Пес Патрон• Изменено сегодня в 11:18

Чи купував хтось паркінг місце під оренду?

Доброго дня.
Як інвестицію в Києві.
Розкажіть будь ласка,за скільки і коли купили, за скільки реально здати.
І чи задоволені чи шкодуєте?
Дякую всім хто відгукнеться .
А поговорить?• сегодня в 11:22

Вартість паркомісця умовно 20,000$, грубо по курсу 43 грн це 860,000 грн.

Оренда - 3,500 грн / місяць

Окупність: 860,000 / 3,500 ≈ 246 місяців ≈ 20,5 років

Афігенний бізнес-план
Стрекозей• сегодня в 11:25
Купували, коли воно коштувало 5000$.
Давно окупились.
А я з косою• сегодня в 11:26
11 тис оренда. Ціни покупки не знаю.
А я з косою• сегодня в 11:27
Ответ дляА поговорить?

Оренда - 3,500 грн / місяць

Афігенний бізнес-план
Це що за оренда?
Майор Медуза• сегодня в 11:31
В моєму домі місце в підземному паркінгу (дві смужки на асфальті) коштує 30 тис дол.
Таку вартість як інвестицію я б не розглядала.
автор Пес Патрон • сегодня в 11:34
Ответ дляА я з косою
11 тис оренда. Ціни покупки не знаю.
Який район?
А я з косою• 2 часа назад
Ответ дляПес Патрон
Який район?
Печерськ
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляА поговорить?

Оренда - 3,500 грн / місяць

Афігенний бізнес-план
Зато деньги будут вложены,а не в носке болтаться
З родзинкою• 2 часа назад
Я купила. Не пям как инвестицию, просто подвернулся вариант, и были деньги которые просто лежали. Но я не в Украине, быстро окупится и потом будет приносить прибыль, то почему бы и нет. Цен в Украине я просто не знаю. Если долгая окупаемость, то искала бы другой способ пристроить деньги
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Я не поняла, купили в Украине паркинг или нет?
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляА поговорить?

Оренда - 3,500 грн / місяць

Афігенний бізнес-план
Возле меня паркинг стоит 5-7 тысяч.
З родзинкою• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нет, не в Украине купила
А я з косою• 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Нет, не в Украине купила
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Нет, не в Украине купила
Ну так вас эта тема никак вообще не касается. Там же написано : в Киеве
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Как достали выехавшие,они лезут во все темы из всех щелей
любименькая• 2 часа назад
Ответ дляСтрекозей
Купували, коли воно коштувало 5000$.
Давно окупились.
Спать там нужно
Стрекозей• 2 часа назад
Ответ длялюбименькая
Спать там нужно
Они и спят-машины владельцев
Аноним_• 2 часа назад
На Троещина в ж*пе мира оренда 6500 сейчас. Думаю при постройке нового ЖК выгодно покупать.
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляА поговорить?

Оренда - 3,500 грн / місяць

Афігенний бізнес-план
Так недвижимость и не должна окупаться. Это вложение денег. А курс растет и цены тоже, поэтому нормальный план.
Сизоока бестія• 2 часа назад
А от що каже ШІ
Станом на січень 2026 року вартість оренди місця для автомобіля на Троєщині залежить від типу стоянки:
Гаражі: Оренда капітального або металевого гаража в кооперативах (наприклад, на вул. Пухівській) становить приблизно 4 000–4 200 грн на місяць.
Відкриті стоянки (кооперативи): Ціни на охоронюваних майданчиках зазвичай нижчі за гаражі й можуть починатися від 1 500–2 500 грн (залежно від конкретного кооперативу та умов).
Підземні паркінги у новобудовах: Оренда паркомісця в нових житлових комплексах (наприклад, ЖК «Милославичі» чи район вул. Радунської) може коштувати від 2 000 до 3 500 грн на місяць.
Суцільна зрада• 2 часа назад
Автор, ідея купити парко місце під оренду - не погана!
Але тут важлива територіальність, бо на одній вулиці буде багато безкоштовних місць для парковки, і там важко буде знайти орендаря, а на іншій буде просто катастрофа з парковою, і там здати буде не проблема.
Біля мене здають паркомісце за 8000 грн, причому грає роль, що це саме підземний паркінг. Поряд можна зняти просто місце на стоянці за 2500 на місяць
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
11 тис оренда. Ціни покупки не знаю.
Ух ти! А де це?
Стрекозей• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Ух ти! А де це?
По всьому центру Києва. м. Арсенальна, Звіренецька, Драгомирова, Ковпака, П. Мирного, Л. Українки, та ін. Від 10000
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляСизоока бестія
А от що каже ШІ
Вот как раз про Милославичи пишу. На сегодня 6500.
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляСтрекозей
Шикарно!
Элька-Карамелька• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Вложил денег меньше, чем квартиру купить, не нужно ремонт делать. Нормальное вложение