Ms. Любмая жена• 26 декабря 2025
Птичье молоко Рошен - то, что в коробке и в индивидуальной упаковке - разные?
Вкус разный?
Шопингмонстр• 26 декабря 2025
А можно и я спрошу - вот то, что автор имеет в виду и весовое птичье в фирменных магазинах одинаково на вкус?
Козачка• 26 декабря 2025
Купую лише їх торт пташине молоко і на вагу, шматочками, все решта не смачне.
Ms. Любмая жена
• 26 декабря 2025
Ответ дляКозачка
А в коробці пташине молоко не пробували?
Козачка• 26 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Покажіть яке, вони ж зняті з виробництва?!
Ms. Любмая жена
• 27 декабря 2025
Ответ дляКозачка
Ось таке колись дуже смачне було.
Тому і питаю, чи ті, що на вагу, і ті, що в індивідуальній упаковці, подібні до тих, що були в коробці. Жако, та інші, особливо ті, що схожі на зефір, не дуже подобаються.
Козачка• 27 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ось таке колись дуже смачне було.
Ось це схоже, продається на вагу лише в фірмових магазинах Рошен.
Ms. Любмая жена
• 27 декабря 2025
Ответ дляКозачка
Дякую!