Петриківна• 04 января в 08:19
Проживання в Карпатах дорого, але без харчування. Або дешево+ресторани
Який варіант вам ближче до душі?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Спа готель лише сніданок
Оренда будинку+ресторани
Христя в тiстi• 04 января в 08:24
Ответ дляИз Кукуева я
А сколько самое дешевое жилье в Карпатах сейчас кто знает?
И как это выглядит ?
Из Кукуева я• 04 января в 08:29
Ответ дляХристя в тiстi
И как это выглядит ?
Неважно. Вопрос какая цена какого-нибудь теплого койко-места в сезон?
Колбасой и сыром перебьюсь)
120-120-120 (не худею)• 04 января в 08:37
В ціну проживання включені басейн, сауна, чан, зал і т.д.? Якщо так, то можна готель і сніданок.
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 08:44
А в спа в будете готувати їду? Є умови? Плита, магазин?? Є бажання??
Варена цибуля• 04 января в 08:46
Ответ для120-120-120 (не худею)
Где вы такое видели чтобы в проживание включен чан и т.д.?
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 08:48
Ответ дляЯк ухурделю
Приготовить бутер сложно?
Бутер не складно, але де купити на бутер?? А якийсь мінімальний кава-чай??? Везти х собою мішок продуктів? Кипятильник везти?? Їхати на авто в сільмаг сусіднє село, часто спа знах-ся десь у лісі чи на полонині.
Блакитне небо• 04 января в 08:48
Ответ дляВарена цибуля
Романтік спа
Варена цибуля• 04 января в 08:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Отдых точно не ваше
Парасюха• 04 января в 08:50
Дешева квартира і самим готувати. Вранці кава з бутербродами, в обід готовий салат в супермаркеті купити, на вечерю - гарнір та заморожені овочі або йогурт з фруктами.
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 08:50
Ответ дляВарена цибуля
Отдых точно не ваше
Жлоб варіант-так , не моє. А ви з мішком картоплі подорожуєте та кастрюлями??
120-120-120 (не худею)• 04 января в 08:53
Ответ дляВарена цибуля
Бувають такі пропозиції, де включено.
сама себе прекрасная• 04 января в 08:55
Ответ дляИз Кукуева я
Бесплатно, если знакомые добрые)
Мочалкин блюз• 04 января в 08:59
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вы в карпатах когда были последний раз? Лет 30 назад?
Берите карту банковскую она не тяжёлая и все вам будет
ГоловнаЯ• 04 января в 09:03
Іду на 3 дні щороку-січень,лютий.В готелях,коли сама,не була.Тільки по роботі конференції,тоді дорогі готелі,але то круглорічно,2-3 р,більше весна і осінь.Знімаю кімнату,сама готую,продукти везу з собою,я авто,один раз ходжу на вечерю,зустрічаюся з племінником,він там в сезон інструктор.Час летить,день катаюся,в минулому році ще ввечері ходили в мавку.
Крошечка-хаврошечка• 04 января в 09:01
Завжди так їздили, жили Яремче, татарів, Ворохта, заїхали в місцеве атб, скупились і вперед, в Яремче коли були з дітьми знімали пів першого поверху, з кухнею з усим, макарони зварити і сардельки чи яєшню мені не складно. А раз в день їли десь в кафе, не ресторані. До Буковелю 40 хв їхати, ніколи не розуміла проживання в самому Буковелі, готелі одне на одному, відчуття ніби в 25-поверхівці😁 Якщо без авто, то завжди ходять маршрутки, погуляти та повернутися назад
Из Кукуева я• 04 января в 09:06
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мы да) не жалуюсь
Из Кукуева я• 04 января в 09:05
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
АТБ рулит
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 09:07
Ответ дляМочалкин блюз
І де там в лісі карту прикладати?? Чи на полонині? А, в в атб ж, точно. Каструлі та плита з дому
Из Кукуева я• 04 января в 09:06
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В Буковеле 1 человеку сутки как в Яремче 3 дня семьёй
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 09:08
Ответ дляИз Кукуева я
Мы да) не жалуюсь
головне щоб вам подобалося
Варена цибуля• 04 января в 09:09
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я не подорожую, я живу в отеле спа с закрытым бассейном и со всеми условиями.Но рядом с отелем люди прекрасно снимают жилье, для кого дорого жить в отеле,и ходят в санаторий в ресторан кушают по курсовке + оплачивают все процедуры
Из Кукуева я• 04 января в 09:12
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мы берём ровно те продукты какие нам надо, а не приспосабливаемся к десятикратным чекам , фастфуду или сухомятке.
Я видела тот состав завтрака который ’недорого’ подавал повар в столовой в нашем жилье и могу сказать нас он не устроит...
В этом году турку взяли)
Картошка в АТБ, а мясо, запеканка творожная - да. Есть сумки холодильники аккумуляторы холода и т.д.
В этом году турку взяли)
Физрукая• 04 января в 09:13
Спа это спа. Бюджетное жилье это без бассейна и сауны. Как х#@ с пальцем
Из Кукуева я• 04 января в 09:13
Ответ дляФизрукая
Не знаете цены зимой в сезон на это?
ДелайКак_Я• 04 января в 09:15
Автор, это Ваша тема была, про лайфхак с дешёвым отелем перед заселением в дорогой?