Перша леді колгоспу• вчера в 08:53

Верхній вчора, низ сьогодні

Сьогодні болить голова і нудить трохи..... навіть не очікувала на 9 дпо таке побачити)
Сосиска_Втесте• вчера в 08:54
Є

Борець за гаманець• вчера в 08:56
нема
Гарбузик• вчера в 08:57
А я бачу другу 🥰
автор Перша леді колгоспу • вчера в 08:58
Ответ дляСосиска_Втесте
Є
☺️
Modna shop• вчера в 08:58
Скоріш за все вас пора вітати🤔. Бліда друга полоска може вказувати на ранній термін
Ответ дляModna shop
В мене лиш 9 дпо...
Modna shop• вчера в 09:00
Ответ дляПерша леді колгоспу
В мене лиш 9 дпо...
Що таке 9 дпо?

автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:00
Ответ дляModna shop
Що таке 9 дпо?
День після овуляції
автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:01
Ответ дляГарбузик
А я бачу другу 🥰
Я теж її бачу.....переживаю щоб знов біохімічної не було
Гарбузик• вчера в 09:03
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ще трошки зачекайте, запасіться тестами і хай у вас все вийде 🤞🥰
Modna shop• вчера в 09:04
Ответ дляПерша леді колгоспу
День після овуляції
Це нормальне явище для раннього терміну, оскільки гормон тільки починає вироблятися. Зробітл тест через 2-3 дні повторно
автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:04
Ответ дляГарбузик
Дякую))) тести закуплені))))
Ответ дляModna shop
Я знаю)
Душка-свекрушка)))• вчера в 09:05
А зачем делать тесты так рано?
автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:05
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А зачем делать тесты так рано?
Бо в разі вагітності потрібна підтримка. Не в усіх все просто і легко
Ядвига Юсьлегко• вчера в 09:06
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А зачем делать тесты так рано?
Якщо ви не мріяли про довгоочікувану другу полоску, то вам не зрозуміти.
автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:07
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це точно....
Душка-свекрушка)))• вчера в 09:07
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
И как вам помогла беготня с тестами?
Завжди мало• вчера в 09:11
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вагітність від затримки діагностують тестами. Для чого так рано

Ну що ви, мамо!• вчера в 09:11
Мда... я тоже очень ждала, но делать до задержки мне в голову не приходило))) Автор, лучше подождите до задержки, потом так больно разочаровываться.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 09:11
Ответ дляДушка-свекрушка)))
И как вам помогла беготня с тестами?
Допомогла зрозуміти причини мого самопочуття, бо деякі жінки починають відчувати щось ще до затримки. У мене, наприклад, сильно боліла голова 2 тижні безперестанку - і вдень і вночі. І тиск високий був. Могла б закидатися таблетками різними.
Душка-свекрушка)))• вчера в 09:13
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Какими?)
палка-копалка• вчера в 09:35
Что-то вижу, но 9 дпо это очень рано. У многих женщин в это время еще только прикрепляется эмбрион. Дождитесь задержки, там уже должна быть яркая плоска
БоВжеВільна• вчера в 09:35
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую))) тести закуплені))))
зробіть хгч і прогестерон, нащо ті тести
Курочка• вчера в 09:39
Ответ дляПерша леді колгоспу
В мене лиш 9 дпо...
Не нужно каждый день делать, лучше через день
А еще лучше купите Эвитест и сделайте послезавтра

Я в 37 лет узнала о беременности за несколько дней до задержки
автор Перша леді колгоспу • вчера в 09:40
Ответ дляКурочка

Це еві і є
Курочка• вчера в 09:42
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це еві і є
Я уже всё забыла) Скоро сыну 11 лет. Струйный или как он там называется
БджілкаМайяUA• вчера в 09:52
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
+100 я теж знала що вагітна до затримки (дитина планована). Тест робила за пару днів до 1 дня - все було вже чітко видно.
БджілкаМайяUA• вчера в 09:52
Ответ дляпалка-копалка
МОгла бути рання О
Весела моль• вчера в 10:11
Ответ дляПерша леді колгоспу
а зачем вы сюда это тащите ? зачем показывать это интимное, почти святое, всему миру? вы знаете какие люди сидят по ту сторону экрана и с какими они мыслями, с какой энергетикой? тем более в такой день. а потом еще десятилетия будете ту беременность ждать. счастье и радость тишину любят.