Гербарія сушу• 25 ноября 2025
Ну що, друзі, всіх вітаю!!! зворотній відлік почався!!!
❗️Переговори США та рф в Абу-Дабі «проходять добре» і ми залишаємося оптимістами, – прес-секретар Дрісколла.
Українська делегація на чолі з Будановим також перебуває в Абу-Дабі та проводить переговори з американською та російською командами, повідомило джерело видання.
Сама вумна тутички• 25 ноября 2025
Ответ дляОновлена версія
Подкидываю бизнес идею - адвент календарь до заветной даты.
Він буде нескінченним...
МадамОхмури• 25 ноября 2025
Ответ дляРуда ліса
фото
Мы и этих не сможем обеспечить, так что с головой.
Гербарія сушу
• 25 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Я ещё и три раза поплюю тьфу тьфу тьфу
Я теж
Конфиденциальность• 25 ноября 2025
Ответ дляОновлена версія
А в последней ячейке: «Грайте далі. Бажаємо успіху».
Оновлена версія• 25 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
На скільки років ?
Ну якщо щось масштабне. Типу по детальці від зарядної станції. І під кінець готовий девайс корисний в господарстві
Патріотка з дивану• 25 ноября 2025
Так всі вже роз´їхались і полетіли до домівкам. Ви запізнились з новиною
Гербарія сушу
• 25 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
На скільки років ?
Можете забути вже ці байки. Схоже це все дійсно можна було за тиждень зробити. Було б бажання.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Волшебна
Йшов одинадцятий рік цього тижня
Кнопус• 25 ноября 2025
А, что нам делать, если США не даст оружие на самооборону? Европа хитрожопвя, помните как поляки, мы не будем вводить миротворцев, кто там ещё такого же мнения.
Рассчитывать надо на свои силы с такими соседями
Чекаю завтра• 25 ноября 2025
Настільки добре, що виглядає як запрошення жарити шашлики в 22 ..
Шиворот Навыворот• 25 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Рекомендую незачаровуватисЯ , бо доведеться розчаруватися
І то вірно
Якщо буде мир то краще тоді порадіти, ніж очікувати і розбитися о реальність
Маска-0b9f• 25 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Угумс. Интересно, как в эти 800к отбирать будут.
За взятку.Ведь в случае войны они всё равно воевать не будут
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Держим кулаки, чтоб до нового года по линии фронта обе стороны сложили оружие🙏
до конца года не сложат,хоть держи,хоть нет
Марафетчица• 25 ноября 2025
Серьезно? Есть такие наивные которые реально в это все верят? Какие это переговоры по счету 5 (только в этом году)
МадамОхмури• 25 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Многие захотят остаться на службе. Тем более если будет хорошая ЗП и это будет как работа, не круглосуточно.
Шалена красуня• 25 ноября 2025
Ответ дляРуда ліса
Они на пособии. Или дерибанят бюджет.
Они просто не такие наивные, как некоторые...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 ноября 2025
Ответ дляКнопус
А кошти від поляків не помітили ? Тільки небажання воювати в корумпованій країні ?
Гербарія сушу
• 25 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Волшебна
Йшов одинадцятий рік цього тижня
Дали час до Дня Подяки. Трамп сказав - Трамп зробив. Оце я розумію - виконувати передвиборчі обіцянки
Танго утрьох• 25 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Интересно, кто плачет под стврпостом. Настолько мира не хочется. Почему?
Я блин плачу. Потому что уже не верю что мир когда-нибудь возможен, один звиздеж. Эта морковка на палочке уже не вызывает никаких эмоций, кроме слез.
Швендяю містами• 25 ноября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
у цьому році нічого не буде підписано. взагалі.
Главное чтоб начали договариваться. Даже если через год остановят уже будет хорошо
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 ноября 2025
Ответ дляРуда ліса
Они на пособии. Или дерибанят бюджет.
Та ні , то реалісти без магічного мислення
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Троль
Біток чи ефір?• 25 ноября 2025
Ответ дляРуда ліса
фото
Ми не здатні виплатити двірниками зарплати без США, зате хочем армію в мільйон. Хто буде її утримувати цікаво. Може ви готові відстебнути половину своєї зарплатні щомісяця ? Патріоти диванні?
Черный Ловелас• 25 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
God save the United States Of America!!!
Маке Америка Греат Агаин.
мистерЛяпсус• 25 ноября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Ось що буває коли Трамп щось хоче.
Чотири роки майже розказували, що це неможливо…
е-т ночью или нет