Анонім Перший• сегодня в 11:38
Дівчата, я в ступорі, як клеїти шпалери на стіну з проводами
Анонім Перший
• сегодня в 11:44
Ответ дляМарфа Українівна
Разрезать и клеить , там ниче не сделаешь
Провода і коробка мають бути поверх шпалер? Коричневий кабель наче від старого міського телефону, який давно не працює в домі. Його обрізати безпечно?
Лагшмивара• сегодня в 11:45
Я б купила спеціальні тримачі для дротів зовнішньої проводки, зараз це модно, вони симпатичні. Проводку піднімаємо, клеїмо шпалери, встановлюємо тримачі і повертаєм проводку на тримачі. Як на мене, буде гарно.
Анонім Перший
• сегодня в 11:47
Ответ дляЛагшмивара
Мені страшно пересувати ту тонку проводку, яка йде від коробки. Як з нею бути?
Марфа Українівна• сегодня в 11:49
Ответ дляМояХатаЗкраю
Снимите провода, а потом верните на место после поклейки
Мужика там нет, как вы такое советуете,
Анонім Перший
• сегодня в 11:49
Ответ дляМарфа Українівна
Мужика там нет, как вы такое советуете,
Нема((
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:50
Ответ дляМарфа Українівна
Мужика там нет, как вы такое советуете,
Какое ’такое’? Снять крепления к стене и оставить провода свободно висеть в точке выхода может даже подросток
Марфа Українівна• сегодня в 11:51
Ответ дляМояХатаЗкраю
Если б могла , таких бы вопросов не было
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:51
Ответ дляАнонім Перший
А это случайно не стерлась оплетка?
Не вмію заміряти• сегодня в 11:51
Ответ дляАнонім Перший
безпечно
Анонім Перший
• сегодня в 11:53
Ответ дляМояХатаЗкраю
Під тонку проводку шпалери не пролізуть, як так думаю. Що зтнею робити? З білою більш зрозуміло
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:53
Ответ дляМарфа Українівна
Тогда если элементарное невозможно, придется ничего не делать
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:54
Ответ дляАнонім Перший
Подрезать обои под тонкой, как в 1-м комменте
Лагшмивара• сегодня в 11:54
Ответ дляАнонім Перший
Ця якось ’в натяг’ лежить, тримач мабуть не стане. Там треба подивитись, куди віе іде і чи є можливість його ослабити, щоб став тримач. Там скоріш за все десь зовнішня розетка на ньому теліпається.
Там ще у вас ’лапша’ телефонна лежить - отой двожильний тонкий горизонтальний дріт (над скрученим) його можна прибрати, якщо у вас нема на ньому нічого підключеного, типу стаціонарного телефона.
задумчивая мордочка• сегодня в 11:54
Ответ дляАнонім Перший
Плаский можна зняти, схоже що він вже не робочій.
На ті 2 дроти що залишаться зверху клеїти шпалери, просто там де дроти зробити прорізі..
товстий можна обережно відкріпити (зняти тримачі, якими його до стіни прибили. Поклеїти шпалери і закріпити дріт знов)
МояХатаЗкраю• сегодня в 11:55
Ответ длязадумчивая мордочка
Сейчас и Вам синяя морда прилетит))
Не вмію заміряти• сегодня в 11:55
Ответ дляАнонім Перший
отой совдеп плаский то кабель не проводки, то телефонний кабель, обрізайте його і все
задумчивая мордочка• сегодня в 11:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
Сейчас и Вам синяя морда прилетит))
Ой, подумаєш ) чи перший раз ))
Бесбардак• сегодня в 11:57
Там, де дроти підріжте шпалери. Потім, коли все поклеїте, купіть короб для дротів і під нього сховайте ті дроти. Буде просто трохи естетичніше виглядати
задумчивая мордочка• сегодня в 11:57
Авторе, а Ви не хочете електрика викликати? Хай подивиться, може там і плетений дріт вже «не живий» ) тоді просто разом приберете зайві дроти )
Анонім Перший
• сегодня в 12:00
Ответ дляМояХатаЗкраю
А это случайно не стерлась оплетка?
Не знаю, будинок 80 року, з тих пво нічого не мінялося. Тількі лінію на бойлер протянули
Бесбардак• сегодня в 12:00
Цей, що до малої коробки йде, може бути радіо, а до великої хз. Може дійсно, як тут радять, викличте електрика, хай продзвонить ті дроти
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:01
Ответ дляАнонім Перший
Не, вроде провод не оголен. Все ок
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 12:01
Отключите свет и изолируйте тот участок провода. Потом включите.
Заела_пластинка• сегодня в 12:02
Вот тут разве не обрезан провод. Этот плоский вобще содрать, тем более и дырки уже заделаны.
А в другом открыть коробку можно посмотреть что там внутри и тоже демонтировать провод коробку выкинуть и тоже замазать
Анонім Перший
• сегодня в 12:03
Ответ дляЛагшмивара
Стаціонарниий телефон відключений, послуга не надається в будинку. Кручена проводка від коробке йде в кладовку
задумчивая мордочка• сегодня в 12:04
Ответ дляАнонім Перший
Електрика викличте, хай дивиться що куди йде, що живить чи вже «мертве». Зайве - прибере, поламане - замінить чи відремонтує.