Околовита• 13 марта в 21:08
Бути в лікарні чи дома. Підскажіть
Я вже писала раніше, в доньки гнійний отит та правостороння пневмонія
В больниці були два дні
Дають антибіотики
Стан покращився
Лікар(лор) дозволив їздити до дому
Поїхали сьогодні, приїхали на уколи і повернулися до дому, але переживаю
Не буде гірше?
Лікар дозволив, але не знаю
В больниці були два дні
Дають антибіотики
Стан покращився
Лікар(лор) дозволив їздити до дому
Не буде гірше?
Лікар дозволив, але не знаю
оксюморон• 13 марта в 22:50
Ответ дляМороженная курица
Якщо людина нормально почувається , то їй нема потреби лежати в лікарні. Пневмонія прекрасно лікується вдома
Значить її просто випадково поклали в лікарю він нема чого робити. Значить ніякої пневмонії нема. Бронхіт котрий дійсно прекрасно лікується вдома.
Мороженная курица• 13 марта в 22:51
Ответ дляоксюморон
Це як ви визначили що нема пневмонії? Так, в Україні часто люблять просто так покласти в лікарню , особливо якщо у вас нема нормального знайомого лікаря. А насправді можна лікуватися вдома у більшості випадків
Околовита
• 13 марта в 22:51
Ответ дляоксюморон
ТОбто їх випадково поклали в лікарню? просто від нема чого робити? Ну я от одразу так і сказала - що це гіпердіагностика. нема там ніякої пневмонії. Лікарі перестраховуються просто.
Тобто завідувач відділенням педіатрії в обласній лікарні, розпізнавати пневмонію ще не навчились?
Околовита
• 13 марта в 22:55
Ответ дляоксюморон
Нема там перестраховки, нас вже положили через гнійний отит
А пневмонію поставили вже на наступний день
Лікування підходить, що на отит що на пневмонію
Був би там просто бронхіт так би і написали