Однозначная• сегодня в 06:46

Виговоритися

Кажуть часто буває так, чого боїшся, то і трапляється в твоєму житті... Лякала ситуація, коли ти кохаєш чоловіка понад усе, а він тобі зрадив... Як замислилась колись про це, то подумала, що вижену, викреслю, забуду, не пробачу... От 2 січня, ніч, дізнаюсь про зраду (не мішок по голові, були інтуїтивні здогадки, і тут конкретно спалило його одне повідомлення від неї, нічого такого, але ясно, що не по роботі, а особисте...), тисла, тисла і дотисла його, розколовся... І от сиджу я абсолютно спокійна, трохи мандражить, сліз нуль, крику нуль, тарілки не б´ю, дивлюсь на нього і ненависті не відчуваю. Ще люблю. І відпускати не хочу, він в шоці, каже, що виношував в собі як мені про це розказати, бо мучився, візуально це було помітно, каже що так, сталася закоханість, ейфорія, і брехати вже сил не має і сім´ю втрачати не хоче... І я не знаю як бути. Можливо порадьте психолога, Київ, в ідеалі правий берег. Я мушу розібратися спочатку в собі. Чому така реакція, може це ненормально, захисна реакція, можливо людина з боку побачить, підведе, що спасати вже нема що і треба розходитися, можливо навпаки, треба зберегти. Якщо це важливо, одружені, є діти, разом в шлюбі 13 років, 5 років зустрічалися...
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Дівчата, будь ласка, скажіть, щось добре, мені важко, я прийшла по гарячому сюди, розповіла свою саму першу реакцію так як є, це все відбувається прямо зараз, піднявся тиск
Самое хорошее, что могу сказать: ни одна нормальная женщина после расставания с мужем, хоть с детьми, хоть без, не пропала и не умерла с голоду. Да, жизнь перевернулась с ног на голову, да, начался новый этап в жизни, и чаще всеко он достаточно сложный, по крайней мере поначалу так точно. Но, как говорится ’і кожен фініш - це, по суті, старт’.
Есть ли жизнь после развода? Как человек, который без сожаления развелся 25 лет назад, оглядываясь назад, могу сказать, что развод был супер решением, да, эти 25 лет не были простыми, но... Ребенок вырос, я была в отношениях с разными мужчинами, и в итоге замужем за нормальным человеком, рядом с которым не страшно состариться и растить внуков. А БМ - выплюнула и забыла, сейчас смотрю фото и мне кажется, что это вообще какой-то чужой, незнакомый мне мужик
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ дляМалявка ще та
а діти в неї є?
Нема
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Біла зарплата, страховка, працює в відомій компанії
Ну хоть щось добре.
Автор, вам потрібно в собі розібратися, чи готові ви жити з людиною, яка кохає не вас, а іншу, буде зраджувати і може піти з сім´ї в любий момент? Чи краще оце все ’ампутувати’ і перебороти, чим будете довго мучитися?
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Які аліменти. Вибивати по максимуму. Для дітей, для себе. Вам дуже боляче, я розумію вас, і зараз шок, а сльози підуть потім.
А що він каже взагалі, які його плани на життя?
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляМалявка ще та
я згодна з вами щодо приниження.
але може та жінка і не розраховувала, що цей додік закохається і дружина довідається. мало лі що він там їй брехав. може, вона й сама заміжня.
Та вона ще й уводила
Боже, які наївні, чи то тупі, чи наївні. Вона просто злодійка.
Кукарачка• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Извините, но повторюсь, вы - нищая, это мой вам приговор. Не переживайте, я тоже такая, но он ушел от нищей. Рано или поздно вы поймёте и увидите кто этой мрази помогал и вам просто будет больно.
А еще когда все всё знали а вы последняя узнали 🙄
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Ага. Сейчас гордо разведется и останется сама с детьми, один из которых с проблемами здоровья. Но заживёт-то как счастливо, ух! Работёнок пару найдёт, чтобы скучно не было. Красота!
Счастливые дети будут только у счастливой матери. Это факт.
А с этим мужчиной-обеспечителем она будет материально успешна, но по женски несчастна ((( Это тоже факт.
Пороть горячку не надо, но... надо сделать себя счастливой.
Вне зависимости от всех мужиков мира, вместе взятых.
Как это сделать - автору виднее, у каждого свое понимание счастья.
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляКукарачка
Да так и есть. Так что это надо решать сразу. Простишь он будет считать это нормальным. Потом когда это сделает еще раз еще будет унижать, жена его раздражать, в меня вещи начал швырять чтобы моими руками сделать скандал и развод. Потом я стала вся не такая, во всем не устраивать и не разделяю интересов. И вещи не так выстирала и выгладила. Оно ж собиралось к ней. Ой я такой трешняк пережила. Сейчас ни жрать готовить не надо ни для него ничего делать не нужно. Я отдыхаю от этого говна я´выдохнула. А там и пенсия уже. Вот пусть его любовница этим и занимается. Принимает его заскоки
Да-да, ты такая, ты сякая, меркантильная и прочий бред.
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Х@й його знає, що типу сьогодні їй подзвонить, скаже, що кінець, що він їй пару днів назад говорив, що його психіка не витримує вже цієї брехні, треба щось рішати, що якось буде склеювати те що розбив. Короче, пизд@ж суцільний....Я кажу ти не розбив, ти спалив все, я вигоріла цю ніч дотла, мене починає накривати злість, дівчата, я починаю ненавидіти... Кончений їб@ка, і кончен@ сук@, з мораллю нижче плінтуса... Блят@ дівчата, мені тепер на на статеві хвороби треба йти перевіритись
Пластилин_Колец• 1 час назад
Не бачу приводу для драми. Ну буває так у чоловіків, і що? (І ви підсвідомо знали, що так трапиться) Від будь-якої ситуації беріть максимум для себе.
Вам треба зараз же ваші відносини переформатувати. Тобто: візуально все так само, він вас з дітьми добряче утримує і займається дітьми, але шлюб стає відкритий, у кожного може бути особисте життя. Не робіть різких рухів. І спостерігайте, що буде.
Я тертий жук• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А що він каже? Є почуття провини чи ні? Що він збирається робити? Я б ще подзвонила коханці або з нею зустрілась і поговорила. Але я гаряча і боюсь, щоб не стрималась і руки пустила в хід.
Зачем? Виноват он, а не любовница.
Пластилин_Колец• 1 час назад
«ти кохаєш чоловіка понад усе» - це трохи дурість. Треба ж себе любити понад усе, і поважати.
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляКукарачка
Класика жанру, то вона просто дітей не любить. Їй і не розказували. Тепер ті хто люблять більше ніколи не народять синів, будуть на чужих байстрюків дивитись, дивитись і як їжаки колотись і мучитись. Це мило, Бог з гумором підійде до вирішення питання. Дивись, заздри і подавись сук@, бо в тебе більше ніколи не буде.
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ дляПластилин_Колец
100% саме так, але в мене так не вийшло
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Бажано.
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Так, я занадто емпатична. Так склалось. Я коли зрозуміла що дитина підросла і має особливості, мусила багато спілкуватися з психологами, я копалась в внутрішньому стані малого, займалась, перечитала, передивилась безліч психологічного матеріалу. І мені здається я вже людей за 5 хв розмови зчитую, а собі дати ради, як виявилось не можу. Мене накриває зараз потроху. Я його відпущу і залишусь з дітьми, а він буде жити в своє задоволення, отримуючи задоволення, проживаючи другу молодість. А я буду завалена дитячими траблами, підробітками, не буду мати часу підняти голову. Одразу кажу, дітей їм я не переадресую.
Вот. А надо начинать преадресовывать. На занятия, кружки, развивалки или куда Вы раньше всё сама водили - теперь он 50% времени водит, забирает, вникает и т.д., в дела и заботы с обоими детьми. Он такой же родитель, как и Вы. Дети подросли, он с ними тоже может справиться, ведь Вы же справились. И он сможет, если захочет. И надо, чтобы захотел.
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Нікуди ви не підете)))
А куди автору йти зі своєї квартири?
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Я почала відкладати гроші нещодавно... Раніше то машину купували, то на реабілітацію йшло, індивідуальні якісь заняття, квартиру обставити... А от недавно щось в середині йокнуло, що я без подушки безпеки...
Вот, видите. Вам интуиция шепнула правильное решение. Откладывайте дальше, и побольше, пусть раскошеливается.
В танке• 1 час назад
Ответ дляПластилин_Колец
Тот есть, на зарабатывание денег у неё времени нет, а на поиски мужика для личной жизни есть? Да и зачем ей новый мужик, если пишет, что любит мужа? 🙄 тот, кто умеет жить открытым браком, та уже давно имеет список любовников.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Злість це добре. Головне зараз вибити максимально собі хороші умови і жити далі.
Хто каже, що так жити неможливо - а краще сидіти з 2ма дітьми без грошів, знаючи, що він десь там ахається відкрито вже з коханкою. ? Це гордість і самоповага?
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляЯ тертий жук
Зачем? Виноват он, а не любовница.
Як сука не хоче,кобель і не скоче. Вона бігала і мандою світила. Вона повністю винувата..я б не спішила чоловіка гнобити. Він же її колись любив, цінив, дітей з нею не під автоматом робив, а сам хотів і тут якесь недо€бане вилізло на горизонті від тих, які люблять дітей))) звичайно, що чоловік людина, має свої слабості, але чмоня чого лізла під одруженого чоловіка чи закінчились неодружені хлопці для тієї, яка не має дітей???
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
А куди автору йти зі своєї квартири?
це найголовніше питання. Чувак умудрився жити у її квартирі і рога наставити. Це жах просто. Моральне чудовище, а не чоловік, з жиру біситься.
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Ми це все пройшли. Він водив ці 50%, він займався, працював, все платив, той період коли дитині активно була потрібна його залученість вже пройшов. Зараз дитина дуже гарно адаптована
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Добре..
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляМати драконів
Зазвичай, оте ’розлучайся негайно’ і радять ті, хто розлучився і ледь зводе кінці з кінцями. І вже розуміють, що дурню зробили, але ж на публіку будуть грати роль сильної жінки до останнього. І решті радити зробити таку саму дурню.
А може ті, що пройшли розлучення зі зрадником і у них все добре?
буреЛОМКА• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Прекрасно. Значит пусть теперь финансовую подушку вам даст, вот прям здесь и сейчас, пока чувствует себя виноватым и кается. Берите, и побольше, по максимуму с него! Не себе, а на будущее детей, раз он такой ’ходок’ оказался.
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
Щось я в сумнівах. Вони просто змирилися і прийняли ситуацію такою якою вона є. І мовчать, нема сенсу комусь щось пояснювати чи доказувати. Наш нарід тільки злорадствує.
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Та у нього нічого не має.
В танке• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А лучше смоктать ему периодически и подносить ужины последнего свидания с любимой? Или вы предлагаете ей не иметь интима и жить сухарем? Да, это самоуважение - жить любимой и желанной женщиной либо жить одной в честности и без грязи, приносимой домой тем, кто называется любимым мужем. Если так пропагандируется терпение измен и жизнь ради денег, то неудивительно что мужики уже просто живут в кайф и ничего не скрывают. Делают что хотят, живут свою лучшую жизнь, пока эта надоевшая безработная неспособная выжить жонка на все закрывает глаза. Ужас..
автор Однозначная • 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Та у нього нічого не має.
Ви праві, чогось колосального в нього нема. Трохи відкладень готівки вдома. А там звідки я знаю, взагалі! Може щось трохи є, якась сума про яку я не знаю. Але точно впевнена, що не щось об´ємне.