Кому там слова не давали• 06 апреля в 17:02

Вам цього року піднімали (піднімуть зарплату)?

Нам сказали, що не піднімуть ...а ціни цього року виросли врази!!! Квартплату піднімають на 3 гривні за кв.м.
Мюллерная• 06 апреля в 17:03
И сколько теперь за метр в Киеве будет стоить?

Кофе в лобби• 06 апреля в 17:03
Ні. Зп тільки менше, так як продажі падають, а в мене відсоток
Леннон_Жив!• 06 апреля в 17:03
Нет, в прошлом поднимали. А толку? все равно мало при нынешних ценах
вре_Динка• 06 апреля в 17:03
Восени піднімали востаннє, думаю в цьому році також не раніше осені(
Нічний дожор• 06 апреля в 17:04
підняли на 5 тисяч
Пи Пи Пилюля• 06 апреля в 17:04
Мені не піднімуть, бо я безробітна. Чоловіку підняли, він військовий
автор Кому там слова не давали • 06 апреля в 17:05
Ответ дляМюллерная
Я не в Київі...

Рву и мечу• 06 апреля в 17:06
Не піднімуть.
В тому році нормально підняли, але ж курс і ціни.
Але загалом продажі погані.
Немає з чого піднімати
Сижуревувшоке• 06 апреля в 17:06
не поднимали еще.
но я как руководитель отдела уже инициировала поднять зп всем в отделе и отдала документ с пересмотром.
пока не получила окончательное подтверждение.
автор Кому там слова не давали • 06 апреля в 17:08
Ответ дляСижуревувшоке
не поднимали еще.
Ви молодець.. як керівник, що хвилюютесь за підлеглих
Сиренькая• 06 апреля в 17:09
Кожного року на +/- 20% підіймають.
А у нас макарошки• 06 апреля в 17:17
Ответ дляСиренькая
Кожного року на +/- 20% підіймають.
О как прекрасно! Прийти на зарплату 50 000 и через 5 лет получать уже 120 000, а через 10 лет уже 250 000!
Янка-угомонись• 06 апреля в 17:17
За чотири роки підняли один раз приблизно на тисячу грн, тільки тому, що зросла мінімалка. Держава не вважає за потрібне підвищувати зарплати бюджетникам(освіта, культура, медицина). Ставки мізерні.
вентиляторная• 06 апреля в 17:18
Роки три тому останній раз піднімали.
Файна_зупка• 06 апреля в 17:19
5%(((
ніколи такого не було• 06 апреля в 17:22
Неа. Уже шестой год ’денег нет, но вы держитесь’, хотя в исключительных случаях прибавку мизерную делали. Мне, например, 100 уе 3 года назад. Но что такое 100 уе... подозреваю, что вот эта песня ’Не с чего’ теперь надолго
Сиренькая• 06 апреля в 17:22
Ответ дляА у нас макарошки
Нет, там будет предел-среднеевропейская зарплата. Такие планы у инвесторов из Европы. Но пока действительно по +/-20% в год. В этом годовая перевалит за миллион.
Сусановна• 06 апреля в 17:23
Підняли на 10%, але це зовсім не відчутно
На циголках• 06 апреля в 17:24
Минулого року на 50$ підняли, цього року, може, теж на 50$ піднімуть. Так і живемо

Я б такое не носила, но продаю• 06 апреля в 17:26
Обіцяють в травні підвищити, а та хз
Джонсонюк• 06 апреля в 17:27
Ставку на 2000 підняли, до 20000.
Эскиз бесконечности• 06 апреля в 17:48
Да, подняли на 20%
ШанельКуКу• 06 апреля в 17:50
Якщо не піднімуть, то буду шукати іншу..хоч ця дуже подобається.
Панна Кота• 06 апреля в 17:54
Усього на 5%. Загалом отримую менше 30 тисяч у Києві на оренді (((
Мафиозная• 06 апреля в 19:55
Ответ дляПи Пи Пилюля
Що саме йому підняли? Оклади в цьому році без змін. Йому дали більше днів на виїзди? Чи він получив іншу посаду/звання і тому підняли?
Мафиозная• 06 апреля в 19:55
Ответ дляСиренькая
Кожного року на +/- 20% підіймають.
Це де такі турботливі?
Пи Пи Пилюля• 07 апреля в 21:12
Ответ дляМафиозная
Один день виїзду буде тепер 5 тис