Мама Чели• сегодня в 13:28

А вас часто лякають звільненням на роботі?

У нас зп 10-12 тис на місяць, людей не вистачає, і при цьому часто псують нерви та лякають звільненням! І це по відношенню до людей, які добросовісно ставляться до роботи.
Тушьмушьнюшь• сегодня в 13:29
С такой зарплатой увольнением можно только порадовать
Твердая валюта• сегодня в 13:29
Наоборот, я пугаю, что уволюсь 😂
Кидаю курити• сегодня в 13:29
Ні. Я сама звільняюсь
Бжоли-бандерівці• сегодня в 13:30
Тільки хотіла написати, що мабуть робота така, що в рабстві мабуть краще було б) Чим меньше зп тим дебільніше роботодавці.
АсобеннАя• сегодня в 13:30
за эти деньги проще пойти уборщицей в любой супермаркет.
ответственности 0
Да Щас же• сегодня в 13:31
Все зависит от работодателей, от таких бежать надо самим
Пусть сэкономят себе такие огромные деньжищи и работают сами
Засомневаю• сегодня в 13:33
Ответ дляТушьмушьнюшь
Если другой работы нет, магазины не работают без генераторов, то надо держаться.
У нас в городе куча такого что люди простаивают и ничего не зарабатывают даже 10 тысяч...
Засомневаю• сегодня в 13:32
Ответ дляАсобеннАя
ответственности 0
Бред. Там дофига ответственности. И работают по 12 часов с выходными в будни
Добра, коли сита!• сегодня в 13:32
Ответ дляАсобеннАя
ответственности 0
Це можливо у великому місті, у маленьких містечках знайти роботу на 8-10 тисяч за щастя, майже всюди мінімалка.
Засомневаю• сегодня в 13:33
Ответ дляДобра, коли сита!
Вон в соседней теме 3000 грн предлагают
АсобеннАя• сегодня в 13:33
Ответ дляДобра, коли сита!
наверное...
у меня рядом супермаркет, не могут найти уборщицу с 8 до 14.
з\п 12 тыс.
автор Мама Чели • сегодня в 13:34
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так згодна. Дуже багато роботи, ще й добавляють непотрібної роботи, щоб ’не розслаблялися’
Добра, коли сита!• сегодня в 13:34
Ответ дляАсобеннАя
наверное...
з\п 12 тыс.
У нас прибиральниця з 12 до 16 на мінімалці і бажаючих було море.
Засомневаю• сегодня в 13:36
Ответ дляАсобеннАя
наверное...
з\п 12 тыс.
Ну смотря какие требования к чистоте, может там ушными палочками и белыми перчатками проверяли чистоту или может там надо весь магазин убирать за рабочий день
АсобеннАя• сегодня в 13:36
Ответ дляЗасомневаю
я каждый день там бываю, что б прям, супер чисто было- так нет..
да и невозможно это при таком потоке людей.
Засомневаю• сегодня в 13:36
Ответ дляМама Чели
Відпустка соц пакет є? Гроші платять вчасно? Перерва є?
Засомневаю• сегодня в 13:36
Ответ дляАсобеннАя
Ну не могут же найти? Потому и не чисто.
АсобеннАя• сегодня в 13:37
Ответ дляЗасомневаю
да нет... и до этого тоже..
у них много лет работала женщина, но она умерла
Невидимка Майя• сегодня в 13:38
Шукайте іншу роботу і звільніться самі
автор Мама Чели • сегодня в 13:38
Ответ дляЗасомневаю
Це ж великий плюс, що вихідні в будні
автор Мама Чели • сегодня в 13:39
Ответ дляАсобеннАя
наверное...
з\п 12 тыс.
А як називається супермаркет?
автор Мама Чели • сегодня в 13:40
Ответ дляНевидимка Майя
Шукайте іншу роботу і звільніться самі
Треба так і робити. Хочу знайти щось з зп від 18 тис
Червона рута• сегодня в 13:42
У нас зарплати ще менші, обов´язків все більше, і так, постійно лякають. Не цінують зовсім. Культура. Не безпосереднє керівництво, а чиновники з міського і районного відділів, наше керівництво розуміє, що бажаючих не буде, тим паче з кваліфікацією. А чиновники мріють всіх позвільняти і заклади закрити. А те що людей приходить багато і людям послуги потрібні, нікого не хвилює. Хоч і так працюємо на голому ентузіазмі, зарплатню роками майже не підвищують, фінансування навіть на необхідне нема. Працюють 50+ і пенсіонери.
В одному з закладів співробітниця померла, то на її місце вже пів року шукають, навіть пенсіонери не хочуть морочитись купою обов´язків 8 годин на день за 6,5 тисяч. Але кожен раз, як додаткову роботу навалюють, то лякати , що позвільняють продовжують.
Невидимка Майя• сегодня в 13:40
Ответ дляМама Чели
Успіху вам!
АсобеннАя• сегодня в 13:42
У меня уборщица в офисе получает 12 000 на руки.
130 квадратов

Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
Засомневаю• сегодня в 13:42
Ответ дляАсобеннАя
да нет... и до этого тоже..
Ну значить для вашого району это мало. А для другого может быть очередь на эту зп.
Засомневаю• сегодня в 13:42
Ответ дляМама Чели
Це ж великий плюс, що вихідні в будні
Мне нет. Я люблю 5 дневку отпуск перерыв соц пакет.
автор Мама Чели • сегодня в 13:43
Ответ дляНевидимка Майя
Успіху вам!
Дякую
Засомневаю• сегодня в 13:45
Ответ дляМама Чели
В нас в супермаркеті на кухні пекарям платять стільки. 12 годин 6 денний робочий тиждень з 7-19. Підете?

Чи ми з подружкою робили на кондитерському виробництві була сделка. 125 кг печива за зміну повністю від замісу до пакування. Підете?
автор Мама Чели • сегодня в 13:44
Ответ дляАсобеннАя
130 квадратов

Полный соц пакет.
Приходит в 8 .00 уходит в 9.30.
Я теж так хочу