Полюю на дрони• вчера в 13:10

Жінка знімала порнографію з власними дітьми

Правоохоронці у Черкасах викрили жінку, яка примушувала своїх малолітніх дітей брати участь у створенні порнографічного контенту. Впродовж останнього року горе-мати заробила на розповсюдженні таких матеріалів понад 32 тис. гривень.
автор Полюю на дрони • вчера в 13:10
Подробиці справи
За матеріалами справи, жінка організовувала прямі відеотрансляції, змушуючи власних дітей віком 5 та 7 років та вчиняти дії сексуального характеру.
Доступ до трансляцій забезпечувався за гроші, а відзняті відео також поширювалися у даркнеті на спеціалізованих форумах.
автор Полюю на дрони • вчера в 13:11
’Оплату жінка отримувала на криптогаманець свого співмешканця, який перебував у розшуку за самовільне залишення військової частини. За останній рік на цей рахунок надійшло понад 32 тисячі гривень’, – зазначили у поліції.
автор Полюю на дрони • вчера в 13:11
Правоохоронці з’ясували, що жінка протягом тривалого часу систематично зловживала авторитетом матері та змушувала малолітню дитину брати участь у створенні сексуалізованого відеоконтенту.

За висновком судової експертизи, вилучені матеріали містять ознаки дитячої порнографії та сцени розбещення малолітніх.
На основі зібраних доказів слідчі поліції повідомили жінці про підозру у розбещенні неповнолітніх, вчиненому членом сім’ї щодо малолітньої дитини (ч. 2 ст. 156 КК України), а також у виготовленні та поширенні дитячої порнографії з примусом малолітньої особи до участі у її створенні (ч. 4 ст. 301-1 КК України).
Миссис Буркул• вчера в 13:11
и что нам делать с этой инфой ??
автор Полюю на дрони • вчера в 13:12
’Співмешканця фігурантки передано відповідним військовим органам. Триває встановлення всіх обставин його правопорушення та повного кола осіб, причетних до поширення протиправного контенту’, – зазначається у повідомленні.
автор Полюю на дрони • вчера в 13:13
Ответ дляМиссис Буркул
и что нам делать с этой инфой ??
Инструкция к теме
1. Прочитать
2. Подумать
3. Снова подумать
4. Прочитать пункт 1
Кудлата хмаринка• вчера в 13:13
Меньше 3х тыс грн в месяц заработала. Ей проще было на работу выйти и над детьми не издеваться
автор Полюю на дрони • вчера в 13:14
Ответ дляКудлата хмаринка
Кому проще? Ей?
Она лучше нас с вами знала что ей проще.
Кудлата хмаринка• вчера в 13:15
Ответ дляПолюю на дрони
Кому проще? Ей?
Из-за 32 тыс грн за год теперь будет сидеть
автор Полюю на дрони • вчера в 13:16
Ответ дляКудлата хмаринка
Жилье бесплатно
Хавка бесплатно
Тюремное образование бесплатно
Христя в тiстi• вчера в 13:17
Ответ дляКудлата хмаринка
Та бреше про 32 тис.
Пописанная парта• вчера в 13:17
вы весь шлак сюда тянуть будете? Где милая старая Советчица-болталка??
автор Полюю на дрони • вчера в 13:17
Ответ дляПописанная парта
болтает
Плекаю думи• вчера в 13:19
І років 15 тюрьми
автор Полюю на дрони • вчера в 13:20
Ответ дляПлекаю думи
І років 15 тюрьми
А лучше на пожизняк, что-бі там и сдохла на зоне.
Кавуся• вчера в 13:44
Ответ дляХристя в тiстi
Та бреше про 32 тис.
32 на крипту только. Курва такая, жизнь детям попортила(((
автор Полюю на дрони • вчера в 13:49
Ответ дляКавуся
Теперь ее на зоне научат детей любить, там тети суровые, но справедливые.
Мама Чели• вчера в 13:49
Ответ дляПолюю на дрони
Инструкция к теме
1. Прочитать
2. Подумать
3. Снова подумать
4. Прочитать пункт 1
Ваш стиль общения напоминает одну мадам, которая в периоды обостренимя пишет тут директивы и вказивки под заголовками ’иш ты наглое какое, читать оно не хочет’. Ирина К, это не вы?
ps Админы, можно выделить для этой настырной дамы cкопипастой из помоек ТГ отдельный раздел, назвать соответственно и пусть там всю свою копипасту сваливает. Желающие зайдут и прочтут, остальные даже видеть не будут. ДОСТАЛА реально уже.
автор Полюю на дрони • вчера в 13:49
Ответ дляМама Чели
Что нам теперь делать с этой информацией?
Мама Чели• вчера в 13:50
Ответ дляПолюю на дрони
1. Прочитать
2. Подумать
3. Снова подумать
4. Прочитать пункт 1

И удалить нафиг
автор Полюю на дрони • вчера в 13:50
Ответ дляМама Чели
1. Прочитать
2. Подумать
3. Снова подумать
4. Прочитать пункт 1

И удалить нафиг
Благодарю!
Знову Я• вчера в 14:06
А шо там по братцам-дегенератцам из третьей штурмовой, известно что то? Или дальше герои-герои?
автор Полюю на дрони • вчера в 14:07
Ответ дляЗнову Я
Поведайте нам
я тоже интересуюсь
Знову Я• вчера в 14:07
Ответ дляПолюю на дрони
Поведайте нам
я тоже интересуюсь
Не могу поведать, сама в процессе интересования.
автор Полюю на дрони • вчера в 14:07
Ответ дляЗнову Я
Будем вместе в процессе
Знову Я• вчера в 14:08
Ответ дляПолюю на дрони
Будем вместе в процессе
Вы ко мне пристаете что ли?
автор Полюю на дрони • вчера в 14:08
Ответ дляЗнову Я
Вы ко мне пристаете что ли?
Я не би
Знову Я• вчера в 14:09
Ответ дляПолюю на дрони
Я не би
’Полюю на дрони’ - а ведь для вас есть отличный феминитив, вчера увидела - Дронарка
Знову Я• вчера в 14:09
Ответ дляПолюю на дрони
Я не би
Да кто вас знает.
автор Полюю на дрони • вчера в 14:09
Ответ дляЗнову Я
Да кто вас знает.
Советчицы знают все