пока только вы мне несколько раз смерти пожелали. И после этого кровожадная здесь я? Как только речь зашла о вашей собственности так сразу истерика? Разбрасываться в вашем понимании можно только чужим имуществом?
Успокойтесь, мне ваше жилье и даром не надо. Просто хотелось, чтобы вы хоть немного прочувствовали боль тех людей, кого вы предлагаете выселить из их домов.
Они вообще не осознают насколько вы их изящно пинаете вот уже которую страницу. Дальше своего холодильника не видят. И вот за него да, порвут всех, всех в окопы отправят, всех сдадут.
Ответ дляYuliya82
Я вільна людина, як хочу, так і відповідаю. А Ви не слідчий, щоб вказувати мені, якою має бути відповідь. Мені страшно від одного - що є такі прибемберені радикальні недоумки-теоретики, які всюди і до всіх лізуть зі своїми базовими питаннями
Ні то й ні.
Не бійтесь, вам на наступних виборах видадуть наступного зеленського - нескладного, ’свого парня с народа’, такого як ви.
Ответ дляlus_so
Ні то й ні.
Пока мой придет, то Ваш парень уже показал - по колено все в крови. Поэтому если нечего больше сказать - просто промолчите. Спасибо за беседу
Ответ дляlus_so
А вам не здається, що держава і поточне керівництво це різне? Чи у вас в голові кацапстан з царьом, який і є держава?
За що саме? За корупцію небачених розмірів; за закриті кордони; за чоловіків яких вважають за безсловесний скот; за точку невозврата в демографії?
Що саме із цього переліку варте життя? Ні, Ви якщо хочете можете хоч за пінгвігів здохнути; хоч за Крим, якому ми сто літ не здались; хоч за любих європейських друзів.
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Вони живуть в містах, окупаваних териростом.
Вони живуть в себе вдома. Ідіть і проганяйте терористів, або заберіть тих жінок до себе додому. Або заберіть у міндіча гроші, дасте ви, а вони куплять собі квартири.
Не всі можуть бути перекотиполе і жити принципом - куди приперлись там і живемо, все що тицьнуть, то і наше.
Які ж гидотні подвійні стандарти, у нащадків гестаповців, діди і баби яких живцем шкіру здирали з наших земляків, експерименти жорстокі ставили, гроші брати можна, і жити коло них можна, і прижитися можна.
Тільки не розповідайте мені про вибачилися і покаялися. Вони то зробили, бо їх перемогли і змусили це зробити. Так що перемагайте росіян, і все буде як вам треба.
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Розганяють. ’ Мир’ їм конче потрібен.
А ви хочете щоб і адміни цього сайту пішли і загинули за вас. Всім адекватним людям потрібен мир, тільки не сволоті яка на війні наживається на різних рівнях і різними способами.
Ответ дляТатьяна123
О, манькины речи под трафарет
у вас одна бумажка на двоих?
Ми жевемо в світі ,де є міжнародне право. Вам, любителям рузкаго міра, цього не зрозуміти. Але є закони, є договори.
А підораша цим планом показує, що будь-яка ядерна держава може напасти на маленьку безядерну, бо так хоче і їй за нічого не буде.
Війна - це погано. Вбивати, бо є якесь « право сільног’. - не можна. Ми не впечерах живемо.
Це так, стисло, щоб ви зрозуміли, якщо є чим
Ответ дляТатьяна123
Отправить вас помочь женщине отвоевать свой дом и погибнуть героем это же хорошее пожелание. А вы неблагодарная меня еще и кровожадной хотите выставить. Лечите голову.
Обращаю еще раз внимание - вы уже который пост желаете мне смерти. Возможно для вас пожелание погибнуть и хорошее пожелание, только оставьте его для своих друзей. Мне оно ни к чему. Я никому смерти в отличие от вас не желаю.
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Набор слов, манька пишет для вас тексты или у вас свои заготовки?
Ответ дляолена олена
З цього питання ось на днях Портніков докладне відео записав. Пояснив там , як буде жити я під рашею на українських замлях
Не знаю что он там пояснил, но Портникову я перестала доверять. В своих видео намекал не раз, что парней нужно помоложе гнать на войну. Что насильная мобилизация норм, так как вынужденно. Его то точно не загребут, как он знает.
А также он недавно говорил, что не надо бить по энергетике раши. Что это, мол, ничего не даст. При том, что единственный шанс, чтобы они перестали бить по нашей энергетике, это им устраивать зеркально блэкауты, иначе они никогда не перестанут.
Natal_ka91• 22 ноября 2025
Чому? Бо не за це вмерло стільки наших хлопців і дівчат, дітей. Але ніхто думку українців не бере до уваги
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Вы реально больная. Я вас призываю стать героем Украины. А вас так коробит от мысли, что нужно родину защищать, что б люди не стали бомжами?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
І всі ці 10 млн особисто вам відзвітували, що там вони хочуть і чого чекають? Це ж не я писала про ’хочуть продовження війни задля пособій’. Це ви брудом обливаєте людей, багатьом з яких і повернутись нікуди. Ми ж цього почали, а не з 10 млн.
Я констатувала факти, якщо вони брудні , то не я винна.
Всі 10 мільйонів, не всі 10 мільйонів, але ж зовсім не одиначні випадки як ото придумали ви.
І годі вже маніпулювати тими, кому нема де жити. Більшість виїхала здавши в оренду свої цілі і неушкоджені квартири і будинки. А багато з тих хто лишився без нічого як ви зауважили, в Україні і лишились.
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ой, как местных дам коробит от слова ’ иди воевать?’. Проклянут по седьмое колено. Они ж прынцесы, и могут только других отправлят
Ответ длязона_комфорта
Нащадки тих дідів репарації виплатили, покаялись і не верещать ’ можемпавтаріть’, не носять ракети наВаншінгтон, не відкривають свої зливні баачки на центральних каналах, не грозять арешніком. Досить прикладів?
А ці підараси Маріуполь стерли, а потім на 9 травня свою ганчірку по вулиці несли, парад пабєди ж.
Ответ дляолена олена
Таких особисто не знаю, нема в оточенні. У вас є - то запитайте у них. Вони ж теж воюють?
Аааа, так вы ОСОБИСТО не знаете. Вы может в бункере как пуйло и не видите десятков видео в день насильственной мобилизации? Или то не люди по вашему «особисто» ценному мнению?
Шматочок хмарки• 22 ноября 2025
Ответ дляTasya-Natusya
Тому що злочини русні спишуть за правом сильного і знову ніби нічого і не було, знову рашка стане своєю, і все їм пробачать. Не вперше...он американцям їх військові злочини починаючи мінімум з В´єтнаму теж списали за правом сильного. Все до цього йде в в нашому випадку, але гірко від цього.
Гірко, але така правда життя. Навіть взяти дітей, які займаються булінгом інших дітей. Виправдання вони ж діти і нічого такого страшного не трапилось. Кривдники живуть собі далі своє спокійне щасливе життя, а ті кого скривдили потім лікуються у психотерапевтів роками, щоб почати жити врешті решт теперішнім і майбутнім. Така несправедливість йде ще з дитинства і всі на це завжди закривають очі, тому і в дорослому віці це вважається адекватним (