Шпондєр• 25 декабря 2025

Чоловік не збирається виконувати мої забаганки

А чи є це забаганкою?

Попросила із наступної зп один раз спробувати покататися на лижах і наслухалась від того,що я ногу зламаю і йому оплачувати потім лікування доведеться і щоб я сама на свої примхи заробляла ,це дійсно так дорого один раз прокататися на лижах із урахуванням оренди одягу і самих лиж?
Україна понад усе!• 25 декабря 2025
Так он может и не хочет имеет на это право , берите подруг и катайтесь наслаждайтесь , не вижу проблем если один из партнеров что не хочет делать это его право
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
А вы ему взамен покатушек чё? Чё свои собственные не тратите на свои ’забаганки’?
Я Вас не боюся• 25 декабря 2025
то есть вы просто приехали, взяли лыжи, покатались и домой или как это в вашей голове рисуется?
Счастье_же_вот_оно• 25 декабря 2025
Ну не дёшево точно
автор Шпондєр • 25 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так питання в грошах ,я ж сама попросила покататися ,а не з ним
Морковку дай• 25 декабря 2025
Почему вы со своей зп не купите себе что хотите?
Я в дамках• 25 декабря 2025
Якщо просите з зарплати то відповідно немає заощаджень. То зарплата невелика. Того він відмовляє.
автор Шпондєр • 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вже нічого
Бамбарбия! Кергуду.• 25 декабря 2025
Насправді дівчина яка хоче активно проводити час - це просто знахідка. Чоловік не розуміє як йому повезло
автор Шпондєр • 25 декабря 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну не дёшево точно
Так а скільки тисячі дві?
Нашли в капусте• 25 декабря 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Разводитесь
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Вже нічого
Ну и слава богу, что от мужика отвалилась в вашем лице.
Я Вас не боюся• 25 декабря 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
не сказала бы...
точнее тут смотря с какой стороны посмотреть
Млинці зі смайликом• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Мы не знаем ваших приоритетов и доходов и распределений ваших средств.
So_so• 25 декабря 2025
Что-то Вы странное пишете.
Україна понад усе!• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Я ж не знаю ваш доход если 200 в месяц то странно , а если 50 тыс и вы не работаете сидите на шеи то странно хотеть отдыхать при такой зарплате тут хоть бы выжить
Sgreen• 25 декабря 2025
Це для вас має стати одним з маркерів відношення до вас. Якщо це початок стосунків, то час робити висновки. Якщо одружені - то відкрилися очі, і треба теж робити висновки.
Такі люди не змінюватися. Питання не у вартості такого типу відпочинку, питання в дріб´язковості і жлобстві. Зазвичай, як не може фінансово це витягти, завжли буде казати ’воно тобі не треба’, або ’ще щось трапиться, поламається руки, ноги,голову, розіб´єш щось’.
Просто далі, такі його риси будуть прогресувати.
Млинці зі смайликом• 25 декабря 2025
По идее да вы попросили, он решил отказать все...

Удивительно было бы если бы предложили ему за свою ЗП он бы отказался сам и вам не разрешил..
мегамоСГ• 25 декабря 2025
Лыжные курорты всегда были развлечением не бюджетным)
Счастье_же_вот_оно• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Так а скільки тисячі дві?
Не помню цен. Была в Австрии, Италии, Польше на горнолыжках.
автор Шпондєр • 25 декабря 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Гроші на це є,але він не збирається це оплачувати каже,щоб ішла і сама заробляла на це
А інтим просить ,так мені не треба із ним інтим ,ну не хочеться якось
КаРаКаТиЦа• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Дорого чи дешево залежить від вашого доходу і від того, де живете (наскільки далеко їхати)
Млинці зі смайликом• 25 декабря 2025
Сколько зп у мужа и сколько стоит эта услуга?
Первая ласточка инфляции• 25 декабря 2025
Ответ дляSgreen
Замуж не надо выходить вслепую.
Млинці зі смайликом• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Ну вы не работаете? Коммуналка аренда продукты он все оплачивает?
автор Шпондєр • 25 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це не відпочивати ,а просто один раз спробувати ті лижі ,до чого тут відпочинок ?
Ответ дляШпондєр
Обозначьте свой прайслист или открыто говорите о бартере.
So_so• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Телефон купил наконец?
Я Вас не боюся• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
вы живете возле подьемника?
Млинці зі смайликом• 25 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Какая это сумма?