Пожарник• 07 января в 23:44
Я відверто не розумію , як в чоловіка може бути машина, а жінка ходить пішки
тут ще стільки дам цим гордиться і коли в них щось питають про їх машину вони відповідають про машину мужа)))
Про те що в жінки повинна бути якісніша, більша і відповідно дорожча машина, я взагалі мовчу.
ДолькиКабана• 07 января в 23:51
Ответ дляПожарник
Кидає роботу і возить дітей зі школи?
В мене чоловік возив і мене, і дитину. Роботу не кидав . Не всі працюють від дзвінка до дзвінка
ЗдесяЯ• 07 января в 23:51
Ну я не вожу, прав нет и не хочу. Машина в браке куплена, за общие деньги. Почему я не могу гордиться, если хочу?
КаРаКаТиЦа• 07 января в 23:52
Ответ дляПожарник
А як не заробить то нехай таскається з дітьми на горбі поки він свою сраку возить. Ппц логіка
Куди таскається? Якщо він на роботі то сама водить дітей. В вихідні разом.
ДолькиКабана• 07 января в 23:52
Ответ дляЗдесяЯ
Патаму что автор решила, что она лучше всех
Инста_Богиня• 07 января в 23:52
Більша навіщо?
мені більша не потрібна. Чоловік до війни на риболовлю періодично їздив, то йому потрібна більша машина, бо багато барахла риболовного. А мені нафіга більша?
Дама с собачкой• 07 января в 23:52
У меня есть моя машина, права, я вожу почти 20 лет. У мужа нет ни машины, ни прав. Сломала вам статистику?)
Бурундучиха• 07 января в 23:53
Ответ дляПожарник
Кидає роботу і возить дітей зі школи?
Мой ребенок против, чтоб я забирала его из школы
Гага Газу• 07 января в 23:53
Ответ дляПожарник
Кидає роботу і возить дітей зі школи?
В нас і школа, і садочок були поруч. Коли авто придбали син вже виріс. Права мені непотрібні, їздити ніколи не планувала. На дві автівки грошей не маю. Мені до яких автор?
Гага Газу• 07 января в 23:54
Ответ дляДама с собачкой
Ви ламаєте стереотипи, по живому рвете.
Пожарник
• 07 января в 23:55
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну то я і питаю, чому без машини?
Море Щастя• 07 января в 23:55
Ответ дляПожарник
Я про тих зто вміє, або хоче
25-27( не помню точно) лет водительского стажа у меня. Сложила права на полку и рада.
1) вы пробовали проанализировать сколько должна ’добывать женщина’,чтоб содержать ,заправлять,ремонтировать то ’ведро с гайками’????
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
Не много ли вам муж должен? Фамилия вашего мужа Ротшильд? Рокфеллер??
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
ДолькиКабана• 07 января в 23:55
Я отримала посвідчення в 2008 році і не треба було воно мені отой стресс. Чоловік був завжди поруч. Возив нас, дитину, мене. З цим проблем не виникало.
Коли так трапилось, що чоловіка не стало.
Взаля 5 уроків, сіла да поїхала. А куди діватися. Перший тиждень трясло, далі вже співати почала в машині.
Але я б воліла мати власного водія)
Тихомандражная• 07 января в 23:56
Ответ дляМоре Щастя
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
Стандартна ж психологія - він должен - вона красіва і піся
Море Щастя• 07 января в 23:56
Ответ дляПожарник
Ми заробили на однакові, але мова не про заробітки, в жінки по замовчуванню має бути краще авто
Какая глупость сказана жадной особой
КаРаКаТиЦа• 07 января в 23:56
Ответ дляПожарник
Ну то я і питаю, чому без машини?
Ну то певно немає грошей на иашину. Чи вона копійки коштує
Шопингмонстр• 07 января в 23:57
Ответ дляПожарник
И айфон последний- вам
а ему- ваш старый
Верно
а ему- ваш старый
Верно
Гага Газу• 07 января в 23:57
Ответ дляШопингмонстр
И айфон последний- вам
а ему- ваш старый
Верно
а ему- ваш старый
Верно
Хай доношує...
Тихомандражная• 07 января в 23:57
Ответ дляШопингмонстр
И айфон последний- вам
а ему- ваш старый
Верно
а ему- ваш старый
Верно
Їй айфон йому скарпетки
Пожарник
• 07 января в 23:58
Ответ дляМоре Щастя
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
Вы лично зарабатываете??????? Нет?
О чем разговор??????
Остальное даже писать не хочу...
Власне, питання про те що жінка не може їздити на відрі з гайками. І так, я особисто заробляю.
Пожарник
• 07 января в 23:59
Ответ дляШопингмонстр
И айфон последний- вам
а ему- ваш старый
Верно
а ему- ваш старый
Верно
В нас однакові айфони
Гага Газу• 07 января в 23:59
Ответ дляПожарник
Це ж треба...жінка навіть на вєліку може їздити ви уявляєте? Навіть на маршрутці може.
ДолькиКабана• 07 января в 23:59
Ответ дляПожарник
В нас однакові айфони
І в кожного по квартирі ?
Тихомандражная• 08 января в 00:00
Ответ дляПожарник
У тих хто заробляє
Не стоїть питання кращого гіршого авто - купується таке яке хоче особа яка заробляє
Печенюшка• 08 января в 00:00
Я работаю дома,школа,сад во дворе,кружки рядом. Я люблю выпить вино в гостях, для этого есть такси.
Вы какая-то странная, автор.
И вообще типа война вообще-то, у людей есть нечего,а вы про машины
Вы какая-то странная, автор.
Гага Газу• 08 января в 00:00
Ответ дляДолькиКабана
І в кожного по квартирі ?
По будинку,в її більше квадратів і кращий ремонт.
Борщик• 08 января в 00:00
У меня нет прав. Водитель умер во мне ещё до рождения моего. Купить могу себе хоть две. Поэтому у меня была только машина мужа. Продали, теперь будет машина у дочки. У меня личной не будет наверное никогда, катаюсь на чужих получается.
Тирамісу на терасі• 08 января в 00:00
Ответ дляПожарник
Кидає роботу і возить дітей зі школи?
Мою доньку у початкових класах одна жінка запитала чи є у неї мама: чоловік возив у школу і зі школи всі шкільні роки. За замовчуванням у кожного своє. У вас машина, в мене чоловік, який за 10 хв буде там, де потрібно. Я ніколи не зловживаю цим, але точно знаю, що якщо треба, то все або він сам вирішить, або знайде вихід
Пожарник
• 08 января в 00:00
Ответ дляДолькиКабана
І в кожного по квартирі ?
Квартир в мене більше ніж у нього