Щось не спиться• 22 января в 12:58
Так заздрю людям, в яких було взаємне кохання
Щасливі відносини, ще у юності, у молодості.
Щасливе кохання не всім дається (
БлинчикБезСметанки• 22 января в 13:03
Зря завидуете,зависть разрушает ,не на то тратите силы!Направьте их на созидание своей взаимной любви!любовь любовью покупают,ждать ее не нужно!создавайте сами
Щось не спиться
• 22 января в 13:04
Ответ дляSgreen
Закохатися ви можете і в старшому віці, якщо співпадає ряд речей, і ви почувається біля людини краще ніж наодинці. Перше кохання яскравіше тим, що це почуття які проживаєш вперше, і вони яскравіше запам´ятовуються.
Закохуватися можно в будь-якому віці, але чи буде це взаємним - ось в чому проблема )
Божа кульбабка• 22 января в 13:10
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У меня создать не получилось.
Несколько раз были очень влюбленные мужчины, за двух выходила замуж даже. Очень заботились, я к ним хорошо относилась, но не любила.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
ПолБатона• 22 января в 13:11
Ответ дляЩось не спиться
А хто може бути впевнений що кохання взаємне? Як знати точно що тебе люблять? Люди часто прикидаються. Чоловіки то взагалі окремий вид який вміє любити лише себе та свою маму, ну і деякі трішки люблять дітей, і то чомусь до появи другої жінки. Та й деякі жінки більше думають мізками а не сердцем, тому обирають чоловікв які до них мають почуття а не навпаки.
Злюка-закусюка• 22 января в 13:12
Всі історії кохання які мені відомі, закінчуються або розлученням, або спільним проживанням як сусіди, є винятки, але вони в меншості.
ПолБатона• 22 января в 13:20
Ответ дляЗлюка-закусюка
От і я дивлюсь навколо і щось таке твориться.
Колись ще була школяркою і у подружки була старша заміжня сестра. Так у тої сестри такий вже був хороший чоловік, і гарний, і любив її, ходив коло неї як біля розбитого яйця, ідеальний чоловік та батько. А через якийсь час все змінилось, виявилось що він майже пів року має коханку, зробив їй дитину, і подав на розлучення. Мабуть тоді в мене розсипаалсь ось ця ілюзія кохання і віра в те що чоловіки можуть кохати.
А в подруги теж таке кохання було з чоловіком, він її регулярно лупцював через ревнощі. Кохав, але лупцював, а вона терпіла бо кохала. Садо мазо.
Ответ дляЩось не спиться
Ви це наперед не передбачите, але виявити зацікавленості в вас чоловіка з-поміж інших, можете. Ще буде видно, чи чоловік готовий в цих стосунках рости. Якщо готовий, то у вас зрілі адекватні стосунки. Кіношні метелики, чи емоційні гойдалки- це ненадовго
Колдунья-вещунья• 22 января в 13:24
Знаете... это про страшно красиво.
У меня есть знакомая такая пара. Сначала я завидовала, потом очень завидовала, они как один организм. Целое. Но есть в этой истории куча но, им срать на весь окружающий мир. Да, у них есть взрослый ребенок, который смотрит на их отношения и не может сложить личную жизнь, потому что никто на нее не смотрит как папа на маму, есть родственники которые всегда третьи лишнии, с друзьями вроде как все гуд их дом всегда открыт, мужского пола еще как то держаться, женщины это счастье долго наблюдать не могут, начинают своим половинкам выедать мозг.
Но с возрастом, блин, я понимаю, что потерять вот такую свою половинку - это капец просто.
Некомильфо• 22 января в 13:30
Ответ дляБожа кульбабка
У меня создать не получилось.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
А я вообще никого не люблю, наверное.
В молодости были одни отношения, что-то похожее на любовь.
Вкуси мене• 22 января в 13:35
Та нафантазируйте что и у вас было. Важно что есть, а не то что живет в памяти.
Щось не спиться
• 22 января в 13:41
Ответ дляВкуси мене
Ну і толку з тих фантазій? Фантазувати я вмію, але потім ти повертаєшся у реальність.
Вкуси мене• 22 января в 13:44
Ответ дляЩось не спиться
Фантазии мало чем отличаются от воспоминаний. А чтоб прям всю жизнь пронести сильную взаимную влюбленность... Ну это ж 1 на миллион, обычно уже более зрелые отношения после любовей безумных.
Маю сечі• 22 января в 13:46
Ответ дляЩось не спиться
сублімуйте в творчість). напишіть літературний твір про це). так, начебто це було з вами.
Щось не спиться
• 22 января в 13:47
Ответ дляВкуси мене
Так йде мова не про безумну пристрасну любов. Є пари, які створювалися по любові, відносини переросли в зрілі і все добре. І так, в цих парах є спогади.
А мені і згадувати нічого не хочеться. Іноді тільки фантазую про щось. А так, про якусь романтичну сторону життя я намагаюся не замислюватися, фільми романтичні не дивитися. От сьогодні щось накрило.
Вкуси мене• 22 января в 14:08
Ответ дляЩось не спиться
Та только переключаться и фокусироваться на чем-то другом. Отвлекитесь, держитесь. На всех бывает накатывает по разным причинам, но стоит постараться жить той жизнью которую имеем.
БлинчикБезСметанки• 22 января в 14:17
Ответ дляБожа кульбабка
У меня создать не получилось.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
Безумно люблю только ребенка.
Не дано.
Не знаю даже, почему.
У меня и мама такая.
Ну вы ж еще не в гробу,.что нужно уже заявлять что ничего не получилось!Любовь еще заслужить нужно!а мама не при чем,нечего придумывать себе отговорку и причину!Мудрейте!!
Про сильно влюбленных мужчин улыбнуло))и вы изображаете сильно влюбленную))
Еще раз,мудрейте!!!
Пукимончиг• 22 января в 15:01
Щасливі відносини і молодості зовсім не означає, що ці відносини будуть стабільні.
Багато знайомих сімейних пар, якими я захоплювалася в молодості, давно розлучилися. Частина тих, хто залишилися разом проходили/проходять нелегкі випробування.
От чесно, особисто не знаю жодної жінки, з якою хотіла б помінятися місцями. Це при цьому, що в мене з особистим життям взагалі ніяк не склалося - в майже 40 ні сім´ї, ні дітей.
Красиве і взаємне кохання в молодості було, взагалі стосунки були такими, що розуміли один одного з пів слова і відчували на відстані. Але взаємне не означає вічне.
Божа кульбабка• 23 января в 11:17
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Еще раз,мудрейте!!!
Нет, я не изображаю, в любви не признавалась никогда, довольно быстро сказала, что нет любви, но за меня почему-то держались очень долго. И я не богатая дама с кучей недвиги, чтобы подозревать материальную заинтересованность. И в быту ноль, всегда были няня и помощница по хозяйству. До сих пор рассказывает ребенку, что я любовь всей жизни.
Вы, конечно, больше заслуживаете любовь, чем я, по умолчанию
Сами мудрейте и умнейте
БлинчикБезСметанки• 23 января в 11:46
Ответ дляБожа кульбабка
Сами мудрейте и умнейте
Ну вот вы сами и описали причины своего несчастья-вы эмоционально холодная неженственная и бесполезная в быту прежде всего для себя!Вы себя не любите,а как делиться с любовью с кем то и любить кого то если вы ее не взращиваете??
Вся причина в вас и исправлять вы должны сама себя!Полюбите себя,кайфоните от себя!А вы же почему то застряли в обидах и даже мне незнакомому человеку пытаетесь предъявить!!нахрена тогда тему создали??
Божа кульбабка• 23 января в 11:50
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я тему не создавала. Если бы вам желчь глаза не залила , вы бы это отчётливо увидели.
Щось не спиться
• 23 января в 11:51
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Еее, тема моя, Ви не з автором сперечаєтесь )))
Але і я не згодна, що ’любов треба заслужити’. Люблять не завжди за щось корисне, люблять свою мрії і сподівання в іншому