Мама Чели• 22 января в 13:28
А вас часто лякають звільненням на роботі?
У нас зп 10-12 тис на місяць, людей не вистачає, і при цьому часто псують нерви та лякають звільненням! І це по відношенню до людей, які добросовісно ставляться до роботи.
Засомневаю• 22 января в 13:44
Ответ дляАсобеннАя
У меня уборщица в офисе получает 12 000 на руки.
130 квадратов
Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
130 квадратов
Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
І що вона кожного дня прибирає 130 квадратів?
Мама Чели
• 22 января в 13:45
Ответ дляЗасомневаю
В нас в супермаркеті на кухні пекарям платять стільки. 12 годин 6 денний робочий тиждень з 7-19. Підете?
Чи ми з подружкою робили на кондитерському виробництві була сделка. 125 кг печива за зміну повністю від замісу до пакування. Підете?
Ні
Червона рута• 22 января в 13:45
Ответ дляАсобеннАя
130 квадратов
Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
130 квадратов
Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
Київ? У нас за таке прибирання 3-5 тисяч пропонують на місяць, не більше
Засомневаю• 22 января в 13:46
Ответ дляМама Чели
Ні
Тоді сидить на своїй роботі і не жалкуйтесь
Засомневаю• 22 января в 13:47
Ответ дляЧервона рута
В нашому місті виставлять 5 тисяч і черга збереться тому нема сенсу підвищувати
АсобеннАя• 22 января в 13:50
Ответ дляЗасомневаю
да)
что б прям, грязища у нас была- так нет)
плюс, в здании у нас клининговая компания, обслуживающая все здание.
на них вечернее мытье полов и мусор.
в ее обязанности не входит мойка окон( они витражные) - это задачи клининговой компании здания так же
на них вечернее мытье полов и мусор.
АсобеннАя• 22 января в 13:49
Ответ дляЧервона рута
Одесса.
Как это 3-5 тыс?
Это просто издевательство
Как это 3-5 тыс?
Это просто издевательство
Мама Чели
• 22 января в 13:50
Ответ дляЗасомневаю
Я Вас не питала, що мені робити
АсобеннАя• 22 января в 13:53
Лично для меня. как руководителя, неприемлемо отсутствие ценности сотрудника.
Ну, уволю я людей - это же какие материальные и эмоциональные ресурсы я потрачу на обучение новых...
та , ну, нахрен
Мама Чели
• 22 января в 13:55
Ответ дляАсобеннАя
та , ну, нахрен
Тим паче, в мене вища профільна освіта, досвід роботи, мені 30 років, дітей нема і не планую, здорова. Ну хіба поганий співробітник?
Мама Чели
• 22 января в 13:56
Ответ дляNo problems
Нормальных работников таким не пугают.
Додайте, що так не роблять нормальні роботодавці
No problems• 22 января в 13:58
Ответ дляМама Чели
Як раз роблять. Два попередження і на вихід. А в шаражкіних конторах там так-нема кому працювати, тому тримають всіх.
АсобеннАя• 22 января в 14:02
Ответ дляМама Чели
Пусть Вас найдет Ваша работа, которая будет удовлетворять Вас и материально и эмоционально.
Засомневаю• 22 января в 14:03
Ответ дляАсобеннАя
Одесса.
Как это 3-5 тыс?
Это просто издевательство
Как это 3-5 тыс?
Это просто издевательство
За 1.5 години в день?
АсобеннАя• 22 января в 14:04
Ответ дляЗасомневаю
За 1.5 години в день?
Скажем так, официально - за 8 часов в день)))
Неофициально- она мне не нужна тут целый день
Засомневаю• 22 января в 14:04
Ответ дляАсобеннАя
та , ну, нахрен
Ну на роботах це скинуть на підлеглих щоб вони навчали новеньких без додаткової плати
Засомневаю• 22 января в 14:05
Ответ дляNo problems
Нормальных работников таким не пугают.
Це політика підприємства
АсобеннАя• 22 января в 14:06
Ответ дляЗасомневаю
У каждого руководителя свои методы работы.
Для меня важно, что бы офис работал вне зависимости, есть я на месте или меня нет.
Высокоуровневые специалисты - так же моя задача, но никак не моих сотрудников.
Засомневаю• 22 января в 14:08
Ответ дляМама Чели
Яка відповідальність на вашій роботі за 10 тис?
Я бачила роботи так там є зп 20-25 але там відповідальність за 1 замовлення від 100 тисяч грн.
Засомневаю• 22 января в 14:09
Ответ дляNo problems
По різному. Якщо співробітника легко замінити то лякають а якщо на ньому тримається вся фірма, оформлений ФОП через який проходять платіжки фірми і т.д.то не розкидаються.
палка-копалка• 22 января в 14:25
Ответ дляМама Чели
Так згодна. Дуже багато роботи, ще й добавляють непотрібної роботи, щоб ’не розслаблялися’
А почему вы сами не уволитесь? За такую зп должны наоборот мотивировать и должны быть хоть какие-то плюсы в работе
Чучело-Мяучело• 22 января в 14:35
нехай хуй самі собі сосуть, бо якщо жрати захочеться можна і відгризти
Червона рута• 22 января в 23:03
Ответ дляМама Чели
Чому тоді Ви не шукаєте нормальну роботу. Маленькі зарплати то для пенсійного і передпенсійного віку. Тому й ізголяються, бо знають що вже нікуди люди не рипнуться. А молодій навіщо таке терпіти.