Я натуралка• 09 января в 11:59

Засуджуєте тих хто закордонами дружать спілкуються з росіянами?

хутряна володарка• 09 января в 12:00
Так
Спішу - перекидаюсь• 09 января в 12:00
Скорее нет, чем да.
Мурзилка• 09 января в 12:01
Да
Синиця у спідниці• 09 января в 12:01
Я про них взагалі не думаю
Губка Боб• 09 января в 12:01
Нет
Реалістка• 09 января в 12:02
Ні, але не розумію їх.
автор Я натуралка • 09 января в 12:06
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Скорее нет, чем да.
Бо знаю одну з України у США і для неї деякі росіяни адекватніші за українців там же у США
Спішу - перекидаюсь• 09 января в 12:03
Ответ дляЯ натуралка
Так они живут не в раше. Разумеется могут быть и адекватными.
Пьяная вишня• 09 января в 12:04
Нет, россияне это не диагноз, диагноз это Z-мышление.
Ну що ви, мамо!• 09 января в 12:05
Ответ дляЯ натуралка
В принципі, деякі реально адекватніші, бо нема дой*бів за мову, дати святкування Різдва, споживання контенту, донати, «чого не в окопі» і т.д.
автор Я натуралка • 09 января в 12:06
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А ще є такі хто одружуються, спільних дітей заводять, просто дружать або навіть оргії спільні роблять, це я про українців та росіян
sur_sur• 09 января в 12:06
Ага, США у цій темі просто волає.)
Начхати, хто з ким там дружить.
Тролі такі тролі
Сапай вазони• 09 января в 12:07
Нет. От людей зависит, а не от национальности.
Вимагаю спілкування• 09 января в 12:07
Ответ дляЯ натуралка
А так не может быть? ))
Знову Я• 09 января в 12:08
Опрос надо было сделать. Так непонятно общее настроение
автор Я натуралка • 09 января в 12:08
Ответ дляВимагаю спілкування
А так не может быть? ))
Може чого ні?
наКоблучках• 09 января в 12:09
Ответ дляРеалістка
Ні, але не розумію їх.
А если украинец ищет в группе Копенгагена русскоговорящего врача? Не понимаете? )
Вимагаю спілкування• 09 января в 12:09
Ответ дляЯ натуралка
Може чого ні?
Так от чего ваше удивление? Национальность не определяет человека.
Знову Я• 09 января в 12:09
Ответ длянаКоблучках
думаете украиноговорящего легче найти?
всегдаДаДа• 09 января в 12:09
Ответ дляЯ натуралка
Так так и есть.
автор Я натуралка • 09 января в 12:10
Ответ длянаКоблучках
рускоговорящий не означає рускій же
Треба ось так• 09 января в 12:11
Точно так само як тих хто дивиться кацапські фільми, музику слухає, а ще тих хто вдома не знає ні мови, ні історії України, ні культури. Так, доя мене це все кончєні люди.
Кубик Рубика• 09 января в 12:11
Ні, не засуджую. Не сужу людей по національності. Деякі росіяни адекватніші та людяніші, ніж деякі українці.
Знову Я• 09 января в 12:11
Ответ дляЯ натуралка
рускоговорящий не означає рускій же
Мы в Кельне нашли маме врача русскоговорящего. Муж и жена из Кировограда) Говорят на русском. Он врач, она работает в приемной.
Треба ось так• 09 января в 12:12
Ответ дляЯ натуралка
Ви працюєте підсвічником на рашиських оргіях? Цікава робота
Солоденька цукОрка• 09 января в 12:15
Ні, вважаю, що поганих людей в любій нації знайти можна.
автор Я натуралка • 09 января в 12:16
Ответ длявсегдаДаДа
Так так и есть.
Тут таке питання що у нас війна а наші українці з росіянами по європам америкам спільних дітей заводять або дружбу і якось воно типу не дуже для деяких людей
Швабристка• 09 января в 12:15
Ответ дляКубик Рубика
140 мільйонів ’людяних’ щоденно витрачають кошти і сплачують податки в РФ. Спонсорують тим самим війну і щось не влаштували безлад як в Ірані. Продовжуйте вірити в хароших русаків. Руська рулетка на виживання ж омине вас і вашу родину, правильно? 😉
Бринзолетта• 09 января в 12:16
Смотря что за россияне.
Я подписана на одну девушку из рахи, активистку, которая участвовала в различных акциях против войны, были возбуждены уголовные дела и она сбежала. Чего с ней не дружить.
Путинисты для меня говно, биомусор, их друзья - такие же.
Швабристка• 09 января в 12:16
Засуджую. Це як полька або єврейка спілкувалася би з німцем в 1941