Вмію заміряти найкраще• вчера в 22:27
Що робити якщо помилилась з вибором професії?
Мені 27, вибір був неправильний, робота є і все ок тьфу тьфу тьфу, але розумію що все життя так не зможу. А змінити професію- 6-8 років. Більше нічого не подобається і не приносить задоволення, зараз тригернуло в черговий раз, плачу тиждень і не знаю як далі бути. Тригерить так вже 10 років періодично
Шаманю второпях• вчера в 22:28
Вы так и жизнь проживете, кусая локти. Могли бы уже начать что-то изучать.
Полюю на дрони• вчера в 22:31
по-перше, відвідати психіатра на предмет виключення депресії, по-друге, йти в психотерапію для усвідомлення що ви справді хочете ну і по-третє, професії можна змінювати протягом життя і це нормально. Бажаю успіхів
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:33
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую, я знаю чого саме хочу - медичний, це не депресія, мене накриває, потім подавлюю це в собі, але ж ненадовго.
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:33
Ответ дляДюагональ
Які ваші роки. Міняйте. Знати б на шо
На медицину…
Аннуитет• вчера в 22:34
Ответ дляПолюю на дрони
Сейчас уже настолько мода на психиатров повилась, что даже если не так чихнешь, отошлют к психиатру, чтоб узнать причину неправильного чихания.
Полюю на дрони• вчера в 22:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тоді можна йти вчитись. Найкращі спеціалісти виходять з зрілих людей, які роблять вибір професії усвідомлено. Знаєте, про психологію говорять, що то професія другої половини життя, я би так говорила і про медицину
бажаю успіхів. 27 років саме час для усвідомленого вибору.
Полюю на дрони• вчера в 22:37
Ответ дляАннуитет
Розумію про що ви :) Але пробігтися до психіатра ніколи не зайве :))))) А якщо живеш в Україні, то взагалі в якості медогляду :)
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:40
Ответ дляжар-птица Нюра
А зараз яка професія?
Зараз в IT
жар-птица Нюра• вчера в 22:42
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Зараз в IT
Мій однокласник з ІТ пішов в б´юті сферу в 25 років. Пиляє нігті в салоні. Каже щасливий)
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:49
Ответ дляБарбітта
Звідки взялось бажання стати медиком? Чим надихАлись?
Не знаю навіть звідки це пішло, мене дуже завжди надихало те, що ця професія має реальний сенс. Не гроші заради грошей, а саме сенс. Потім стала цікавитись саме медициною, працюю у цій сфері дотично, обожнюю весь цей вайб, хоча це і не головне. Головне те, що коли задумуюсь чим би могла займатися- в голову приходить лише це. Все інше нецікаво, немає жодної мотивації навіть розглянути якісь інші варіанти
Лиса Патрикевна• вчера в 22:49
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Идите и меняйте. Я в 31 тоже поменяла
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:50
Ответ дляЛиса Патрикевна
Идите и меняйте. Я в 31 тоже поменяла
Тоже на медицину?)
Лиса Патрикевна• вчера в 22:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тоже на медицину?)
Нет, на АйТи. Как достигал здесь потолка, начала думать, что может теперь в медицину… 27лет это совсем мало, меняйте
Барбітта• вчера в 22:54
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чи дізнавались ви про складнощі цієї професії? Адже вона далеко не легка.
Пліснявілий сир• вчера в 22:55
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На медицину…
Ой-ей-ей. Радуйтесь, что вы не там. Сидите в теплом офисн, работайте со здоровыми людьми, нюхайте запахи духов, а не гноя, грязи, памперсов и блювоты. Как врач вам пишу)
Там все розмивчато• вчера в 22:58
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ой, автор, я с вами( только мне уже 40 лет…
Я всегда хотела учиться только в медицинском прям мое-мое, но мои года поступления выпали на начало 2000х, я отличница, ЗНО еще не было чтоб по баллам поступить( а без денег в те времена не пробиться. Поступила на химический факультет университета, дальше аспирантура, имею степень кандидата химических наук, работаю в фармкомпании, вроде бы близко к медицине…а не то( считаю себя не реализованной как специалист, хотя со стороны все норм. Вам только 27, у вас есть шанс что-то поменять
ротцвеники• вчера в 22:57
Я в 27 вперше на роботу вийшла ))) студентські роботи не беремо в розрахунок.
Вам точно ще не піздно щось міняти
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 22:59
Ответ дляТам все розмивчато
И я в фарм) но все не то
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 23:00
Ответ дляПліснявілий сир
Я не могу радоваться, это чувство не покидает меня ни на день. Вроде все ок, но постоянное ощущение что проживаю жизнь зря, что лучше сделать и пожалеть чем не сделать
Аннуитет• вчера в 23:02
Ответ дляТам все розмивчато
В мединститут и в 50 поступают, если ощущают тягу.
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 23:04
Ответ дляАннуитет
Та поступают, но знаете, мне и в 27 страшно, кто захочет врача без опыта 35-летнего? Ну я в том плане что я не чисто для себя хочу, я прямо работать хочу
Пліснявілий сир• вчера в 23:06
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Могу только посочувствовать. А в реальной больнице вы были? Вам все ок? Вы ж должны понять, что это работа с людьми, и их пороками. Светлого вы там не увидите, даже зарплату, даже в частной клинике она не покрывает твои физические и моральные затраты.
Может волонтером попробуйте куда-то, чтоб реалии понять?
Аннуитет• вчера в 23:10
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Что значит захочет? Вы ж не девушка на выданье.
Барбітта• вчера в 23:16
Ответ дляПліснявілий сир
Мені здається, автор собі наромантизувала роботу медика, і сидить 10 років, фантазує, яким класним лікарем вона була б. Як доктор Хаус 😁
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 23:25
Ответ дляБарбітта
Чому порадниці часом такі токсичні….
Там все розмивчато• вчера в 23:28
Ответ дляАннуитет
Вы много таких случаев знаете?